ریپل ؛ روش جدید پرداخت حقوق بازیکنان ژاپنی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ریپل ؛ روش جدید پرداخت حقوق بازیکنان ژاپنی

یک شرکت ورزشی ژاپنی، حقوق بازیکنانش را با ریپل (XRP) پرداخت می کند. آیا جریان اصلی کریپتو پذیرفته شده است یا این فقط یک عوام فریبی است؟

SBI Esports، یکی از زیر مجموعه های شرکت خدمات مالی ژاپن، اعلام کرد که بازیکنان بخش ورزشی، به عنوان بخشی از قرارداد حمایت مالی با شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر یا همان VC TRADE، حقوق خود را در قالب ریپل (XRP) دریافت خواهند کرد.

طبق اعلام رسمی، به منظور تقویت حضور کمپانی، در میان بازیکنانی که از.ارزهای دیجیتالی استفاده می کنند، حقوق بازیکنان به جای فیات از طریق کریپتو پرداخت خواهد شد.

SBI esports که یکی از شرکای طولانی مدت ریپل است، گفت که این قرارداد حمایت مالی راهی.برای متنوع کردن نمونه کارها در صنعت بلاکچین است. هدف آنها “ایجاد و پرورش یک بازار سالم مبتنی بر مشتری مداری، بهبود قیمت ها و گسترش نقدینگی” است.

طبق اعلام CoinMarketCap، سرمایه بازار ریپل 10،827،898،158 دلار است و ایکس آر پی، چهارمین کریپتوکارنسی بزرگ در رده کوین مارکت کپ است.

در سال 2019، اکوسیستم توسعه دهنده ریپل یعنی Project Xpring، و همچنین.پلتفرم بلاکچین بازی محوری به نام Forte، برای.حمایت از گیم دولوپر ها، صندوقی با مبلغ 100 میلیون دلار تاسیس کردند.

مک اوکامپو، رئیس ارشد استودیوی سرگرمی blockchain Virtally Human Studio، قبلاً در منابع خبری ابراز تاسف کرده بود که “همه گیمرها تریدر کریپتو نیستند و همه کریپتو تریدر ها، گیمر نیستند”. آنچه او احساس می کرد، چالش بزرگی بود که صنعت گیم با آن روبروست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.