ویزا از این پس به مشتریان خود اجازه استفاده از کریپتوکارنسی را می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ویزا از این پس به مشتریان خود اجازه استفاده از کریپتوکارنسی را می دهد

ویزا از استفاده USD Coin برای تسویه معاملات در شبکه پرداخت خود خبر داد. یک برنامه آزمایشی با برنامه Crypto.com و برنامه ریزی برای سایر شرکا در اواخر امسال در حال راه اندازی است. این کار پرداخت برای شرکتهای بومی کریپتو را تسهیل می کند و از برنامه های ویزا برای مدیریت CBDC ها در آینده پشتیبانی می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ویزا از این پس به مشتریان خود اجازه استفاده از کریپتوکارنسی را می دهد

ویزا اعلام کرد که استفاده از USD ژخهد (USDC) برای تسویه معاملات در شبکه پرداخت خود را امکان پذیر می کند. این شرکت در حال راه اندازی یک برنامه آزمایشی با سیستم عامل پرداخت و رمرزارز Crypto.com، با برنامه ریزی برای شرکای دیگر در اواخر سال جاری است.

طبق این اعلامیه، ویزا سال گذشته را صرف امکان حل و فصل ارز دیجیتال در زیرساخت های موجود خود کرد. پلتفرم Anchorage، اولین بانک دارایی دیجیتال دارای مجوز فدرال ایالات متحده، برنامه آزمایشی راه اندازی شده با Crypto.com را تسهیل می کند. این سه صرافی در اوایل این ماه با Crypto.com، ارز USDC را به آدرس اتریوم متعلق به ویزا در Anchorage ارسال کردند.

 

کارتهای ویزا و Crypto.com

این تلاش ها بخشی از همکاری مداوم بین ویزا و Crypto.com است. کاربران سیستم عامل کریپتو، ممکن است ویزا کارد را در ازای قرار دادن مقدار مشخصی از رمز بومی Crypto.com یعنی CRO دریافت کنند. پس از دریافت کارت، کاربران می توانند با خرید CRO های بیشتر، پرداخت های معمول را انجام داده و مانده خود را جبران کنند.

تا به حال، خریدهای انجام شده با ویزاکارت Crypto.com، ارز CRO را به پول فیات تبدیل می کرد. کیف پول Crypto.com، ارز سنتی فیات را به یک حساب بانکی واریز می کرد که پس از آن در پایان روز به ویزا منتقل می شد تا معامله را تسویه کند. برای شرکت هایی که اساساً با ارزهای رمزپایه سروکار دارند، این می تواند یک هزینه و عارضه اضافی باشد.

براساس اعلامیه ویزا، توانایی تسویه حساب در USDC به “شرکت های بومی رمزنگاری کمک می کند تا مدل های تجاری کاملاً جدید را بدون نیاز به فیات سنتی در خزانه داری و گردش کار خود ارزیابی کنند.”

با ارتقا این قابلیت و همچنین ادغام ویزا با Anchorage، شرکت پرداخت در موقعیت نخست قرار گرفته است تا مستقیماً از ارز دیجیتال بانک مرکزی نوظهور (CBDC) پشتیبانی کند.

 

ادغام کریپتو ادامه دارد

این اخبار، آخرین اخبار ویزا در زمینه تسهیل پرداخت با ارز رمزنگاری شده است. علاوه بر Crypto.com، کارت های پرداخت را با همکاری صرافی بایننس، نیز صادر کرده است.

اواخر سال گذشته، ویزا اعلام کرد USDC را در سیستم پرداخت های خود ادغام کرده است. در اوایل سال جاری، مدیر عامل ویزا، آلفرد كلی، پیشنهاد كرد كه این شركت شروع به افزودن ارزهای رمزپایه به شبكه پرداخت های خود كند.

کوی شفیلد، رئیس کریپتو در Visa افزود:

“ما شاهد افزایش تقاضای مشتریان در سراسر جهان هستیم تا بتوانیم به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشیم،.آنها را نگه داریم و از آنها استفاده کنیم. همچنین تقاضای مشتریان خود را برای تولید کالاهایی که امکان دسترسی برای مصرف کنندگان را فراهم می کند،.مشاهده می کنیم.”


مطالب مرتبط

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.