پاسخ ایلان ماسک به مایکل سیلور، تبدیل ترازنامه تسلا به بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پاسخ ایلان ماسک به مایکل سیلور، تبدیل ترازنامه تسلا به بیت کوین

به دنبال یک طوفان توییتری سوال برانگیز در مورد ارزهای رمزپایه، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، ظاهراً بیت کوین را به عنوان سرمایه ذخیره شده در خزانه این شرکت، انتخاب کرده است.

مایکل سیلور، مدیرعامل شرکت اطلاعات تجاری میکرواستراتژی که در مارکت نزدک نیز حضور دارد، از ایلان ماسک خواست که با تبدیل ترازنامه شرکت تسلا به گل سرسبد کریپتو کارنسی ها، لطفی به ارزش 100 میلیارد دلار در حق سهامداران آن شرکت کند.

وقتی ماسک پرسید که آیا چنین معامله هایی حتی امکان پذیر هستند یا نه، سیلور که طی چند ماه گذشته بیش از 1.3 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است، از همکار میلیاردر خود خواست که در یک گفتگوی آفلاین داشته باشند.

عکس از صفحه توییتر ایلان ماسک

@elonmusk

  • مایکل سیلور

“اگه می خوای یه لطف 100 میلیارد دلاری در حق سهامدارهات بکنی، ترازنامه تسلا رو از دلار به بیت کوین تغییر بده. شرکت های دیگه ای که روی شاخص S&P 500 هستند، از شما پیروی می کنن و بعد از مدتی، این لطف به 1 تریلیون دلار تبدیل می شه.”

  • ایلان ماسک

“همچین تراکنش های بزرگی اصلا امکان پذیر هستن؟

  • مایکل سیلور

:آره هستن. من تو ماه های گذشته، بیشتر از 1.3 میلیارد دلار بیت کوین خریدم و خوشحال می شم دفتر تجاریمو باهات به اشتراک بذارم. از یه دانشمند موشکی، به یه دانشمند موشکی دیگه.

تایلر وینکلووس، مدیر عامل Gemini نیز به گفتگوی آنها پیوست و ادعا کرد که “قابلیت زیادی” برای انجام این کار وجود دارد.

 

مایکل سیلور به ایلان ماسک: مانند من رفتار کنید، باشد که رستگار شوید

سیلور، اخیرا طی مصاحبه ای با هایپر چنج، توضیح داد که تسلا و سایر شرکت ها،.برای حفظ قدرت خرید خود، باید به فکر سرمایه گذاری دلارهای خود در بیت کوین باشند.

“اگر تسلا 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند، آنها ظرف مدت 12 ماه پول خود را دو برابر می كنند. اگر آنها 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری کنند، احتمالاً 10 میلیارد دلار سود کسب می کنند. به هر حال، هرکسی می تواند این کار را انجام دهد. اگر شما میلیاردری به دنبال یک حباب امن هستید، یک میلیارد دلار در بیت کوین بگذارید. فقط بگذارید و اعلام کنید که این کار را کردید.”

 

داج کوین ممکن است فرصت بهتری باشد

به گزارش U.Today، ایلان ماسک اوایل امروز، قبل از رد کردن توییت خود به عنوان یک شوخی، توییت کرد که بیت کوین “کلمه ایمن” وی بود و ادعا کرد که ارز رمزپایه پیشرو، به همان بدی ارز های فیات و سنتی است.

با توجه به اینکه آقای میلیاردر، سیگنالهای نسبتاً متفاوتی در مورد بیت کوین ارسال کرده است،.منطقی تر این است که او هیئت مدیره تسلا را متقاعد کند.تا ترازنامه شرکت را به داج کوین تبدیل کنند.


مطالب مرتبط

بیت کوین به اعتقاد عده ای، سال آینده به 500000 دلار خواهد رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.