وزارت دادگستری ایالات متحده: از بایننس تشکر نکنید!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
وزارت دادگستری ایالات متحده: از بایننس تشکر نکنید!!

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) از آژانس های فدرال خواسته است که امضای نامه های تشکر از بایننس را متوقف کنند. بایننس از این نامه ها به عنوان اثبات کمک فعالانه خود به این آژانس ها در تحقیقات جنایی استفاده کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


وزارت دادگستری ایالات متحده: از بایننس تشکر نکنید!!

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) از آژانس های فدرال خواسته است که امضای نامه های تشکر از بایننس را متوقف کنند. بایننس از این نامه ها به عنوان اثبات کمک فعالانه خود به این آژانس ها در تحقیقات جنایی استفاده کرده است. با این حال، به نظر می رسد همچین رفتاری، نمایندگان این سازمان های ایالتی را آزار داده است. آنها معتقدند که صرافی ناچار است با قانون سازمان ها همکاری کند.

 

وزارت دادگستری: تشکر بی تشکر!

به نظر می رسد اعتبار بایننس، صرافی پیشرو در ارزهای رمزنگاری شده، نزد آژانس های دولتی ایالات متحده کمرنگ شده است. این صرافی معمولاً در مورد همکاری با کاوشگرهای جنایی، یادداشت های تقدیر را درخواست می کرد. اکنون، طبق گفته دو نفر از افراد مطلع در این مورد، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) به ارگان های عالی اجرای قانون، دستور داد تا امضای این یادداشت های تشکر را متوقف کنند.

بایننس از این یادداشت های FBI و IRS به عنوان تأیید عمومی مبنی بر اینکه یک شرکت مطیع قانون است، استفاده می کرد. اما این صرافی، توسط قانون “مجبور” و “مکلف” شده است که به این موسسات در تحقیقات کمک کند. از موضع وزارت دادگستری، بایننس هیچ اراده ای در کمک کردن یا نکردن ندارد. بنابراین فرستادن این نامه های تقدیر، دلیلی ندارد.

  • سخنگوی باینسس به بلومبرگ گفت:

“به عنوان بخشی از تلاش مستمر ما برای کمک به صنعت برای تبدیل شدن به جایی بهتر، با نهادهای نظارتی و مجری قانون همراه می شویم تا با جرایم اینترنتی مقابله کنیم. نامه های تأیید کمک به ما دست رسیده است، خود گویای این مسئله می باشد.”

 

یادداشت های تشکر وجود دارند

در هر صورت، آژانس های اجرای قانون قبلاً این یادداشت ها را به بایننس نیز گسترش داده اند. بایننس چندین نمونه از این یادداشتهای قدردانی مقامات در گذشته را نشان داده است. اما برخی از آنها عبارات بسیار مشابهی دارند.

رابرت گونزالس، کارآگاه اداره پلیس کالیفرنیا، گفت که بایننس نوعی الگوی این نامه ها را ارسال کرده است. اما او قبل از امضای آن چند تغییر در آن ایجاد کرده است. همچنین، گونزالس به بلومبرگ اظهار داشت که بایننس همیشه به چندین شکل با او همکاری می کند.

این نامه ها بعید است به بایننس کمکی کنند تا سازمان های تحقیقاتی، در مورد آنها ارفاغی انجام دهد. به گفته برخی منابع، وزارت دادگستری و سازمان امور مالیاتی.در حال تحقیق درباره بایننس در مورد پولشویی و سوءظن جرائم مالیاتی هستند. بایننس هیچ دفتری در ایالات متحده ندارد و یک شرکت جداگانه برای مشتریان آمریکایی خود ایجاد کرده است به نام Binance.us.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.