وزارت خزانه داری آمریکا درباره مزایا و معایب استیبل کوین ها کنجکاو شده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
وزارت خزانه داری آمریکا درباره مزایا و معایب استیبل کوین ها کنجکاو شده است

گزارش شده است که وزارت خزانه داری آمریکا، جلساتی را با شرکت کنندگان در صنعت مالی کشور برگزار کرده تا با آنها، درباره “خطرات و مزایای ناشی از استیبل کوین ها” بحث و تبادل نظر کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


وزارت خزانه داری آمریکا درباره مزایا و معایب استیبل کوین ها کنجکاو شده است

گزارش شده است که وزارت خزانه داری آمریکا، جلساتی را با شرکت کنندگان در صنعت مالی کشور برگزار کرده تا با آنها، درباره “خطرات و مزایای ناشی از استیبل کوین ها” بحث و تبادل نظر کند. علاوه بر این، گفته می‌شود که مقامات، جلساتی ترتیب دادند برای بحث در مورد اینکه “آیا استیبل کوین ها در صورت محبوبیت شدید، نیاز به نظارت مستقیم دارند یا خیر”؟

 

نگرانی سیاست گذاران از رشد بازار کریپتو

بر اساس یک گزارش از رویترز، این جلسات در پی “بازار سریع رمزارز ها که در ماه آوریل، از رکورد 2 تریلیون دلار فراتر رفت” صورت می گیرد. گزارش شده است که این رشد سریع هم در رمزارز ها و هم در استیبل کوین ها، سیاست گذاران واشنگتن و همچنین، بانکداران مرکزی مانند اریک روزنگن، رئیس فدرال رزرو بوستون را نگران کرده است. او ادعا می‌کند که استیبل کوین ها می‌توانند “مختل کننده” وجوه اصلی بازار پول باشند.

در نتیجه، در یکی از دو جلسه‌ای که هفته گذشته برگزار شد، گفته می‌شود که مقامات خزانه داری ایالات متحده و بازیگران صنعت مالی “در مورد نحوه تنظیم مقرراتی که باید ریسک را برای افرادی که سعی در نقد کردن استیبل کوین های خود را دارند، کاهش دهند”، بحث و گفتگو کردند. آنها همچنین در مورد اینکه آیا استیبل کوین های اصلی باید با دارایی‌های سنتی پشتیبانی، شوند بحث کردند.

این نشست در روز جمعه بین مقامات خزانه داری و شرکت کنندگان صنعت صورت گرفت. در همین حال، گزارش ها حاکی از آن است که تنظیم کننده های مالی ایالات متحده، در حال کار برای درک خطرات و فرصت‌های ناشی رمزارز ها برای سیستم مالی سنتی ایالات متحده هستند. همچنین اعتقاد بر این است که مقامات، با گروهی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری برای بحث در مورد موضوعات مشابه، در جلسه ای در اوایل هفته ملاقات کرده‌اند.

 

رگولاتور ها، استیبل کوین ها را تحت نظر دارند

طی گزارشی که به نقل از یک منبع ناشناس آمده است، مقامات وزارت خزانه داری ایالات متحده، همچنین با افراد فعال بازار، در مورد چگونگی ساختار کوین‌ها، نحوه استفاده از آنها، اینکه آیا چارچوب نظارتی فعلی کافی است یا خیر و سایر مسائل امنیتی صحبت کردند.

با این حال، این گزارش توضیح می دهد که ظاهراً مقامات در حال جمع آوری اطلاعات بودند و نظر خود را در مورد نحوه کنترل استیبل کوین ها بیان نکردند. با این وجود، این انتظار وجود دارد که اطلاعات جمع آوری شده، به احتمال زیاد به شکل گیری گزارش گسترده‌ای در خزانه داری، در مورد استیبل کوین ها کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.