نتفلیکس به زودی وارد بازار کریپتوکارنسی خواهد شد؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نتفلیکس به زودی وارد بازار کریپتوکارنسی خواهد شد؟

سرمایه گذار نترس و گاو نر بیت کوین، تیموتی “تیم” دراپر، پیش بینی کرد که شبکه پخش آنلاین نتفلیکس، می تواند شرکت بعدی ای باشد که به باند خرید بیت کوین می پیوندد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پیش بینی های تیم دراپر در مورد آینده

بازارها اخیراً تغییر عمده ای در مکالمات پیرامون بیت کوین داشته اند. مردم از پرسیدن سوالاتی که با “اگر” شروع می شود دست کشیده اند و هم امکنون سوالاتشان با “چه موقع” شروع می شود. تریدر ها هم اکنون پیش بینی می کنند کدام شرکت، شرکت بعدی ای است که بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه می کند.

سرمایه گذار نترس و گاو نر بیت کوین، تیموتی “تیم” دراپر، پیش بینی کرد که شبکه پخش آنلاین نتفلیکس، می تواند شرکت بعدی ای باشد که به باند خرید بیت کوین می پیوندد.

با توجه به احتمال تصمیم نتفلیکس برای خرید BTC ، دراپر گفت:

“می دانید چه کسی ممکن است باشد؟ نت فلیکس. من فکر می کنم رید هستینگز یک پسر بسیار ابتکاری است و تفکر خلاق زیادی دارد و فکر می کنم او هنوز هم کنترل نتفلکیس را در اختیار دارد و بنابراین فکر می کنم این، شرکت بزرگ بعدی خواهد بود.”

همزمان، دراپر فکر می کند که آمازون احتمالاً  “خیلی زود” پذیرش بیت کوین را آغاز خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد که مصرف کنندگان غول تجارت الکترونیکی، حداقل چند سال است که محصولات خود را از طریق ارز رمزنگاری شده خریداری می کنند. علاوه بر این، از تاریخ 2 فوریه، خدمات وب آمازون، در دسترس بودن اتریوم در بلاکچین مدیریت آمازون را اعلام کرد.

 

سرمایه گذار بعدی بیت کوین می تواند نتفلیکس باشد

تیم دراپر که در قسمت اخیر پادکست “غیر قابل توقف” صحبت می کرد، اظهار داشت که نتفلیکس می تواند شرکت بعدی باشد که بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه می کند. به گفته وی، رید هستینگز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، از نتفلیکس به عنوان یک سرمایه گذار احتمالی بیت کوین استفاده می کند.

در همین حال، سرمایه گذار خطرپذیر از فیس بوک و همچنین سایر شرکت های بزرگ مانند اپل و گوگل به عنوان نامزدهای احتمالی سرمایه گذاری در بیت کوین نام برد. با این حال، دراپر متذکر شد که شرکت ها در تلاشند تا ارز متمرکز خود را ایجاد کنند.

دراپر همچنین اظهار داشت که اگر وی مدیر ارشد مالی هر سازمان بزرگی باشد، به این شرکت توصیه می کند بخشی از پورتفوی را به بیت کوین اختصاص دهد. به گفته طرفدار BTC، بیت کوین به عنوان یک پرچین و حباب امن در برابر تورم عمل کرده است.

از زمان سرمایه گذاری میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین، حدس و گمان هایی در مورد اینکه کدام شرکت از اقدام تسلا الگوبرداری می کند وجود دارد. افزایش علاقه موسسات به بیت کوین، تا حد زیادی دلیل حرکت صعودی BTC است. در همین حال، شرکت هایی مانند میکرواستراتژی و اسکوئر، اخیراً به دارایی های بیت کوین خود اضافه کرده اند.

 

آمازون بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند؟

جدای از مطرح کردن نتفلیکس به عنوان سرمایه گذار بعدی بیت کوین، تیم دراپر اظهار داشت که آمازون، می تواند شروع به پذیرش بیت کوین کند. با افزودن این موارد، مردم می توانند از رمز ارزهای برجسته برای خرید محصولات در آمازون استفاده کنند.

در ماه فوریه، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه آمازون به دنبال معرفی پروژه ای جدید است.که به مشتریان امکان می دهد پول نقد را به ارز دیجیتال تبدیل کنند. در حالی که این پروژه در مکزیک آغاز می شود، این شرکت بیان نکرد.که چه دارایی های دیجیتالی را پشتیبانی می کند. اگرچه حدس و گمان هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این.شرکت ممکن است از دارایی های رمزنگاری شده معروف مانند BTC یا اتر استفاده نکند.

  • دراپر ضمن صحبت درباره هدف قیمت بیت کوین، گفت:

“سهام فعلی ارز در سراسر جهان با دلار حدود 100 تریلیون دلار است.و محدودیت بازار بیت کوین در حال حاضر به یک تریلیون رسیده است. بنابراین دلیلی ندارد که بتواند 100 برابر شود. اینطور نیست که بخواهد کاملاً جای دلار را بگیرد. اگرچه فکر می کنم مردم وقتی می خواهند در آینده چیزهایی با دلار بخرند، می خندند. “

سرمایه گذار بی باک، در اوایل سال 2020 پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین.تا پایان سال 2022 یا اوایل سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.