واکنش بازار به توییت حمایتی ایلان ماسک: بازار به ایلان بی محلی کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
واکنش بازار به توییت حمایتی ایلان ماسک: بازار به ایلان بی محلی کرد

ایلان ماسک، مدیر ارشد اجرایی تسلا، روز شنبه در توییتی نوشت که در نبرد بین فیات و ارزهای رمزپایه، طرفدار کریپتوکارنسی است. با وجود این، ارزهای رمزنگاری شده با کاهش بازار، همچنان شاهد فشار فروش هستند. واکنش بازار به توییت ایلان ماسک، فقط بی محلی بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


واکنش بازار به توییت حمایتی ایلان ماسک: بازار به ایلان بی محلی کرد

“نبرد واقعی بین فیات و کریپتو است. در حالت تعادل، من از دومی پشتیبانی می کنم.”

این را ماسک در توییتر و در پاسخ به کاربری گفت که از او سوال کرد نظرش درباره افرادی که به دلیل کریپتو از او عصبانی هستند، چیست؟

رابطه تسلا با ارز های رمزنگاری شده، اغلب در حال فراز و نشیب است. این سازنده وسایل نقلیه الکتریکی، در ماه فوریه گفت که بیت کوین زیادی را با قیمت 1.5 میلیارد دلار خریداری کرده و انتظار دارد ارز رمزنگاری شده را به عنوان نوعی روش پرداخت از مشتریان خود در آینده بپذیرد.

در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تاریخی بیش از 65000 دلار در آوریل (و سود بالقوه بیش از 1 میلیارد دلار برای تسلا) قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در آن روز از حدود 39000 دلار به 46000 دلار آمریکا افزایش یافت.

تنها پس از چند هفته، زمانی که مشخص شد تسلا 10 درصد از سهام بیت کوین خود را ظاهرا برای نشان دادن نقد شوندگی ارز دیجیتال فروخته است، اوضاع کاملاً دگرگون شده است. از همه مهمتر، ماسک اکنون در توییتر فاش کرده است که تسلا قبول بیت کوین را به دلیل نگرانی در مورد “استفاده سریع از سوخت های فسیلی در حال گسترش ارز رمزنگاری شده” در استخراج، متوقف کرده است.

این امر باعث ریزش گسترده بازارهای ارزهای رمزپایه شده است. بیت کوین از حدود 55000 دلار به زیر 40،000 دلار سقوط کرده است.

 

توییت کافی نیست!!

واکنش بازار به توییت ایلان ماسک، فقط بی محلی بود.

در اوایل این ماه، او در حالی که به عنوان مهمان در “Saturday Night Live” حضور داشت، از ارز رمزنگاری شده به عنوان “شلوغی” یاد کرد و باعث افت قیمت ها شد. ماسک چند روز پیش اظهار داشت که هیچ یک از دارایی های دوج کوین خود را فروخته و نمی فروشد.

با این حال، حمایت اخیر ماسک از ارزهای رمزپایه در توییت خود.برای رشد صعودی بازار ارزهای رمزنگاری کافی نبوده است. زیرا بیت کوین در حال حاضر با کمتر از 40000 دلار آمریکا معامله می شود و داج کوین قیمتی در حدود 0.35 دلار دارد.

علی رغم تشویق ایلان ماسک در یک توییت، بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته (نسبت به زمان نگارش این مطلب).10.41٪ کاهش یافته است که نشان دهنده افزایش فشار فروش است.

به قول آبراهام لینکلن “شما می توانید بعضی اوقات، بعضی از را گول بزنید، اما نمی توانید همه مردم را فریب دهید.” با احتیاط و تردید سرمایه گذاران درمورد فضای کریپتو، سوال اصلی این است که آیا اگر ایلان به افزایش.نوسانات در بازار ادامه دهد، توانایی حفظ سلطه خود روی آن را خواهد داشت یا خیر؟


بیشتر بخوانید

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین، جامعه کریپتو را نگران کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *