هک صرافی بیت مارت و سرقت 200 میلیون دلار از این صرافی!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هک صرافی بیت مارت و سرقت 200 میلیون دلار از این صرافی!!

صرافی بیت‌مارت هک شد و تقریباً 200 میلیون دلار، از این صرافی به سرقت رفت. هک صرافی بیت مارت، اولین بار توسط حساب توییتری “پک شیلد” گزارش شد. نقل و انتقالات ارزهای به سرقت رفته از بیت مارت، شامل 100 میلیون دلار روی زنجیره “اتریوم” و 96 میلیون دلار روی زنجیره “بایننس اسمارت” می‌باشد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


هک صرافی بیت مارت و سرقت 200 میلیون دلار از این صرافی!!

پلتفرم صرافی بیت‌مارت مورد حمله سایبری قرار گرفته و در یک کیف پول داغ (آنلاین) که بر روی بلاک چین بایننس و اتریوم میزبانی می‌شد، تقریباً 200 میلیون دلار ضرر را متحمل شد. “پک شیلد”، شرکت پیشرو در امنیت بلاکچین و تجزیه و تحلیل داده، اولین کسی بود که این خبر را از طریق توییتر منتشر کرد. آنها همچنین توضیح دادند که حدود 100 میلیون دلار از نقل و انتقالات در زنجیره اتریوم و 96 میلیون دلار در زنجیره هوشمند بایننس بوده است.

حدود ساعت 7:30 عصر شنبه به وقت محلی، پک شیلد متوجه مقدار مشکوک و بیش از حد نقل و انتقالات خروجی شد. آنها متوجه شدند که انواع ارز ها از کیف پول داغ بیت مارت، به مقصدهای نامشخصی ارسال شده است. هکرها ترکیبی از حدود 20 توکن را به سرقت بردند که شامل استارشیپ، بایننس کوین، انرژی ایکس و سیف مون بود. میم‌کوین هایی مانند فلوکی، بیبی دوج و مون‌شات نیز از هک مستثنی نبودند. در همین حال، وجوهی که به سرویس ترکیب “اتر تورنادو کش” ارسال شده است، به نوبه خود ردیابی را دشوارتر می‌کند.

 

واکنش بیت مارت

در ابتدا، نمایندگان بیت مارت ادعا کردند که انتقال‌های خروجی، برداشت‌هایی معمولی بوده است. بنابراین، آنها ادعا کردند که گزارش های هک “اخبار جعلی” است. چند ساعت بعد، مدیر عامل این صرافی یعنی شلدون شیا، نقض امنیتی را تایید کرد.

  • او گفت:

“ما یک نقض امنیتی در مقیاس بزرگ مربوط به یکی از کیف پول های داغ اتر و یکی از کیف پول های داغ بایننس اسمارت خود را شناسایی کرده‌ایم. در حال حاضر ما هنوز در حال نتیجه گیری روش‌های ممکن مورد استفاده هستیم. هکرها توانستند دارایی‌هایی به ارزش تقریبی 150 میلیون دلار را برداشت کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.