مانی گرام همکاری جدیدی را در کریپتو آغاز می‌کند؛ اینبار با استلار!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مانی گرام همکاری جدیدی را در کریپتو آغاز می‌کند؛ اینبار با استلار!!

مانی گرام، پلتفرم رهبر بازار در زمینه حواله و انتقال پول، از مشارکت خود در آینده برای استفاده از شبکه بلاکچین استلار و استیبل کوین USDC Circle، برای اجازه پرداخت کریپتو به کاربران از طریق ارزهای محلی خبر داد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مانی گرام همکاری جدیدی را در کریپتو آغاز می‌کند؛ اینبار با استلار!!

مانی گرام، پلتفرم رهبر بازار در زمینه حواله و انتقال پول، از مشارکت خود در آینده برای استفاده از شبکه بلاکچین استلار و استیبل کوین USDC Circle، برای اجازه پرداخت کریپتو به کاربران از طریق ارزهای محلی خبر داد. ادغام با زیرساخت اوپن سورس استلار، به مانی گرام امکان تسویه حساب معاملات انجام شده در USDC را می‌دهد. این هکاری، یک پل ارتباطی جدید بین ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای فیات ایجاد می‌کند.

این ادغام همچنین، از لایه های تسویه حساب توسط یونایتد تگزاس بانک، برای اتصال مانی گرام با سیرکل (شرکت توسعه دهنده USDC) استفاده می‌کند. این اداغام، دومین مشارکت مانی گرام شرکت با یک شرکت کریپنو است. چند ماه پیش، این شرکت برای برخی از خدمات خود با ریپل همکاری کرده بود تا ترید در فارکس با استفاده از XRP را امکان پذیر کند. اگرچه این مشارکت پس از شکایت SEC از ریپل متوقف شد.

آخرین همکاری جدید با استلار و سیرکل، به مانی‌گرام امکان می‌دهد تا از محبوبیت روزافزون استیبل کوین ها، برای پردازش پرداخت‌های فرامرزی به صورت غیر متمرکز، ایمن و سریع استفاده کند. علاوه بر این، همکاری با بنیاد توسعه استلار (شرکت توسعه دهنده بلاکچین استلار)، می‌تواند در آینده نوآوری را در فضای پرداخت‌های آنلاین ایجاد کند.

مانی‌گرام، این طرح آزمایشی را تا پایان امسال آغاز می‌کند و خدمات خود را به صورت مرحله‌ای، در سه ماهه اول سال آینده به کار می‌گیرد. این مشارکت بیش از 150 میلیون مصرف کننده در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این 150 میلیون نفر، شامل افراید است که از خدمات مانی‌گرام برای حواله و پرداخت‌های فرامرزی استفاده می‌کنند.

  • الکس هولمز، رئیس و مدیرعامل این شرکت خاطرنشان می‌کند:

“با افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و کریپتو، ما به ویژه از پتانسیل استیبل کوین به عنوان روشی برای ساده سازی پرداخت‌های بین المللی خوشبین هستیم.”

انتظار می رود این مشارکت در پایان سال 2021 در حوزه‌های منتخب راه اندازی شود. همچنین برنامه توسعه بین المللی گسترده‌ای برای سال 2022 برنامه ریزی شده است.

  • دنل دیکسون، مدیرعامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار، اظهار داشت:

“بخش جدیدی از کاربران، قادر به تبدیل پول نقد با USDC و بالعکس خواهند بود. به آنها امکان دسترسی به خدمات دارایی‌های دیجیتالی سریع و مقرون به صرفه‌ای داده خواهد شد که ممکن است قبلاً از دسترس خارج شده‌باشد.”

ادغام مانی گرام با استلار، به مشتریان اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را به صورت نقدی از طریق مراکز مربوطه در ایالات متحده برداشت کنند. این سرویس با همکاری Coinme، سازنده خودپرداز‌های بیت کوین و اپراتور مبادله کریپتو، راه اندازی شده است.

مانی گرام با فناوری بلاکچین بیگانه نیست. همانطور که گفته شد، این شرکت در ژوئن 2019 با فناوری دفتر کل توزیع شده ریپل همکاری کرده است تا در پرداخت‌های فرامرزی و تسویه حساب‌های ارزی با دارایی‌های دیجیتال، به کابران خود خدمات ارائه کند. مانی پرام پشتیبانی از پلتفرم ریپل را در سه ماهه اول سال 2021 متوقف کرد.

استلار توسط بنیانگذار ریپل، جد مک‌کالب، پس از خروج پر سر و صدای وی از این پروژه در سال 2014 راه اندازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.