همکاری بایننس با مرکز تجارت جهانی دبی با هدف تسریع روند پذیرش کریپتو

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
همکاری بایننس با مرکز تجارت جهانی دبی با هدف تسریع روند پذیرش کریپتو

بایننس و اداره مرکز تجارت جهانی دبی برای پیشرفت بیشتر در ایجاد یک اکوسیستم رمزنگاری با یکدیگر همکاری می کنند. هدف اصلی از همکاری بایننس و مرکز تجارت جهانی دبی، تسریع در روند پذیرش کریپتو خواهد بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


همکاری بایننس با مرکز تجارت جهانی دبی با هدف تسریع روند پذیرش کریپتو

بایننس، رهبر و پیشرو صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان، توافق نامه‌ای را با سازمان مرکز تجارت جهانی دبی (DWTCA) امضا کرده است تا چشم انداز تسریع در راه اندازی یک هاب جدید، برای صنعت دارایی دیجیتال را تعیین کند.

مقامات دبی اعلام کرده‌اند که مرکز تجارت جهانی این کشور، به یک منطقه جامع و همچنین تنظیم کننده دارایی های دیجیتال (از جمله ارز های دیجیتال، محصولات و صرافی ها) تبدیل خواهد شد.

امروز، بایننس نیز اعلام کرد که قراردادی را با این نهاد تازه تاسیس یعنی مرکز تجارت جهانی دبی (DWTCA)، برای ایجاد یک هاب برای صنعت دارایی دیجیتال امضا کرده است.
این تفاهم نامه به بایننس امکان می دهد که به دبی کمک کند، تا تعهد خود را برای ایجاد یک اکوسیستم برای دارایی های مجازی ایجاد کند. این اکوسیستم باعث رشد اقتصادی بلندمدت می‌شود. به نظر می‌رسد این حرکت، کاملاً مطابق با اعلامیه قبلی است.

  • در آن اعلامیه گفته شده است:

“مرکز تجارت جهانی دبی با بخش خصوصی و نهادهای مربوطه در دبی، برای ایجاد محیطی جذاب برای بخش خصوصی و اجرای استانداردهای سخت‌گیرانه برای حمایت از سرمایه‌گذاران، مبارزه با پولشویی، انطباق با سازمان مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) و ردیابی جریان معاملات برون مرزی و… همکاری خواهد کرد.”

“هدف، کمک به صرافی های ارز دیجیتال یا کسب و کارهایی است که خدمات بلاک چین و DLT یا طیف گسترده ای از ارزها و دارایی های دیجیتال را ارائه می‌دهند و می خواهند که در دبی مجوز بگیرند.”

اداره مرکز تجارت جهانی دبی، یک منطقه به اصطلاح آزاد در امارات متحده عربی، در ماه سپتامبر با چارچوبی موافقت کرد که به آن اجازه می‌داد تا فعالیت‌های مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال را تأیید کند و به آنها مجوز دهد.

و در ماه اکتبر، مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC)، یکی دیگر از مناطق آزاد دبی، اولین بخش از چارچوب نظارتی برای توکن‌های دیجیتال را منتشر کرد.

  • چانگ پنگ ژائو گفت:

“ما از طریق موقعیت رهبری و تخصص خود، همراه با چشم انداز بلندمدت دبی، قصد داریم یک چارچوب نظارتی متناسب با ماهیت سریع و مترقی دارایی‌های مجازی را ایجاد کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.