سازنده اتریوم هشدار داد: کریپتوکارنسی می تواند درون یک حباب باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سازنده اتریوم هشدار داد: کریپتوکارنسی می تواند درون یک حباب باشد

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم گفته است که ارزهای رمزپایه در یک حباب قرار دارند. علی رغم اینکه بیش از 300 میلیون دلار در یک روز از بین رفت، اما سازنده اتریوم احساس خاصی نسبت به رکود بازار ندارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سازنده اتریوم هشدار داد: کریپتوکارنسی می تواند درون یک حباب باشد

ویتالیک بوترین، بنیانگذار 27 ساله اتریوم، نگران وضعیت دشوار بازار کریپتو نیست. او این بی تفاوتی را اخیراً و در حالی که در مورد بیت کوین کنکاش می کرد، عنوان کرد.

وی در مصاحبه ای با CNN فاش کرد که ارزهای رمزپایه در یک حباب قرار دارند. با این حال، نا مشخص است که این حباب چه زمانی خواهد ترکید؛ هرچند ممکن است ماه ها طول بکشد. به گفته بوترین، حباب کنونی در تاریخ تنها نیست و حداقل سه مورد از آن تاکنون ثبت شده است.

  • وی گفت:

“اغلب، دلیل کافی برای متوقف شدن حباب ها این است که رویدادی اتفاق می افتد و باعث می شود که بفهمیم تکنولوژی هنوز به آنجا نرسیده است.”

بعد از آنکه در طی یک روز، بخش عمده ای از سرمایه گذاری وی از بین رفت، بوترین همچنان یکی از مهمترین بازیکنان درگیر در بازار است. کیف پول عمومی وی نشان می دهد که ارزش اتر در پورتفولیوی او، از 1/1 میلیارد دلار در صبح روز چهارشنبه به 870 میلیون دلار کاهش یافته است.

 

بوترین: کریپتو دیگر فقط یک اسباب بازی نیست

بوترین همیشه در ارزیابی بازار کریپتو، سخنان ضد و نقیض گفته است. در سال 2017، زمانی که ارزش این بازار نیم تریلیون دلار بود، وی سوالاتی را درباره موفقیت تکنولوژی این صنعت مطرح کرد. امروز، او معتقد است که این صنعت از نظر فنی پیشرفت بسیاری کرده است و در ارزیابی، کاملاً شایسته است. به عنوان مثال اتریوم اخیراً فعالیتهای زیادی را مشاهده کرده است، زیرا شبکه آن از فروش بسیاری از NFT ها پشتیبانی می کند.

به نظر می رسد که کریپتو به طوری که حتی چهار سال پیش نبود، به جریان اصلی نزدیک شده است. کریپتو دیگر فقط یک اسباب بازی نیست. بوترین در پاسخ به تأثیر مدیر عامل تسلا یعنی ایلان ماسک بر بازار کرپتو، اظهار داشت که بازار  خواهد آموخت و از تأثیر او دور خواهد شد.

 

بیت کوین ممکن است عقب بماند

بیت کوین اخیراً به دلیل مصرف زیاد انرژی مورد انتقاد قرار گرفته است. بوترین احساس می کند این نگرانی ها موجه است. در بیانیه خود، وی گفت که مصرف منابع چیزی نیست که بخواهد جهان را بشکند. اما این یک نقطه ضعف قابل توجه است. وی همچنین اشاره کرد که اگر چیزی تغییر نکند، ممکن است جامعه بیت کوین مجبور شود به اثبات سهام (PoS) روی بیاورد.

اگر بیت کوین دقیقاً مانند امروز به فناوری خود پایبند باشد، خطر بزرگی برای پشت سر گذاشتن آن وجود دارد.

اتریوم در حال انتقال به ETH 2.0 است. گزارش ها تخمین می زنند که مصرف انرژی اتریوم، به میزان زیادی کاهش می یابد. گزارش شده است که PoS تا 99٪ از نظر انرژی کارآمد است.

  • سازنده اتریوم گفت:

“ما از مصرف انرژی به اندازه یک کشور متوسط، ​​به مصرف انرژی به اندازه یک دهکده می رسیم.”


بیشتر بخوانید

ویتالیک بوترین: کیف پول های اجتماعی امن تر از سخت افزار ها هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *