بانک مرکزی چین هشدار دیگری را به شرکت های مرتبط با کریپتوکارنسی ارسال کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانک مرکزی چین هشدار دیگری را به شرکت های مرتبط با کریپتوکارنسی ارسال کرد

بانک مرکزی چین روز سه شنبه به یک شرکت نرم افزاری مستقر در پکن گفت که احتمال مشارکت در معاملات ارزهای رمزپایه را تعطیل کند و به شرکت ها نسبت به کمک به مشاغل مرتبط با رمزنگاری هشدار داده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بانک مرکزی چین هشدار دیگری را به شرکت های مرتبط با کریپتوکارنسی ارسال کرد

بانک مرکزی چین، روز سه شنبه به یک شرکت نرم افزاری مستقر در پکن گفت که احتمال مشارکت در معاملات ارزهای رمزپایه را تعطیل کند و به شرکت ها نسبت به کمک به کسب و کار های مرتبط با کریپتو هشدار داده است.

بانک خلق چین (PBoC) در بیانیه ای اعلام کرد که مؤسسات مالی و پرداختی، پس از صدور دستور بسته شدن شرکت نرم افزاری توسعه فرهنگی پکن، از ارائه مکان های عملیاتی یا تبلیغات تجاری در مورد ارز های رمزپایه، منع شده اند.

به گفته این بانک، “برای جلوگیری و کنترل خطر سفته بازی در معاملات ارز مجازی و محافظت از ایمنی دارایی های عمومی” این اقدام ضروری بود.

در این بیانیه، بانک مرکزی چین به شرکت ها هشدار داد: “برای فعالیت های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده، مکان های تجاری، تبلیغات تجاری، بازاریابی و… را فراهم نکنند.”

این اقدام در حالی صورت می گیرد که چین شدیدا در جریان سرکوب مداوم ارزهای رمزنگاری شده قرار دارد. مقامات همچنان درب مزارع استخراج ارزهای مجازی را می بندند. چندین منطقه ای که چین آنها را سرکوب کرده است، بیش از نیمی از رمزارز های دیجیتالی جهان را تأمین می کنند.

استخراج بیت کوین یک فرآیند دیجیتالی است که با حل معادلات پیچیده ریاضی که به عملیات رایانه ای با انرژی زیاد نیاز دارند، واحدهای جدیدی از این ارز مجازی را تولید می کند. از آنجایی که چین اکثر ارزهای رمزپایه جهان را تولید می کند، کارشناسان خاطرنشان کرده اند که حتی کوچکترین مقررات محدود کننده تولید آنها در این کشور نیز امکان ایجاد نوسانات گسترده در بازار جهانی را دارد.

چین از ماه ژوئن، سرکوب علیه استخراج ارزهای رمزنگاری شده در استانهایی از جمله سیچوان و چینگهای را تشدید کرده است. مزارع استخراج همراه با هشدارهای دوره ای به بانکها برای توقف معاملات مربوط به رمزنگاری را تعطیل شده اند. حساب های رسانه های اجتماعی برخی از تأثیرگذاران کریپتو نیز در این کشور مسدود شده است.

ماه گذشته، این کشور از بانک ها و شرکت های پرداخت بزرگ خواست که اقدامات شدیدتری را در برابر تجارت ارزهای مجازی انجام دهند و قیمت بیت کوین را در همان روز 10 درصد کاهش داد.

در ماه می، سه مقام چینی -_اتحادیه ملی مالی اینترنت چین، انجمن بانکی چین و انجمن پرداخت و تسویه حساب چین) اعلام کردند که در حال مقابله گسترده با ارزهای رمزپایه هستند که بازار را به اندازه 25 درصد در طول روز پایین کشید.

این حرکات، که چین آنها را برای دستیابی به اهداف بحران آب و هوایی خود ضروری می داند، در مجموع منجر به افت قیمت بیت کوین و چندین ارز دیجیتال برجسته شده است.

مردم چین هنوز می توانند ارزهای رمزپایه را در اختیار داشته باشند، اما استفاده از آنها دشوار بوده و دشوارتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.