هشدار استیو وزنیاک: دولت‌ها کنترل ارزهای دیجیتال را رها نخواهند کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هشدار استیو وزنیاک: دولت‌ها کنترل ارزهای دیجیتال را رها نخواهند کرد

هشدار استیو وزنیاک: دولت‌ها هرگز کنترل ارزهای دیجیتال را رها نمی‌کنند. ووزنیاک گفت که ارزهای رمزنگاری شده را می‌توان به طور موثر در پرداخت‌ها استفاده کرد. او گفت: “بیت کوین، ریاضیات است؛ خلوص ریاضی. هرگز نمی‌توان بیت کوین دیگری ایجاد کرد.”


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


هشدار استیو وزنیاک: دولت‌ها کنترل ارزهای دیجیتال را رها نخواهند کرد

استیو وزنیاک، هم‌بنیانگذار اپل، یکی از بسیار شخصیت‌های دنیای فناوری است که ارزهای دیجیتال را دوست دارد. اما وی معتقد است که آنها هرگز از کنترل دولت آزاد نخواهند شد.
این کارآفرین حوزه فناوری که در سال 1976 اپل را با استیو جابز تأسیس کرد، جک دورسی، رئیس توییتر و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال را به دلیل ایجاد مکالمات در مورد اینکه چگونه ارزهای دیجیتال باید در قلب معاملات تجاری ما قرار گیرند، تحسین کرد.

  • او روز جمعه در مصاحبه ای با یاهو فایننس گفت:

“مشکل این است که دولت هرگز اجازه نخواهد داد از کنترل آنها خارج شود.”

“اگر [کار] به این نقطه می‌رسید که همه چیز با کریپتو انجام می‌شد و از طریق دولت‌ها برای نظارت و مالیات و همه اینها نمی‌گذشت، اکنون دولت‌ها فقط آن را رد می‌کردند. آنها قدرت خود را رها نمی‌کردند.”

اما از نظر وزنیاک، ارزهای دیجیتال به یک روش پرداخت کاربردی تبدیل خواهند شد.

 

  • او گفت:

“من در معتقد هستم که از کریپتو به طور موثر استفاده خواهد شد.”

“ما در حال حاضر راه‌های دیجیتالی زیادی برای پرداخت هزینه داریم؛ حتی فقط برای انتقال پول به مردم. این به پی پال باز می گردد. ما اپل‌پی، کش اپ، Venmo و همه این ها را داریم. بنابراین راه های دیگری جز کریپتو وجود دارند.”

با این حال، او مطمئن نیست که آیا ناشناس بودن سطحی ارزهای دیجیتال، در مقایسه با سایر اشکال دیجیتالی (به این دلیل که شناسایی و ردیابی دارندگان آن دشوارتر است) چیز خوبی است یا خیر.

“کریپتو فقط کمی ناشناس است و من نمی‌دانم که آیا این درست است یا نه؛ اوه، خدایا، من می‌توانم کارهایی را بدون اینکه مردم بدانند انجام دهم.”

بن وایس، مدیر عامل “کوین فلیپ“، معتقد است که ناشناس بودن رمزارزها یک تصور اشتباه بزرگ است. او خاطرنشان کرد که مردم نمی‌توانند بدون انجام چک‌های «مشتری خود را بشناسید» و ارائه انواع روش‌های احراز هویت، ارز دیجیتال بخرند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، خواستار نظارت بیشتر بر صنعت کریپتو شده است. او گفته است که دارایی‌های دیجیتال تنها در صورتی می‌توانند به جریان اصلی تبدیل شوند که قوانین روشنی برای اداره صنعت آنها وجود داشته باشد.

وزنیاک همچنین توضیح داد که او بیت کوین را دوست دارد زیرا عرضه آن محدود است.

  • وی اظهار داشت:

“به دلار آمریکا نگاه کنید؛ دولت فقط می‌تواند دلارهای جدید ایجاد کند و وام بگیرد؛ مثل این است که شما هرگز آن را درست نکرده‌اید، مانند بیت کوین.”

“بیت کوین ریاضیات است، خلوص ریاضی. هرگز بیت کوین دیگری ایجاد نمی‌شود.”

فراتر از پول دیجیتال، وزنیاک از وعده بلاک چین و موارد استفاده بالقوه آنها (از جمله، احتمالا در انتخابات سیاسی) تمجید کرد.

  • او گفت:

“کریپتو از از طریق بلاکچین، وعده دهنده تعداد وحشتناکی از کارهای مختلفی است که متفاوت با گذشته انجام می‌شود؛ حتی انتخابات. این، فرمت بسیار قابل اعتمادی دارد که به راحتی قابل تغییر نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.