هدف اتریوم بالا رفت؛ 1700 دلار در پی خرید 76 میلیون دلاری گری اسکیل

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هدف اتریوم بالا رفت؛ 1700 دلار در پی خرید 76 میلیون دلاری گری اسکیل

هدف اتریوم 1700 دلار شد. طی یک رالی گسترده در طول 48 ساعت گذشته، قیمت اتریوم (ETH) از سطح 1650 دلار گذشته است و اکنون چشم به یک حرکت بالاتر از 1700 دلار است. این رالی گسترده در حالی برگزار می شود که در این 48 ساعت، خرید های نهادی شدیدی توسط گری اسکیل انجام شده.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


هدف اتریوم بالا رفت؛ 1700 دلار در پی خرید 76 میلیون دلاری گری اسکیل

گری اسکیل پس از آنکه روز چهارشنبه دوم فوریه، 38 میلیون دلار اتریوم خرید، دیروز نیز 76 میلوین دلار دیگر، به مقدار اتریوم های خود اضافه کرد. با این کار، کل اتریوم های گری اسکیل، اکنون با دارایی خالص تحت مدیریت، از 3 میلیون عدد عبور کرده است و حدود 4.7 میلیارد دلار ارزش دارد.

در دو روز گذشته، گری اسکیل با سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون دلار در دومین ارز رمزنگاری شده برتر جهان، بیش از 72،000 اتر را از بازار آزاد جمع کرده است. قیمت سهام گری اسکیل اتریوم تراست با نماد (ETHE) نیز طی دو روز گذشته، بیش از 30 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار این مطلب، سهام ETHE با قیمت 18.89 دلار به ازای هر سهم معامله می شود.

 

گری اسکیل: فعالیت شبکه اتریوم برای ایجاد “حلقه بازخورد مثبت” برای اتر

گری اسکیل، بزرگترین شرکت سرمایه گزاری روی دارایی های دیجیتال در جهان، در مورد پیشنهاد شبکه EIP-1559 و مکانیزم سوزاندن، دیدگاه مثبتی دارد. مدیر صندوق معتقد است که اگر فعالیت شبکه اتریوم همچنان افزایش یابد، می تواند یک بازخورد مثبت ایجاد کند.

این شرکت در گزارش تازه خود با عنوان “افزایش ارزش اتریوم” که اوایل امروز منتشر شد، یادآور می شود که این پیشنهاد می تواند منجر به سوزاندن ETH با سرعتی بیش از میزان عرضه های جدید ETH شود. این در نهایت می تواند منجر به افزایش فشار شود که در نتیجه، قیمت ها را بالا می برد.


بیشتر بخوانید

صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!


EIP-1559 برای اولین بار توسط بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین به همراه اریک کانر، بنیانگذار Ethhub، دو سال پیش در آوریل 2019 مطرح شد. این مکانیزم، یک “هزینه پایه” را پیشنهاد می کند.که علاوه بر هزینه استخراج، برای انجام معاملات ETH نیز صرف می شود.

  • گری اسکیل یادداشت کرد:

“اگر فعالیت افزایش یابد و به دلیل سوزاندن عرضه اتر.کاهش یابد، منحنی عرضه و تقاضا نشان دهنده افزایش قیمت واحد اتر است. زیرا هر واحد نیاز به تأمین بخش بیشتری از فعالیت اقتصادی دارد. اگر EIP-1559 اجرا شود، مکانیزم مصرفی ایجاد می شود که باید به.عنوان یک حلقه بازخورد مثبت برای قیمت اتر باشد.”

جالب اینجاست که نظرات گری اسکیل، یک روز پس از اظهارات جی پی مورگان بیان شد که می گفت.این مکانیزم، می تواند منجر به “پویایی قیمت منفی” برای ETH شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.