نظر بیل گیتس در مورد بیت کوین و ایلان ماسک با حضور افتخاری جف بزوس

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نظر بیل گیتس در مورد بیت کوین و ایلان ماسک با حضور افتخاری جف بزوس

بنیانگذار مایکروسافت و سومین مرد ثروتمند جهان می گوید، هر کسی که پول کمتری نسبت به مدیر عامل تسلا دارد، نباید با کریپتوکارنسی در بیوفتد. نظر بیل گیتس در مورد بیت کوین، کاملا با نظر ایلان ماسک متفاوت است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


نظر بیل گیتس در مورد بیت کوین Vs نظر ایلان ماسک در مورد بیت کوین

بیل گیتس روز پنجشنبه گفت که افراد با ثروتی کمتر از ماسک نباید بیت کوین بخرند. ایلان ماسک در حال رقابل با جف بزوس برای عنوان ثروتمند ترین مرد جهان است. در حالی که بیل گیس عنوان سوم را در اختیار دارد. مدیر عامل شرکت تسلا، طرفدار فعال بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه بوده است.

در این ماه تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید و ارزش آن را به اوج رساند. ماسک پس از توییتی که در آن گفت قیمت بیت کوین “بالا به نظر می رسد”، از صندلی ثروتمندترین مرد جهان سقوط کرد.

بیل گیتس در حال بحث و گفتگو با الون ماسک در مورد بیت کوین است و پیشنهاد می کند هر کسی که ثروتمندترین مرد جهان نیست باید از خرید ارز رمزنگاری شده احتیاط کند. گیتس، سومین مرد ثروتمند جهان پس از ماسک و جف بزوس، پس از اعلام خرید 1.5 میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا، مدیر عامل این شرکت را هدف قرار داد.

  • گیتس روز پنجشنبه به بلومبرگ گفت:

“ایلان هزاران کیلو پول دارد و بسیار پیشرفته است. بنابراین من نگران نیستم که بیت کوین او به طور تصادفی بالا یا پایین شود.”
“من فکر می کنم افرادی به این میادین وارد می شوند که ممکن است پول زیادی برای پس انداز نداشته باشند. بنابراین من در بیت کوین صعودی نمی بینم. فکر عمومی من این خواهد بود که اگر پول کمتری نسبت به ایلان دارید، باید مراقب آن باشید.”

گیتس، که در حال تبلیغ کتاب جدید خود در زمینه تغییر اقلیم است، با انتقاد شدید از بیت کوین به عنوان دوستدار محیط زیست، گفت که ارز رمزنگاری شده به طور معمول انرژی زیادی را برای سرورهای مورد استفاده در پردازش معاملات استفاده می کند.

 

مستر ایلان ماسک!!

از ماه ژانویه، ماسک با مدیر عامل آمازون یعنی جف بزوس، برای کسب عنوان ثروتمندترین مرد جهان وارد رقابت شده است. این هفته، ایلان ماسک به جایگاه دوم در شاخص میلیاردرهای بلومبرگ سقوط کرد. در روز پنجشنبه دارایی خالص وی 163 میلیارد دلار ذکر شد، در حالی که دارایی خالص بزوس 179.9 میلیارد دلار بود. دارایی خالص گیتس 123.3 میلیارد دلار بود که او را به سومین فرد ثروتمند جهان تبدیل کرد.

ثروت میلیاردرها بر اساس ارزش سهام آنها در نوسان است که بخش عمده ای از ثروت آنها را تشکیل می دهد.ثروت در حال غرق شدن ماسک، تا حدودی به دلیل کاهش ارزش بیت کوین در این هفته بود که باعث کاهش قیمت سهام تسلا شد.

بعد از ظهر پنجشنبه، بیت کوین در حدود 49،000 دلار معامله شد؛ در حالی که در 21 فوریه 58،000 دلار بود. بخشی از این افت قیمت، ناشی از توییت خود ماسک بود که می گفت به نظر می رسد قیمت بیت کوین و رقیب رمزارز کوچکتر (اتر) “بالا به نظر می رسد”. قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان، در سال 2020 بیش از 300 درصد افزایش یافت. اما هم اکنون فاصله زیادی با رکورد قیمتی خود دارد.

داج کوین نیز همچنین پس از توییت های زیادی که ایلان ماسک در آنها.به تبلیغ ارز رمزپایه «جوک» می پردازد، از نظر ارزش نیز افزایش یافته است. داج کوین، عمدتا به عنوان انتقادی طنزآمیز از جنون رمزنگاری سال 2013 ایجاد شده است. اما هنوز هم در صرافی های ارز دیجیتال قابل خرید و فروش است.و قیمت آن می تواند در نوسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.