میلیونر های بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
میلیونر های بیت کوین

بیت کوین انقلابی در سیستم مالی ایجاد کرد، اما همچنین به بسیاری از افراد کمک کرد تا ثروت خود را افزایش دهند. به ویژه کسانی که با سرمایه گذاری های کوتاه مدت، توانستند سود های کلانی کسب کنند. در این مقاله، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معروف ترین میلیونر های بیت کوین کسب کنید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


میلیونر های بیت کوین

بیت کوین انقلابی در سیستم مالی ایجاد کرد. همچنین به بسیاری از افراد کمک کرد تا ثروت خود را افزایش دهند. به ویژه کسانی که توانایی کسب سود با سرمایه گذاری های کوتاه مدت دارند. با رشد سریع BTC، سرمایه گذاری های افراد، آنها را میلیونر و میلیاردر کرد. در این مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معروف ترین میلیونرها و میلیاردرهای بیت کوین کسب کنید.

 

راجر ور

راجر ور، معروف به مسیح بیت کوین، سرمایه گذاریست جنجالی، که از طریق سرمایه گذاری اولیه روی بیت کوین و همچنین سرمایه گذاری در چندین استارت آپ مرتبط با آن، ثروت هنگفت 520 میلیون دلاری را جمع آوری کرده است. وی همچنین به خاطر تبلیغ کردن بیت کوین و بیت کوین کش مشهور است.

راجر ور به دلیل فروش مواد منفجره در eBay، به 10 ماه زندان محکوم شد و از آن زمان تاکنو ، تابعیت آمریکایی خود را رها کرده و ساکن ژاپن شده است. وی همچنین دارای گذرنامه سنت کیتس و نویس است. امروز راجر ور مدیر عامل Bitcoin.com و از خالقین بیت کوین کش است.

 

دِیو کارلسون

دیو کارلسون نیز یکی دیگر از پذیرندگان اولیه است که میلیونر شد. دیو از سال 2012 استخراج BTC را آغاز کرد و به عنوان یک مهندس مایکروسافت، هدف اصلی ساتوشی ناکاموتو را درک و پشتیبانی کرد. دیو بیشتر ثروت خود را از طریق استخراج BTC به دست آورده و سرانجام، “مگابیگ پاور” را برای استخراج BTC در مقیاس بزرگتر تشکیل می دهد. ثروت دیو کارلسون 350 میلیون دلار تخمین زده می شود.

 

جرد کنا

جرد کنا، میلیون ها دلار درآمد کسب کرد. زیرا زمانی که قیمت بیت کوین حدود 20 سنت بود در آن سرمایه گذاری کرد و پس از آنکه قیمت به 200 دلار رسید، اکثر BTC های خود را فروخت. ثروت وی 300 میلیون دلار برآورد شده است. جرد کنا مدیر عامل Tradehill و Money & Tec بود. یک صرافی آنلاین برای BTC، که متأسفانه یک کار توفیقی کسب نکرد. اما، این شرکت دارای یک فضای کار مشترک برای استارتاپ ها (به نام 20 ماموریت) و یک کارخانه تولید نوشیدنی می باشد.

 

بلایت مسترز

بلایت مسترز، مدیر سابق JPMorgan Chase است. وی همچنین به دلیل توسعه مبادله پیش فرض اعتبار مدرن، مورد تقدیر قرار گرفته است. وی همچنین مدیرعامل هولدینگ دارایی دیجیتال بود. این شرکت به دلیل ساخت محصولات مبتنی بر فناوری بلاکچین شناخته شده است. این شرکت کاملاً موفق است و در سال 2018 با گوگل کلاود همکاری کرده است. دارایی خالص وی 1 تا 5 میلیون دلار برآورد می شود.

 

اریک فینمن

اریک فینمن یکی از جوانترین میلیونرهای بیت کوین است. وقتی 12 ساله بود، 1000 دلار از مادربزرگش دریافت کرد و با استفاده از پولT به جای پس انداز برای صندوق کالج خود، در سال 2011 همه را بیت کوین خرید. بدیهی است که او یک انتخاب هوشمندانه انجام داده است. زیرا امروز ثروت وی 4.8 میلیون دلار تخمین زده شده است.

در نوجوانی، وی بوتانگل را که یک شرکت نوپای آموزش است، تأسیس کرد و تحصیلات متوسطه را رها کرد. او همچنین سرمایه گذار شرکت متال، استارتاپ مرتبط با ارز های رمزنگاری شده است.

 

ساتوشی ناکاموتو

ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین بوده و اولین بیت کوین را استخراج کرده است. اما، هویت او هنوز به صورت یک راز باقی مانده است. ساتوشی ناکاموتو یک نام مستعار است که او استفاده کرده است. در سال 2009 ظهور کرد و 1 میلیون بیت کوین در اختیار دارد. به این معنی که در سال 2020 ثروت وی 8.8 میلیارد دلار تخمین زده می شود.


ساتوشی ناکاموتو کیست؟ معرفی سه فرد مشکوک!!


ساتوشی نه تنها از همه میلیونر های بیت کوین بیشتر سرمایه دارد، بلکه یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. حتی اگر امروز نام واقعی او را نمی دانیم، همه با بیت کوین و مزایای ارزهای رمزپایه به طور کلی آشنا هستیم.

 

تیم دراپر

تیم دراپر با خرید 30000 بیت کوین با قیمت 632 دلار به ازای هر توکن، میلیونر شد. بر خلاف پذیرندگان اولیه، او زمانی که در اطراف ارز کریپتو شده هیاهو بر پا شده بود، تصمیم گرفت در BTC سرمایه گذاری کند.

امروز، او در رمز ارز های متعددی سرمایه گذاشته است. (در واقع، او گفته است که اکنون اکثر در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند) و همچنین به دلیل سرمایه گذاری در اسکایپ مشهور است. سال گذشته ثروت وی یک میلیارد دلار تخمین زده شد.

 

برادران وینکلووس

تایلر و کامرون وینکلووس عمدتاً به دلیل شکایت علیه مارک زاکربرگ شناخته می شوند. آنها ادعا کرده اند که زاکربرگ برای ساخت فیس بوک، ایده ConnectU آنها را سرقت کرده است. در نهایت، آنها به رقم 65 میلیون دلار رسیده و پول خود را در مشاغل BTC محور سرمایه گذاری می کنند. در واقع، آنها در سال 2012، زمانی که قیمت رمزارز اصلی 8 دلار ارزیابی شد، به شدت در BTC سرمایه گذاری کردند. از آن زمان، ثروت آنها به 900 میلیون دلار رسیده است و گفته می شود، آنها 1٪ از کل BTC های در گردش را در اختیار دارند.

از طرف دیگر، دوقلوها همچنین برای ساخت جمینی، اولین پلتفرم مبادلاتی ارز های رمزنگاری شده، شناخته می شوند. آنها همچنین وینکلووس کپیتال را تأسیس کرده اند که بودجه اولیه استارت آپ های تازه تاسیس را تأمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.