مقایسه اتریوم با پولکادات؛ اتریوم بی ارزش است یا پیاز داغ پولکادات زیاد شده؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مقایسه اتریوم با پولکادات؛ اتریوم بی ارزش است یا پیاز داغ پولکادات زیاد شده؟

DOT، ارز رمزنگاری شده بومی پلتفرم پولکادات، اخیراً شروع به رشد کرده است. این ارز از نظر سرمایه بازار در مکان چهارم قرار دارد. اما آیا این در مقایسه با ارزش اتریوم، قابل قبول است؟ مقایسه اتریوم با پولکادات را در ادمه مطلب بخوانید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مقایسه اتریوم با پولکادات؛ اتریوم بی ارزش است یا پیاز داغ پولکادات زیاد شده؟

بیایید برای مقایسه DOT در مقابل قیمت ETH و میزان استفاده از شبکه آنها، به تجزیه و تحلیل سیستم عامل فعلی آنها بپردازیم. برآورد ظرفیت تولید در آینده، قیمت را تحریک می کند. با این حال، ما می توانیم ملاک های ارزش گذاری دو اکوسیستم و این که چرا ممکن است یکی در مقایسه با دیگری کم ارزش یا بیش از حد ارزیابی شود را درک کنیم.

 

آیا واقعا پولکادات قاتل اتریوم است؟

از زمان بازار گاو نر در سال 2017، سیستم عامل های قرارداد هوشمند به طور منظم در حال ظهور هستند. آنها نوید افزایش سرعت و کاهش هزینه های معاملات را می دهند. آنها همچنین سرنگونی اتریوم را به عنوان پادشاه قرارداد هوشمند تصور می کنند. این اهداف هنوز استارتاپ ها را وسوسه می کند. سیستم عامل هایی مانند پولکادات و کاردانو از نظر ارزش و پیروی کاربر، روز به روز درحال رشد هستند.

اما چگونه میزان استفاده از یک پلتفرم، ملاک قیمت گذاری آن می شود؟ آیا آنها با هم ارتباط دارند؟ این سیستم عامل های جدید ممکن است نوید دهنده سرعت بالاتر معامله باشند. سرعت و همبستگی هر دو، شایسته بررسی بیشتر در این مورد هستند. بس بیایید با مقایسه پولکادات و اتریوم، پاسخ سوال های خود را دریافت کنیم.

 

درک معیارها

اتریوم در حال حاضر باز نظر ارزش بازار، در رتبه دوم بازار ارز های رمزپایه قرار دارد.  کل سرمایه بازار اتریوم، 137.8 میلیارد دلار است و در مقایسه با 15.4 میلیارد دلار ارزش بازار پولکادات، حدودا 9 برابر آن است. اما پولکادات همچنان در حال بالا آمدن در این جدول است. یک دیده بان ارزش بازار رمز ارز ها به نام CoinGeko، نشان داد که این پلتفرم از اواسط دسامبر تقریباً چهار برابر از این نظر رشد کرده است. با این وجود، چه چیزی قیمت را هنگام مقایسه قابلیت استفاده از سیستم عامل های قرارداد هوشمند توجیه می کند؟ بیایید بفهمیم.

یکی از کاربران ردیت به نام Oxygenjacket، به داده های Polkascan (وب سایتی که داده های پواکادات را در زنجیره ای ارائه می دهد)، اشاره می کند. طی چند روز گذشته این حجم بالای معامله در حدود شش معامله در دقیقه به اوج خود رسیده است. پولکادات قبل از اوج گرفتن، به طور متوسط ​​کمتر از شش معامله در دقیقه داشت. از طرفی دیگر، اتریوم طی ماه گذشته به طور مداوم بیش از 850 تراکنش در دقیقه داشته است. این برابر با بیش از 140 برابر اوج سابق است. با این حال، برای ساده سازی موار ، مقایسه زیر از عدد بالای پولکادات استفاده می کند.

مقایسه سرمایه بازار دو پروژه با تعداد معاملات فعلی آنها، شاید وضعیت را روشن کند. سقف بازار 136.8 میلیارد دلار اتریوم،  پولکادات را تحت فشار قرار می دهد. اندازه پولکادات با این معیار تقریبا 11 درصد از اتریوم است. با این حال، در حال حاضر تنها 0.7 درصد از حجم معاملات اتریوم را تولید می کند. این اختلاف گسترده منجر به دو تئوری می شود. یا اتریوم خیلی بی ارزش است، یا پیاز داغ پولکادات خیلی زیاد شده. بنابراین، تجزیه و تحلیل در این مرحله منجر به بن بست می شود.

 

اشاره ای از پانترا

پانترا کاپیتال، یکی از با نفوذترین شرکتهای سرمایه گذار خطرپذیر مبتنی بر بلاکچین در جهان، اخیراً سرنخی نشان داده است. این شرکت به طور غیر مستقیم نشان داد که ممکن است اتریوم کم ارزش باشد. پانترا در آخرین خبرنامه خود اظهار داشت که اتریوم در مقایسه با بیت کوین کم ارزش است. با این رشد پولکادات، شاید سرمایه گذاران اتریوم را رها کنند و احتمالا پولکادات، احتمالا و باز هم تاکید می کنم احتمالا، بیت کوین بعدی باشد.


مطالب مرتبط

پولکادات ندارید؟ احتمالا فرصت بزرگی در 2021 را از دست بدهید

پولکادات در یک هفته 75 درصد رشد کرد! DOT می تواند به 20 دلار برسد؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.