بنیانگذار صرافی بایننس در مورد تنظیم مقررات صحبت می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بنیانگذار صرافی بایننس در مورد تنظیم مقررات صحبت می کند

کریپتوکارنسی دوباره در کانون توجه قرار گرفته و قیمت ها و محبوبیت آن در حال افزایش است. از آنجا که همه، از PayPal و Fidelity گرفته تا JPMorgan، علاقه بیشتری به کریپتو کارنسی نشان می دهند. در ادامه مصاحبه بلومبرگ بابنیانگذار صرافی بایننس را مطالعه خواهید کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ژائو (که به وی “CZ” نیز گفته می شود) در مصاحبه ای در سنگاپور گفت:

“در حال حاضر، ما قطعاً شاهد ورود کاربران بیشتر، اتخاذ توکن های بیشتر و مشارکت نهادی بیشتری هستیم.”

“من که می گویم به طور کلی، همه چیز خوب پیش می رود.”

خوش بینی نسبت به علاقه سرمایه گذاران نهادی و سایر عوامل باعث شده که ارزش بیت کوین در سال جاری، بیش از دو برابر شود. پس از رشد حدودا 20 درصدی در این ماه، قیمت BTC مجدداً به بیشتر از 16000 دلار افزایش یافت و در بالاترین سطح خود در حدود سه سال گذشته قرار گرفت. این ارزش، روز جمعه با نوسان قیمت به 16،055 دلار، نسبت به ساعت 11:12 صبح در نیویورک، کمی تغییر کرد.

در همین حال، محیط نظارتی با محدودیت های بیشتری در بسیاری از مناطق جهان، به سرعت در حال تحول است. بانک های مرکزی جهانی نیز به سمت توسعه ارزهای دیجیتالی خود حرکت کرده اند.

ژائو می گوید در سال جاری تغییرات زیادی رخ داده است و تحولات منفی و مثبتی وجود دارد. نشریه بلومبرگ از او خواسته است تا روندهای اخیر را ارزیابی کند. مصاحبه زیر در تاریخ 12 نوامبر برگزار شده است.

 

بازار ارز دیجیتال در چین

اگرچه بانکداران بانک های مرکزی جهانی، برای مدتی ارزهای دیجیتالی را رد می کردند، اکنون بسیاری از آنها برای استفاده از آن، عجله دارند. یک نظرسنجی توسط بانک تسویه حساب های بین المللی، از 66 بانک مرکزی در اوایل سال جاری نشان داد که علاقه به ارزهای دیجیتال افزایش یافته و تعداد فزاینده ای اعلام کرده اند که آنها به دنبال صدور ارزهای دیجیتال بانک مرکزی خود یا CBDC هستند.

چین در این جبهه از فعال ترین افراد بوده است و بانک مرکزی این کشور به تازگی آزمایش پول نقد دیجیتال خود را در تعدادی از شهرها آغاز کرده است.

ژائو گفت، چین بسیار جلوتر از کشورهای دیگر است. او افزود که این موضوع، بر دیگران فشار می آورد تا تلاش های خود را به جلو سوق دهند. وی گفت:

“اولین کسی كه دارای ارز دیجیتال بانك مركزی باشد، قادر به جذب بسیاری از استفاده های بین المللی و حجم بین المللی خواهد بود.”

“این احتمالاً کمک شایانی به تبدیل RMB به یک ارز غالب در جهان می کند و در صورت کارای ، من فکر می کنم که این امر سایر بانک های مرکزی را تحت فشار قرار خواهد داد تا ارز دیجیتال خود را در اسرع وقت راه اندازی کنند.”

 

تحولات نظارتی اخیر روی ارز دیجیتال و تاثیر آن روی بایننس

چین مبادلات ارز رمزنگاری شده و عرضه اولیه سکه را در سال 2017 ممنوع کرد و هنگ کنگ نیز اخیراً اقداماتی را برای تنظیم مقررات برای مبادلات کریپتو انجام داده است. اما ژائو گفت این عملیات روی بایننس تأثیر نمی گذارد. زیرا این شرکت از آن زمان در چین نبوده و در هنگ کنگ نیز درگیر نیست.

“موضع ما این است که معمولاً در ابتدا باید موفقیت صرافی های کوچکتر در هر منطقه را ببینیم و سپس خدمات خود را به طور بالقوه گسترش دهیم تا آن مناطق را نیز تحت پوشش قرار دهیم.”

با این حال، او می گوید که بازار آسیا “بسیار قابل توجه است”. مدیر اجرایی ارشد بایننس، تخمین می زند 25 تا 40 درصد از حجم معاملات روزانه، بسته به جریان اخبار، از آنجا نشأت می گیرد.

 

فعالیت بایننس در ایالات متحده

بایننس یکی از بزرگترین نام ها در کریپتو است و به طور متوسط.حدود 2 میلیارد دلار از حجم معاملات روزانه را پردازش می کند. اما این صرافی در ایالات متحده فعالیت نمی کند.

وی گفت:

“ما همیشه دسترسی ایالات متحده را مسدود كرده ایم. اما كاربران روشهای هوشمندانه ای می یابند كه گاهاً از این مسدودیت عبور كنند. ما باید در مورد نحوه مسدود كردن هوشمندانه تر عمل كنیم.”

 

/منبع: bloomberg.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.