مسابقات اتومبیلرانی، میزبان جدید ارز های رمزنگاری شده

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مسابقات اتومبیلرانی، میزبان جدید ارز های رمزنگاری شده

مسابقات اتومبیلرانی جدیدترین میزبانان کریپتوکارنسی هستند. اخیرا تیم فرمول یک مک لارن، برای راه اندازی NFT با تزوس همکاری می کند. لندن کاسیل، راننده مسابقات نسکار نیز درخواست کرده است تا حقوق او را با کریپتوکارنسی پرداخت کنند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مسابقات اتومبیلرانی، میزبان جدید ارز های رمزنگاری شده

ارز های رمزنگاری شده، روز به روز بیشتر در ورزش جای خود را باز می کنند. مسابقات اتومبیلرانی جدیدترین میزبانان کریپتوکارنسی هستند.

اخیرا تیم فرمول یک مک لارن، برای راه اندازی یک پلتفرم NFT با تزوس همکاری می کند. لندن کاسیل، راننده مسابقات نسکار نیز درخواست کرده است تا حقوق او را با کریپتوکارنسی پرداخت کنند.

 

مک لارن و تزوس برای ساخت یک پلتفرم NFT تیم می شوند

اقتصاد  NFT به انفجار رسیده است و خودروسازان مشهور جهان و تیم های اتومبیلرانی در حال شروع به کار هستند. این هفته شرکت خودروسازی آلمانی پورشه فاش کرد دارایی های کارت NFT را با نام “Fanzone” راه اندازی می کند. حال مک لارن ریسینگ اعلام کرده است که در یک همکاری فنی چند ساله که بر فضای NFT نیز متمرکز است، با تزوس شریک خواهد شد.

تیم مستقر در مرکز فناوری مک لارن در ووکینگ انگلیس توضیح داد که تزوس و مک لارن صنعت NFT را نوآورانه ایجاد خواهند کرد. لیندزی اکهاوس، مدیر صدور مجوز، تجارت الکترونیکی و تجارت در مک لارن ریسینگ گفت: “تزوس و مک لارن ریسینگ برای ایجاد یک پلتفرم منحصر به فرد NFT متمرکز بر فن، گامی ابتکاری در یک صنعت هیجان انگیز بوده و به سرعت در حال توسعه است.”

تزوس همچنین به عنوان شریک تیم اسپورت مک لارن شدو، به ارائه مک لارن ریسینگ کمک خواهد کرد. این مشارکت به آنها امکان می دهد برند تزوس در میان تیم های ارو مک لارن و مک لارن فرمول یک نمایش داده شود.

  • اكهاوس افزود:

“ما در مك لارن به این دلیل شناخته می شویم كه هواداران را در قلب هر كاری قرار می دهیم؛ و این یك مشاركت دیگر است كه به ما اجازه می دهد وارد فضایی شویم كه هواداران بتوانند مهره های اصلی تیم ما را در اختیار داشته باشند.”

این اولین مسابقه تزوس با فرمول یک نیست. زیرا تیم ردبول ریسینگ هوندا، ماه گذشته قرارداد NFT را با تزوس منعقد کرد. در اعلامیه مشارکت آمده است که تزوس به ردبول ریسینگ در تولید توکن های NFT کمک خواهد کرد.

  • هوبرتوس تونهاوزر، رئیس بنیاد تزوس روز پنجشنبه توضیح داد:

“مک لارن ریسینگ یکی از طولانی ترین و درخشان ترین میراث ها را در مسابقات دارد و ما خوشحالیم که آنها تصمیم گرفته اند آن را از طریق سیستم عامل NFT خود به زنجیره بلوک تزوس بیاورند.”

 

راننده نسکار، لندن کاسیل تصمیم گرف که حقوقش را با کریپتو بگیرد

او یک قرارداد اسپانسرشیپ را با سیستم عامل کریپتوکارنسی وویاجر، منعقد کرده است.

وویاجر روز پنجشنبه اعلام کرد، یک قرارداد اسپانسرشیپ برای 19 مسابقه را با کاسیل و تیم مسابقه ای او، JD Motorsports امضا کرده است.

وویاجر توضیح داد که پرداخت به کاسیل و JD Motorsports با پورتفولیوهایی از ارزهای رمزپایه انجام می شود که شامل لایت کوین و وویاجر توکن خواهد بود. او در حال تبدیل شدن به اولین راننده مسابقه است که با کریپتو حقوق می گیرد.

  • کاسیل در بیانیه ای گفت:

“خوب، منظور من این است که خطر نگه داشتن ارز رمزپایه مانند هر سهام یا هر سرمایه گذاری وجود دارد.”

“اما برای من این چیزی است که با آن آشنا هستم، با آن راحت هستم و احساس می کنم در مورد آنچه می خواهم می خواهم رویش ریسک کنم و آنچه برای پرداخت صورتحسابم لازم است، کنترل خوبی دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.