مزرعه غیر قانونی بیت کوین، در دل مزرعه شاهدانه کشف شد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مزرعه غیر قانونی بیت کوین، در دل مزرعه شاهدانه کشف شد!!

پلیس انگلستان خبر داد، در طی حمله به یک مزرعه که ادعا می شد در آن گیاه شاهدانه (ماریجوانا) کشت می شود، یک مزرعه غیر قانونی بیت کوین را کشف کرد که از برق دزدی استفاده می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مزرعه غیر قانونی بیت کوین، در دل مزرعه شاهدانه کشف شد!!

پلیس از انگلستان از حمله به یک واحد صنعتی در شهرستان میدلندز غربی خبر داد. آنها انتظار داشتند تا یک مزرعه شاهدانه پیدا کند، اما در عوض یک مرکز استخراج بیت کوین بزرگ پیدا کردند، که به طور کنترل های شرکت محلی برق را دور می زد تا از انرژی آزاد و بدون کنتور استفاده کند. این مزرعه غیر قانونی بیت کوین، به اندازه هزاران پوند از برق دزدی استفاده کرده است.

طبق گزارشات اطلاعاتی، همه علائم نشان می داند که این سایت، به عنوان یک مزرعه پرورش حشیش استفاده شده است. اداره پلیس میدلندز غربی در گزارش خود اظهار داشت:

“ما شنیدیم که تعداد زیادی از افراد در ساعات مختلف روز به واحد ما مراجعه می کردند. بسیاری از کانال های سیم کشی و تهویه قابل مشاهده است؛ یک پهپاد پلیس منبع گرمای قابل توجهی را دیده بود. همه آنها علائم کلاسیک کارخانه ماریجوانا هستند.”

 

اما در آنجا بیت کوین کشت می شد

این تأسیسات، دارای 100 عدد دستگاه S9 (یکی از محبوب ترین ماینر های بیت کوین)، در تمام طول روز است که علائمی مانند علائم مزارع حشیش از خود به جا می گذاشتند. با این حال، پس از بازرسی بیشتر و پرس و جو از شرکت محلی برق، پلیس دریافت که این مرکز با دور زدن کنترل های شرکت محلی، با استفاده مستقیم از منبع برق و سرقت هزاران پوند برق، به صورت غیرمجاز اقدام به استخراج بیت کوین می کرده است.

  • گروهبان جنیفر گریفین اظهار داشت:

“ما تجهیزات را توقیف کرده ایم و به دنبال توقیف دائمی آنها در قانون درآمد حاصل از جرم هستیم. در زمان صدور حکم هیچ کس در واحد نبوده و هیچ دستگیری ای انجام نشده است. اما ما از صاحب واحد بازجویی خواهیم کرد.”

 

سرقت برق مرتبط با بیت کوین خیلی رایج شده است

همانطور که مشخص است، استخراج بیت کوین یک کار بسیار پر مصرف است و ماشین آلاتی که برای این منظور استفاده می شوند، مقدار زیادی انرژی برای امنیت شبکه صرف می کنند. این واقعیت، سرقت برق مربوط به استخراج ارز های رمزنگاری شده را به اتفاقی عادی تبدیل کرده است. چندین مورد سرقت برق در چین و مالزی رخ داده است، جایی که ماینر ها هنگام کار در تأسیسات خود، میلیون ها دلار دزدیده اند.

اگر ماینرها کنترل های محلی را دور زده و ماشین های خود را مستقیماً به شبکه ها متصل کنند، ممکن است مصرف انرژی برای شبکه برق بیش از حد باشد.

ایران نیز اکنون با مشکلات برق روبرو شده است. زیرا دولت استخراج بیت کوین را به دلیل قطعی برق و تقاضای زیاد برق برای این اهداف، ممنوع کرده است. وبسایت Bitcoin.com نیز به این موضوع اشاره کرده است.


بیشتر بخوانید

انگلستان استفاده از کریپتوکارنسی و بیت کوین را ممنوع کرد !!!!

قطعی برق اخیر در استانهای ایران، مراکز پردازش بیت کوین مسئول شناخته شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.