مدیر بیت مکس: تا انتهای سال 2022 حداقل 5 کشور بیت کوین را خواهند پذیرفت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدیر بیت مکس: تا انتهای سال 2022 حداقل 5 کشور بیت کوین را خواهند پذیرفت

مدیر بیت مکس، الکس هوپتنر اطمینان دارد که روند پذیرش بیت کوین توسط ملت‌ها به تازگی آغاز شده است. قانون بیت کوین السالوادور محرک اصلی افزایش نرخ پذیرش ملی است. اگرچه منتقدان هنوز بسیار نگران هستند، اما آینده بسیار امیدوار کننده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مدیر بیت مکس: تا انتهای سال 2022 حداقل 5 کشور بیت کوین را خواهند پذیرفت

پس از تصویب بیت کوین در السالوادور، بسیاری از کشورهای دیگر تصمیم گرفته‌اند که این دارایی دیجیتال را به عنوان یک وجه قانونی خریداری کنند. این حرکت، احساسات سرسختانه‌ای را در بین بازیگران اصلی ایجاد می‌کند؛ زیرا آن‌ها مطمئن هستند که پذیرش ملی بیت کوین در سال‌های آینده می‌تواند به میزان قابل توجهی تسریع شود.

الکساندر هوپتنر، مدیر بیت مکس اخیراً دیدگاه‌های مشابهی را افشا کرده است. وی حتی بیشتر توضیح می‌دهد و می‌گوید که حداقل پنج کشور، بیت کوین را در سال 2022 به عنوان یک وجه قانونی تصویب می‌کنند.

او در ادامه، دلیل پیش بینی خود را در یک پست وبلاگی توضیح می‌دهد و به این واقعیت اشاره می‌کند که کشورهای در حال توسعه با سرمایه انسانی اصلی خود، بیشترین سود را از این تصویب خواهند برد. وی تأیید کرد که شهروندان خارج از کشور باید پول را برای اعضای خانواده خود حواله دهند. بنابراین اهمیت تبدیل بیت کوین به مناقصه قانونی در این کشورها اهمیت دارد.

  • او می‌گوید:

“این پول باید به‌ هر نحو، راهی به سمت خانه پیدا کند. اما سیستم کنونی حواله‌ها که توسط ارائه دهندگان خدمات پولی مانند وسترن یونیون هدایت می‌شود، به طور متوسط 10 درصد از پولی که مردم می‌خواهند به خانه خود بفرستند را بر‌می‌دارند. این دلخراش و اشتباه است. مردم سزاوار چیزهای بهتری هستند.”

هوپتنر به همین جا بسنده نکرد. او از نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور که از تصمیمش مبنی بر تبدیل بیت کوین به عنوان یک پول قانونی انتقاد شده بود، حمایت کرده و تاکید کرد که تصمیم رئیس جمهور نباید مورد بررسی دقیق قرار گیرد؛ بلکه باید به جای آن مورد تمجید نیز قرار گرفته شود. نکته قابل توجه دیگری که هوپنتر به آن اشاره کرد؛ این بود که حتی اگر دولت‌ها این ابتکار عمل را انجام نداده و بیت کوین را در نظر نگیرند، شهروندان در زمان تورم، آن‌را به عنوان جایگزینی برای ارزهای فیات خواهند یافت.

در حال حاضر، کشورهایی مانند برزیل در نظر گرفته‌اند که هزینه قانونی بیت کوین را تعیین کنند. تونگا، یک جزیره کوچک در استرالیا نیز امکاناتی را در نظر گرفته است.

با وجود این تحولات امیدوار کننده، منتقدان هنوز معتقدند که بیت کوین در هیچ کشوری ارزش خرید قانونی ندارد. با این وجود، آینده امیدوار کننده است. اگرچه مدیر بیت مکس اصرار دارد که بیت کوین چیزی بیش از یک راهکار پرداخت نیست، اما معتقد است که سیاست می‌تواند بر پذیرش کلی در آینده تأثیر بگذارد.

  • به گفته او:

“اگر این یک واقعیت باشد که سیاست نقش مهمی در پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی ایفا می‌کند، این نیز صادق است که هرگونه شکست این رهبران در مرحله اجرا ممکن است به طور کلی به پذیرش گسترده‌تر ارزهای رمزنگاری شده آسیب برساند. این معضل خطرناکی است که در پیش داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.