مدیرعامل میکرو استراتژی: بیت کوین 50 برابر بهتر از طلاست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدیرعامل میکرو استراتژی: بیت کوین 50 برابر بهتر از طلاست

مایکل سیلور، مدیرعامل میکرو استراتژی گفته است که بیت کوین 50 برابر بهتر از طلا است. به گفته وی، مکانی برای بلاکچین اتریوم و واحد پول بومی آن در اکوسیستم وجود دارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مدیرعامل میکرو استراتژی: بیت کوین 50 برابر بهتر از طلاست

علاقه نهادی به بیت کوین در سال 2021، به اوج جدیدی رسیده است. یکی از شرکت هایی که به چشم انداز بیت کوین اعتقاد دارند، میکرو استراتژی است. این شرکت بیش از 92،000 BTC را در اختیار دارد. مدیر عامل این شرکت، مایکل سیلور با جسارت اعلام کرده است که بیت کوین از طلا بهتر است.

شرکت وی اخیراً تصمیم خود را برای خرید بیت کوین بیشتر با جمع آوری پول از طریق فروش بیش از 1 میلیارد دلار از سهام عادی کلاس A خود فاش کرده است. وی هنگام توجیه تصمیم، گفت بیت کوین بهترین دارایی برای خرید در دوره افزایش تورم است. وی افزود که این زمان سه برابر کردن تخصیص است.

  • سیلور اظهار داشت:

“من فکر می کنم در 12 ماه گذشته، استراتژی های خردی برای تورم داشته ایم و فکر می کنم اکنون شاهد آن هستیم. من فکر می کنم سرمایه گذاران می بینند که بیت کوین 330 درصد و طلا 7 درصد افزایش یافته است. بنابراین، بیت کوین با عملکرد 50 به 1، در مقابل تورم بهتر از طلا عمل می کند. بنابراین، شما در حال دیدن پل تودور جونز و سایر معتقدان به بیت کوین هستید که فکر می کنند: شاید زمان آن رسیده است که من تخصیص خود را دو یا سه برابر کنم.”

به گفته وی، بیت کوین 50 برابر بهتر از طلا است و جای تعجب است که سرمایه گذاران تخصیص خود را با ضریب 10 افزایش نمی دهند.

 

جا برای هر دارایی ای وجود دارد

مدیرعامل میکرو استراتژی، به طور گسترده ای به عنوان حداکثر گرای BTC شناخته می شود که به سختی در مورد سایر ارزهای دیجیتال بحث می کند. با این حال، به نظر می رسد او علاقه به کریپتوکارنسی های دیگر نیز داشته است. به گفته وی، جا برای بلاکچین اتریوم و واحد پول بومی آن موجود است.

همانطور که بقیه ارزهای رمزپایه جایگاه خود را دارند و اهداف مختلفی را در اکوسیستم دارند. وی معتقد است که پایدارترین سکه های موجود نیز در اکوسیستم دارای نقطه ای برای خود هستند. زیرا نقشی مشابه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در آینده ایفا خواهند کرد.

  • وی گفت:

“شما می خواهید ساختمانهای خود را در یک پایه جامد از گرانیت بسازید، بنابراین بیت کوین برای همیشه ماندگار است. یکپارچگی بالا، بسیار با دوام. اتریوم در تلاش است تا از مبادلات و تأسیسات مالی مادی نباشد.”

اگرچه حا برای هر دارایی ای موجود است، اما ممکن است برای تازه واردان به فضای کریپپتو زمان لازم باشد تا تفاوت ها را تشخیص دهند.

گفته می شود میکرو استراتژی اولین خرید بیت کوین خود را در ماه آگوست با استفاده از پول موجود در ترازنامه خود انجام داده است. از این دوره، دو پیشنهاد بدهی قابل تبدیل برای جمع آوری سرمایه برای تأمین مالی خریدهای اضافی بیت کوین تکمیل شده است. سیلور از شرکت های دیگر خواسته است تا در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. به گفته وی، بیت کوین در آینده سقف بازار 100 تریلیون دلار را تجربه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.