مخفیگاه جان مک آفی، یک مزرعه بیت کوین بوده است!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مخفیگاه جان مک آفی، یک مزرعه بیت کوین بوده است!!

گفته می شود که جان مک آفی قبل از دستگیری در یک “هتل ارواح” اسپانیایی با یک مزرعه استخراج بیت کوین در زیرزمین مخفی شده بود. سرنخ های دریافت شده از تصاویر و پیام هایی که این سرمایه دار در شبکه های اجتماعی منتشر کرده، به هتلی نیمه متروکه متعلق به یک فرد روس اشاره دارد که مخفیگاه جان مک آفی بوده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مخفیگاه جان مک آفی، یک مزرعه بیت کوین بوده است!!

گزارش ها حاکی از آن است که جان مک آفی خود کشی کرد و در زندانی در اسپانیا، جسد بی جان او یافت شد. گزارشاتی دیگر، حاکی از آن است که مخفیگاه جان مک آفی، سرمایه دار بزرگ در حوزه آنتی ویروس، یک مزرعه مخفی استخراج بیت کوین بوده است.

نشریه EL Paies روز جمعه گزارش داد، این مکان یک هتل نیمه متروکه در کمبریلز بود به نام هتل داورادا پارک. کمبریلز یک شهر ساحلی در استان تاراگونا واقع در کاتالونیای اسپانیا است.

مخفیگاه جان مک آفی، توسط انتشارات اسپانیایی ال کانفیدنسیال،  “هتل ارواح” لقب گرفته است. زیرا انجام رزرواسیون در آن بسیار غیرممکن بود. این نشریه سعی کرد در سال 2018 درمورد داستان مک آفی با هتل تماس بگیرد اما نتیجه ای نداشت. بیشتر نظر دهندگان این هتل را “وحشتناک” دانسته اند.

پیش از این، Diari de Tarragona گزارش داده بود كه هتل دوارادا پارک، توسط یك تاجر روسی ناشناس خریداری شده است. هنگامی که لیزر عظیمی که به سمت آسمان نشانه رفته بود، در سقف آن ساخته شد، مقامات به هتل مشکوک شدند. پلیس کاتالان در سال 2018 به محل حمله کرد و یک مزرعه استخراج بیت کوین را در زیرزمین هتل پیدا کرد که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، کار می کرد.

بر اساس گزارش ها، پلیس در آن زمان فاقد صلاحیت خاموش کردن عملیات استخراج بیت کوین بود. در آن زمان کریپتوکارنسی یک صنعت غیرقانونی بود. این نشریه خاطرنشان کرد که مشخص نیست چه اتفاقی برای مزرعه استخراج افتاد. هتل هم اکنون برای همیشه بسته شده است.

مک آفی اخیراً گفته است که بانک های اطلاعاتی، مشکوک به داشتن برخی از ارزهای رمزپایه پنهان هستند و افزود که تمام دارایی هایش توسط بانک های مالی توقیف شده است.

هتل داورادا پارک، زمانی که هنوز فعال بود

 

ردیابی موقعیت مکانی مک آفی به هتل نیمه متروکه

مک آفی هرگز نگفت که در این هتل بوده است. با این حال، گروهی از علاقه مندان به رایانه، سرنخ های تصاویر و نظراتی را که وی در اینترنت با استفاده از روش هایی مانند اطلاعات منبع باز منتشر کرده است، گردآوری کردند.

هنگامی که غول امنیت سایبری گفت که در نزدیکی.بلاروس مخفی شده است، چندین سرنخ او را در اسپانیا قرار داد. برخی از تصاویری که وی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد شامل عکس های وی در سواحل.و بالکن های منطبق با تصاویر موجود در نقشه های گوگل از هتل پارک داورادا بود.

در ماه مارس، طی شیوع ویروس کرونا، مک آفی عکس هایی.از سوپرمارکت های خالی را که قیمت آنها به کاتالان بود، به اشتراک گذاشت. او همچنین با یک بطری شراب گاو سوماروکا کاتالان، بطری های آب.Bezoya اسپانیایی و کرم ATO که در آنجا نیز ساخته شده بود، مشاهده شد.

سرانجام مک آفی اعتراف کرد که وقتی “برای چند روز به اسپانیا سفر کرد” در کاتالونیا بوده است. با این حال، گروه معتقد بودند که این هتل پایگاه طولانی مدت وی است.

  • آنها گفتند:

“او خودش گفته است كه از سال 2018 یا 2019 اغلب به كاتالونیا آمده.و به نظر می رسد كه وی در این هتل مستقر بوده است.”


بیشتر بخوانید

جان مک آفی با دو اتهام، در اسپانیا دستگیر شد

مزرعه غیر قانونی بیت کوین، در دل مزرعه شاهدانه کشف شد!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *