مخترع بیت کوین اگر ماسک خود را بردارد، بازار کریپتو کارنسی به زوال می رود!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مخترع بیت کوین اگر ماسک خود را بردارد، بازار کریپتو کارنسی به زوال می رود!!

بزرگترین صرافی کریپتو در ایالات متحده یعنی کوین بیس، که در حال آماده شدن برای عرضه عمومی سهامش است، مخترع بیت کوین را که در جهان با نام ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود، به عنوان یکی از خطرات عمده این تجارت معرفی کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مخترع بیت کوین اگر ماسک خود را بردارد، بازار کریپتو کارنسی به زوال می رود!!

کوین بیس، در پرونده پرینت سهام خود که اوایل این هفته به کمیسیون بورس اوراق بهادار ارسال شد ناکاموتو، یک خالق تنها یا گروهی از افراد را که فکر می کند پشت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان هستند، به عنوان یکی از دریافت کنندگان سند ذکر کرد.

با این حال، همان مخترع ناشناس می تواند خطری برای کل “اقتصاد کریپتو” داشته باشد. طبق پرونده، اگر هویت مخترع بیت کوین فاش شود، قیمت با ارزش ترین سکه های دیجیتال (بیت کوین و اتریوم) ممکن است خراب شود.

اعتقاد بر این است که خالق یا گروهی از خالقان حدود 1.1 میلیون بیت کوین را در اختیار دارند. این مقدار حدود پنج درصد از کل بیت کوین های قابل استخراج را شامل می شود. با ارزش فعلی بیت کوین، ثروت ناکاموتو می تواند بیش از 50 میلیارد دلار باشد. او تقریباً به اندازه جک ما، کارآفرین چینی و بنیانگذار علی بابا، ثروتمند است.

از زمانی که ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین با عنوان “بیت کوین: سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر” را در سال 2008 منتشر کرد، نظریه های مختلفی در مورد هویت وی ظهور کرد. با این حال هنوز اطلاعات کمی در مورد او در دست است.

 

کوین بیس

در طی سالهای گذشته، بیت کوین تا حد زیادی بر دنیای ارزهای رمزپایه تسلط داشته است. این رمزارز فقط در سال گذشته بیش از 400٪ افزایش یافته است تا از نظر ارزش بازار به راحتی بزرگترین سکه دیجیتال باقی بماند.

در حالی که کوین بیس با ارزهای دیجیتال دیگر از جمله اتریوم، لایت کوین و تزوس معامله می کند، بیت کوین شاید مهمترین عامل موفقیت این شرکت باشد. پیش از لیست مستقیم، کوین بیس بالای 100 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود.

کوین بیس، احتمالاً پا به پای بیت کوین رشد خواهد کرد. شرکت های دیگر از جمله خودروساز الکتریکی تسلا نیز در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل کوین بیس، در نامه ای جذابیت اصلی ارزهایی مانند بیت کوین را جشن گرفت.

  • آرمسترانگ در نامه خود گفت:

“کوین بیس در حال ایجاد زیرساخت هایی برای تأمین اقتصاد کریپتو است و به این امر کمک می کند تا مزایای این فناوری جدید را به جهانیان برساند.”

بیش از 100 میلیون نفر در حال حاضر از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. کوین بیس بزرگترین بستر تجارت ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده است که بیش از 20 میلیون کاربر را در خود جای داده است.

 

موفقیت بیت کوین می تواند به ناشناس بودن ناکاموتو مرتبط باشد

کوین بیس در پرونده خود، شناسایی ناکاموتو را به عنوان یک خطر بالقوه برای سیستم عامل معاملات ذکر کرده است. این صرافی می گوید شناسایی مخترع بیت کوین، می تواند منجر به زوال قیمت بیت کوین شود. این شرکت همچنین گفت كه اگر ناكاموتو موجودی بیت کوین خود را منتقل كند، بر بازار تأثیر منفی می گذارد گفته می شود که وی بیش از یك میلیون بیت کوین دارد كه در مجموع 30 میلیارد دلار ارزش دارد.

در طول سال ها، گمانه زنی های زیادی در مورد هویت خالق بیت کوین انجام شده است. انگشتان اشاره نیز نیک سابو (توسعه دهنده بیت کوین)، کریگ رایت (کارآفرین)، ایلان ماسک (مدیرعامل تسلا) و حتی دوریان اس 70 ساله،  را نشان می دهند.

علی رغم علاقه اصلی به رمز و راز مربوط به هویت واقعی خالق، ناشناس بودن ناکاموتو با موفقیت این ارز ارتباط دارد.

با حفظ ناشناس بودن ناکاموتو، می توان به طور بالقوه از عواقب ناخواسته قانونی جلوگیری کرد. غیرقابل ردیابی بودن بیت کوین همچنین منجر به استفاده از آن برای کالاها و خدمات غیرقانونی در دارک وب شده است. در ماه ژانویه، جنت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا، به دلیل استفاده از آنها در تأمین مالی غیرقانونی، پیشنهاد سرکوب ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را داد.

علاوه بر این، یکی از اصول تاسیس بیت کوین این است.که این یک ارز غیرمتمرکز است که مورد توجه موسسات یا اشخاص نیست.

  • ناكاموتو در عرضه اصلی بیت کوین خود نوشت:

“آنچه لازم است این است كه یك سیستم پرداخت الکترونیك مبتنی بر اثبات رمزنگاری به جای اعتماد داشته باشد. به هر دو طرف اجازه می دهد بدون نیاز به شخص ثالث مورد اعتماد، مستقیماً با یكدیگر معامله كنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.