محدوده بازار BNB، از 100 میلیارد دلار عبور کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
محدوده بازار BNB، از 100 میلیارد دلار عبور کرد!!

بایننس کوین با ارزشی بالای 100 میلیارد دلار، به سومین دارایی دیجیتال بزرگ در دنیا تبدیل شده است. محدوده بازار BNB در حال حاضر 102.41 میلیارد دلار است. بایننس کوین، اکنون بیشتر  از زوم، اسنپ چت، ایرباس و… ارزش دارد. این سکه اخیرا رکورد خود را ارتقا داده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک

همچنین، توصیه می کنیم پیش از شروع، مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

بیت کوین در ایران چگونه است؟ سود و زیان دو برابری نسبت به جهان


محدوده بازار BNB، از 100 میلیارد دلار عبور کرد!!

دارایی دیجیتال بایننس کوین (BNB)، با تبدیل شدن به سومین دارایی دیجیتال بزرگ بازار پس از بیت کوین و اتریو و با محدوده بازار بالاتر از 100 میلیارد دلار، به یک نقطه عطف جدید رسیده است. محدوده بازار BNB در زمان نوشتن این مقاله، 102.41 میلیارد دلار است.

بی ان بی (BNB)، اکنون بزرگتر و ارزشمند تر از زوم، اسنپ چت، ایرباس و گلاکسو اسمیت کلاین است. برای درک میزان موفقیت BNB در رسیدن به باشگاه 100 میلیارد دلاری ها، دارایی دیجیتال اکنون از نظر سرمایه بازار از شرکت های “سنتی” زیر بزرگتر است:

  • شرکت AMD  با 96.30  میلیارد دلار؛
  • شرکت دایملر با 95.70 میلیارد دلار؛
  • شرکت گلاکسو اسمیت کلاین با 94.57 میلیارد دلار؛
  • شرکت هواپیمایی ایرباس ایرباس با 93.57 میلیارد دلار؛
  • شرکت زوم با 92.42 میلیارد دلار؛
  • اسنپ چت با 90.86 میلیارد دلار.

 

رکورد جدید بایننس کوین

دلیل رسیدن BNB به محدوده بازار بالای 100 میلیارد، دلار نتیجه رکورد زنی این دارایی دیجیتال بود که در اوایل امروز، به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 666 دلار رسید. همانطور که در چارت 1 روزه زیر مشاهده می شود، عملکرد فعلی قیمت BNB در یک روند صعودی قرار دارد.

از چارت بالا، می توان مشاهده کرد که MACD روزانه به روشی صعودی از خط صفر عبور کرده است. با این حال، هیستوگرام های آن برای ادامه، با اطمینان مسیر سیر صعودی فعلی کمی کوتاه است. علاوه بر این، حجم معاملات در حال کاهش است و از این رو احتمال اصلاح BNB در چند ساعت یا چند روز بعدی وجود دارد.

با این حال، MFI و RSI روزانه، هنوز به سرزمین های اشباع خرید در مقادیر 69 و 74 نرسیده اند. بنابراین، بایننس کوین می تواند برای برخی از ادغام های بالاتر از منطقه حمایت 620 تا 640 دلار، در حال آماده سازی برای یک حرکت دیگر به سمت بالاترین رکورد خود باشد.

اگر سناریوی اخیر اجرا شود، بایننس کوین (BNB)، حتی اگر در این رو ها هم نه، اما می تواند در چند هفته آینده در مسیر شکستن 700 دلار قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *