مایکروسافت یک پلتفرم احراز هویت را روی بلاکچین بیت کوین راه اندازی می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مایکروسافت یک پلتفرم احراز هویت را روی بلاکچین بیت کوین راه اندازی می کند

مایکروسافت، غول نرم افزار های رایانه ای، یک شبکه شناسایی و پلتفرم احراز هویت غیرمتمرکز راه اندازی کرده است که با بلاکچین بیت کوین کار می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مایکروسافت بیت کوین را انتخاب می کند

مایکروسافت، مشهورترین شرکت نرم افزار های رایانه ای در جهان، راه اندازی سیستم عامل احراز هویت غیرمتمرکز خود را که بر روی بلاکچین بیت کوین ساخته شده، نشان داد. این پلت فرم با نام ION، پیشنهاد غول نرم افزاری برای ارائه برنامه های هویت غیرمتمرکز در دنیای دیجیتال است.

مایکروسافت می گوید ION اوج سفر چهار ساله برای “کمک به توسعه و پیشرفت هویت غیرمتمرکز” است. آنها همچنین می گویند که فناوری در حال ظهور، در فضا به افراد قدرت می بخشد و همچنین فرصتهای جدید تجاری ایجاد می کند.

به عنوان بخشی از عملیات راه اندازی، مایکروسافت برای پشتیبانی از شبکه جوان نود ION را در زیرساخت های تولیدی خود مستقر کرد. علاوه بر این، این شرکت اظهار داشت که برای کمک به راه اندازی نود های بیشتر با چندین شرکت همکاری می کند.

مایکروسافت می گوید ION به اشخاص معتبر، اعتبارسنج ها یا نشانه های حاکمیت بستگی ندارد. بلکه مستقیماً و فقط به کاربران خود پاسخ می دهد. علاوه بر این، شبکه به صورت پیش فرض منبع باز و کاربرپسند است و به هر کسی امکان می دهد یک نود را در شبکه خود اجرا کند.

حتی با این راه اندازی، مایکروسافت اصرار دارد که این تنها آغاز سفر است؛ با چشم انداز یک وب واقعی “غیرمتمرکز”.

 

مایکروسافت، یک غول محتاط

علی رغم اشتیاق در فضای هویت غیرمتمرکز، مایکروسافت در مورد سایر کاربردهای فناوری بلاکچین احتیاط بیشتری دارد. دیروز، یک خبرنگار از رئیس مایکروسافت، برد اسمیت، در مورد.اینکه آیا شرکت های خصوصی قدرت صدور ارز را دارند، سوال کرد.

از نظر اسمیت، این پیشنهاد اساساً مسئله ای از منافع عمومی است، و دولت ها تنها احزابی هستند که می توانند به طور کامل آن منافع را نمایندگی کنند.

  • او اظهار اشت:

“عرضه پول تقریباً به طور منحصر به فرد باید توسط نهادی مدیریت شود.که در برابر مردم مسئول باشد و واقعاً فقط به منافع عمومی فکر کند و این یعنی دولت ها.”

اما برعکس، منافع شرکت ها صرفاً در پی کسب سود است. در واقع، اسمیت در ادامه گفت که مایکروسافت به این زودی ارز دیجیتالی صادر نمی کند.

در واقع ، اگر بخواهیم از نگرش بنیانگذار این شرکت، بیل گیتس، نسبت به فضای ارزهای رمزپایه به عنوان شاخص استفاده کنیم، مدتی طول می کشد تا مایکروسافت حتی به این ایده فکر کند. گیتس طی یک جمله معروف در سال 2018 گفت که اگر بتواند “بیت کوین راکوتاه می کند”.

 

آیا Bitcoin’s Blockchain دوباره مد شده است؟

با این وجود، مایکروسافت از طریق سرویس ابری خود یعنی Microsoft Azure Cloud، از چندین پروژه مبتنی بر بلاکچین (که هرکدام ارزهای رمزنگاری شده خود را دارند) پشتیبانی می کند.

راه اندازی ION احتمالاً توجه بیشتری را برای استفاده از بلاکچین بیت کوین به خود جلب خواهد کرد. در حالی که استفاده از بلاکچین بیت کوین برای پروژه ها غیرمعمول نیست، اتریوم (ETH).همچنان مقصد اصلی برنامه های جدید غیرمتمرکز (dApps) است.

در حالی که بلاکچین بیت کوین لزوماً مقیاس پذیرتر از اتریوم نیست، اما تمایل به آژمون و خطا، با توجه به هزینه بالای اتریوم، ممکن است در حقیقت مسئله قدیمی مقیاس پذیری بیت کوین را تشویق کند تا در میان توسعه دهندگان مورد بحث قرار گیرد.

بلاکچین بیت کوین ممکن است دوباره برای dApps مد شود.


بیشتر بخوانید

اتهام کلاهبرداری از طریق بیت کوین به کارمند سابق مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.