مالیات کریپتوکارنسی در قزاقستان از سال 2022

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مالیات کریپتوکارنسی در قزاقستان از سال 2022

دولت قزاقستان قانونی را امضا کرده است که بر پایه آن، از استخراج ارزهای رمزپایه مالیات خواهد گرفت. قانون مالیات کریپتوکارنسی در قزاقستان، از تاریخ 1 ژانویه 2022 لازم الاجراست. برق در قزاقستان نسبتاً ارزان است و همین امر توجه ماینر ها را به این کشور جلب کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مالیات کریپتوکارنسی در قزاقستان از سال 2022

دولت قزاقستان قانون جدیدی وضع کرده است که براساس آن، مالیات بر استخراج ارزهای رمزپایه اعمال می شود. دولت با انتشار یک اطلاعیه رسمی گفت که رئیس جمهور اواخر ماه گذشته این قانون را امضا کرده است. این قانون از اول ژانویه 2022 لازم الاجرا می شود و پیش بینی می شود میلیاردها دلار پول ملی ایجاد کند.

رسانه های محلی گزارش داده اند كه مشاغل با قوانین جدید مالیات مخالف هستند. به گفته بسیاری، این می تواند مرگ معادن کریپتو در این كشور باشد.

کشورهای دیگر موضع متفاوتی گرفته اند. به عنوان مثال، چین شروع به غیرقانونی کردن استخراج کریپتو در چندین ایالت کرده است. زیرا می خواهد ارز دیجیتال رسمی خود را وارد بازار کند. شرکت های منتقل شده به قزاقستان که تعدادشان کم نیست، اکنون این قوانین جدید مالیات را تجربه می کنند. چیزی که مجبورند با قاطعیت بپذیرند.

برق در قزاقستان نسبتاً ارزان است و همین امر توجه استخراج کنندگان را به این کشور جلب کرده است. تحولات در چین، ماینر ها را مجبور به در نظر گرفتن مناطق دیگر کرده و قزاقستان به یکی از گزینه های جذاب تبدیل شده است. هرچند دولت هزینه های اضافی برق در این کشور را اعلام کرده است. در اواخر ماه ژوئن، تولید کننده ASIC کنعان، شروع به ارسال واحد به این کشور کرد. BIT Mining نیز در ماه می، سرمایه گذاری های مربوطه را انجام داد.

 

استخراج، هدف بعدی رگولاتور ها؟

مقامات سراسر جهان، اکنون تمام توجه خود را به تنظیم بازار ارزهای رمزپایه معطوف کرده اند. در شش ماه گذشته بیشتر تمرکز بر صرافی ها معطوف شده است. کره جنوبی مجموعه کاملی از قوانین مبادلات را بیان کرده و انتظار دارد که آنها برای دریافت مجوز کامل، مطابقت داشته باشند.

در همین حال، کانادا اعلامیه هایی را به دلیل عدم رعایت مقررات در زمان مقرر به چندین صرافی ارسال کرده است. پولونیکس و کوکوین از جمله موارد تحت تحقیق هستند. کانادا منطقه دیگری است که ماینر ها در حال بررسی تغییر مکان به آنجا هستند.

چین با انجام دستورات سختگیرانه برای متوقف کردن استخراج در چندین نقطه مهمترین این تغییرات را انجام داده است. این کشور همچنین به بانک ها دستور داده است که تسهیل معاملات مربوط به ارزهای رمزپایه را متوقف کنند.

اما صنعت ماینینگ همچنین به عنوان یک ستون مهم در کلاس دارایی ها قرار دارد و ناظران مطمئناً آن را تحت نظر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *