مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیسبوک، به بیت کوین ناخونک زد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیسبوک، به بیت کوین ناخونک زد!!

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک ممکن است نکات ظریفی درباره “دارایی های بیت کوین” خود عنوان کرده باشد. زاکربرگ در پستی که فضای رمز ارز را گیج کرده است، تصویری از دو بز خود به نام های مکس و بیت کوین را منتشر کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیسبوک، به بیت کوین ناخونک زد!!

مدیر عامل فیس بوک ممکن است نکات ظریفی درباره “دارایی های بیت کوین” خود عنوان کرده باشد. زاکربرگ در پستی که فضای رمز ارز را گیج کرده است، تصویری از دو بز خود به نام های مکس و بیت کوین را منتشر کرد.

زاک در حال پختن چه آشی است؟

در حالی که بسیاری از طرفداران بیت کوین اظهار داشتند و نتیجه گرفتند که ممکن است این میلیاردر، امیدوار باشد که با یک “پست توهین آمیز” جامعه رمزارزها را عصبانی کند. اما دیگران معنای عمیق تری را برای آن می خوانند. این یکی معنا، گاو نر گونه تر است.

آنتونی اسکاراموچی، کارآفرین و بنیانگذار اسکای بریج، یک بیت کوینر مشهور است. به عقیده وی، زاکربرگ در حال پختن آشی با یک وجب روغن است. نظر او حاکی از آن است که اقدام مارک زاکربرگ برای جذب دیوید مارکوس، کارمند سابق پی پال، برای مدیریت پروژه کریپتو فیس بوک، اولین دلیلی است است که زاکربرگ به بیت کوین توجه کرده است.

این احتمال نیز وجود دارد که گاد فادر رسانه های اجتماعی، قصد داشته باشد که برای خود یا شرکت هایش، بیت کوین بخرد.

  • اسکاراموچی نوشت:

“من می دانستم که مارک زاکربرگ، وقتی دیوید مارکوس از پی پال را برای اداره تجارت کریپتو فیس بوک استخدام کرد، به یک بیت کوینر تبدیل خواهد شد. این یک جاده طولانی و پر پیچ و خم بوده است، اما به بیت کوین خوش آمده. کار عالی زاکو دیوید. برای آنچه در آینده می آید، هیجان زده ام.”

در همین حال، تحلیلگری به نام کریپتو وال، نیز مانند اسکاراموچی خوش بین است. زیرا او توئیت زاکربرگ را به عنوان اشاره گر ورود آقای میلیاردر به بازار بیت کوین تفسیر می کند.

 

شایعه شده است که مارک زاکربرگ 10 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده

نظرات اسکاراموچی فقط حدس و گمان نیست. شایعات مربوط به خرید بیت کوین توسط فیس بوک از ابتدای سال شروع شده است. ماه گذشته، قبل از اینکه فیس بوک گزارش درآمد سه ماهه اول خود را افشا کند، اخباری مبنی بر اینکه این شرکت مقدار زیادی بیت کوین برای ذخیره خود خریداری کرده منتشر شد.

با این حال، پس از تهیه گزارشات سود، حتی یک بیت کوین در معرض دید قرار نگرفت. زاکربرگ که فاش کرد قصد دارد در زمینه های دیگر فن آوری های نوظهور در آینده سرمایه گذاری کند، ارزهای رمزپایه را به عنوان یکی از گزینه ها در نظر نگرفت.

با وجود این، همچین شایعاتی بار دیگر بار دیگر مطرح شده و این بار ادعا می شود كه زاكربرگ ممكن است بیت کوین را برای خانواده خود و نه فیس بوك، همانطور كه ​​قبلاً حدس زده می شد، خریداری می كند. به این معنی که گادفادر فقط می تواند اقدامات کامرون و تایلر وینکلووس را تقلید کند. برادرانی که زاک، یک دادگاه را به آنها باخته است.

با این حال، قشر میانه رو در جامعه بیت کوین همچنان اصرار دارد که زاکربرگ ممکن است بیت کوین و دارندگان آن را به طور کلی مسخره کند. یک کاربر نوشت: “اون احمق ما رو بز خطاب می کنه. به هر حال بیت کوین به زاک نیاز نداره، این زاکه که به بیت کوین نیاز داره.”


بیشتر بخوانید

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین، جامعه کریپتو را نگران کرده است

انجمن لیبرا تحت حمایت فیسبوک، نام خود را به دیم تغییر داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.