صاحب میلیاردر روزنامه ای در انگلستان، دیفای را “انقلابی” خواند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صاحب میلیاردر روزنامه ای در انگلستان، دیفای را “انقلابی” خواند

دیفای : الكساندر لبدف، رئیس سابق بانك انگلیس رئیس فعلی رسانه در انگلستان، فاش كرد كه به دنبال راه اندازی “بانك 2.0” با تمركز مالی غیرمتمرکز است.

الكساندر لبدف، صاحب روزنامه های انگلیسی “ایونینگ استاندارد” و “ایندیپندنت”، به همراه نشریه روسی نوایا گازتا، از پتانسیل ارزهای رمزپایه و قراردادهای هوشمند برای ایجاد تحول در امور مالی صحبت كرده و از آن تعریف و تمجید بسیاری کردند.

نظرات لبدف درباره دیفای

در یک مقاله گسترده 1800 کلمه ای، که در 13 اکتبر در ایندیپندنت منتشر شد، آقای میلیاردر پیش بینی کرد فناوری بلاکچین، آن چیزی را که او “انحصار انگلی بانکی” می خواند، مختل می کند. او اظهار می دارد که “فناوری های بلاکچین و قراردادهای هوشمند، استفاده اکثریت قریب به اتفاق افراد در بخش مالی از آنها را غیرضروری خواهد کرد.”

اگرچه او فکر می کند رشد انفجاری سیستم عامل های دیفای توسط هجوم سریع نقدینگی هدایت می شود و نمی تواند به طور نامحدود ادامه یابد اما با این وجود می گوید: “فن آوری های گنجانده شده در این زیرساخت، فرصت های فوق العاده ای را برای بازسازی سیستم مالی در جهان ایجاد می کند.”

لبدف گفت كه قراردادهای هوشمند به مشتریان این اجازه را می دهد تا بدون مشاركت واسطه ای به شكل خود بانك ، به خدمات مالی دسترسی پیدا كنند و مانع از سرقت وجوه مشتریان توسط “بانكداران حریص” شود.

لبدف همچنین اشاره کرد كه وی 100000 دلار در یك پروتكل تولید محصول مستقر در استونی به عنوان “یك آزمایش” سرمایه گذاری كرده است و از بازگشت سریع آن سرمایه شگفت زده شده است. او اکنون به دنبال ایجاد “اکوسیستم مالی مستقل غیر متمرکز” از خود است.

این پلتفرم در تلاش است تا طیف گسترده ای از خدمات بانک های سنتی ، از جمله صرافی، سپرده، وام، تسویه و خدمات نقدی [و] نقل و انتقالات محلی و بین المللی را ارائه دهد.

بانکدار سابق خاطرنشان کرد: تنظیم کننده های جهانی به طور فزاینده ای به دارایی های رمزنگاری سرگرم می شوند. او به اقدامات اخیر در جهت شناسایی پول های پایدار و توکن.های امنیتی از طرف قانونگذاران آلمان، چین، سوئیس و ایالات متحده اشاره کرد.

 

لبدف گفت: گام بعدی، دیجیتال سازی دارایی های واقعی از جمله امکانات.تولید، املاک و مستغلات، کالاها و خدمات، با نگهداری آنها در دفترهای توزیع شده است.

بخشی از دلیل اعتقاد وی به پتانسیل ارز رمزنگاری شده این است که لبدف ادعا می کند که سیستم.مالی جهانی، در شکل فعلی خود، اقتصاد جهان را به سمت فاجعه سوق می دهد. او به دنبال راه اندازی بانک 2.0 مبتنی بر دیفای است.

لبدف 25 سال را به بانکداری اختصاص داد. او سومین بانک خصوصی بزرگ روسیه، بانک ملی ذخیره را در سال 1995 خریداری کرد. او ادعا می کند که یک تغییر در شیوه های بانکی معاصر را.در میان رقبای خود با هدف جیب زدن پول مشتریان مشاهده کرده است. لبدف افزود كه از دهه 1990 هزاران بانكدار روسي “يش از 100 ميليون.دلار از پول مشتريان خود را تصرف كرده اند.

وی گفت که میلیاردها نفر به دلیل دسترسی کم به منابع مالی، کاملاً از خدمات بانکی منقطع شده اند. او دلیل محرومیت اقتصادی آنها را طبقه بانکی دانست که هیچ چیزی برای سرقت از آنها ندارد.


مطالب مرتبط

DeFi در حال نبرد با CeFi

مدیر سابق بانک مورگان استنلی، به کریپتوصرافی جمینی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.