قیمت فعلی اتریوم بر مبنای 100 دلار در زمان شروع

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قیمت فعلی اتریوم بر مبنای 100 دلار در زمان شروع

قیمت ارزهای دیجیتال، به طرز وحشتناکی افزایش یافته است. از بیت کوین گرفته تا آلت کوین های کوچک بازار، سود های بسیاری نسیب سرمایه گذاران خود کردند. در این مقاله خواهیم فهمید: قیمت فعلی اتریوم بر مبنای 100 دلار در زمان شروع، چقدر خواهد بود؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


قیمت فعلی اتریوم بر مبنای 100 دلار در زمان شروع

قیمت ارزهای دیجیتال، به طرز وحشتناکی افزایش یافته است. از بیت کوین گرفته تا آلت کوین های کوچک بازار، سود های بسیاری نسیب سرمایه گذاران خود کردند. در این مقاله خواهیم فهمید: قیمت فعلی اتریوم بر مبنای 100 دلار در زمان شروع، چقدر خواهد بود؟

همیشه پرسیدن سوال “چی می شد اگه…؟” سرگرم کننده بوده است. چی می شد اگه وقتی اتریوم شروع به کار کرد، 100 دلار می خریدم؟ حالا این سوال در دنیای سرمایه گذاری، به ویژه هنگامی که ارزهای رمزپایه برتر، از زمان راه اندازی تا کنون از نظر ارزش، 100 ها درصد افزایش داشته اند، به ذهن بسیاری از سرمایه گذاران (یا حتی سرمایه نگذاران) خطور می کند.

اگر این سوال، ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده، به خواندن ادامه دهید تا ببینید اگر از روز اول در اتریوم سرمایه گذاری می کردید، هم اکنون چقدر سود کرده بودید.

 

اتریوم چیست؟

اتریوم (ETH)، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان است. در جولای 2015 (مرداد 1394) راه اندازی شد و اولین بار در 7 آگوست (16 مرداد) همان سال با قیمت 2.77 دلار معامله شد. روز بعد، ارزش آن به 0.81 دلار افت کرده بود. قیمت اتریوم تا ژانویه 2016 (دی 1394) زیر 1 دلار باقی ماند.

بنابراین، اگر 100 دلار در روز اول هزینه کرده و به دارایی خود دست نزده باشید، 36.1 توکن اتریوم خواهید داشت. قیمت فعلی اتریوم، در زمانی که این مقاله را می نویسم، (25 آوریل 2021 – 5 اردیبهشت 1400)، به ازای هر توکن در حدود 2320 دلار است. بنابراین ارزش 36.1 توکن اتر، 83752 دلار است.

بخاطر داشته باشید که قیمت ارزهای دیجیتالT امسال جهشی باورنکردنی به اینجا رسیده است. اتریوم فقط از 1 ژانویه تا کنون، تقریباً 300٪ رشد کرده است. اما حتی بدون این جهش، اگر آن را با قیمت 2.77 دلار خریداری می کردید، باز هم عملکرد خوبی داشتید.

بنابراین، اگر 100 دلار سرمایه گذاری می کردم، اکنون می توانستم بیش از 80،000 دلار داشته باشم؟

از لحاظ تئوری بله، اما زندگی معمولاً به این شکل پیش نمی رود.

نکته چالش برانگیز در مورد ارزهای رمزپایه و سایر سرمایه گذاری های جدید این است که با بهره از عقاید، همه ما سالها پیش بیت کوین یا اتریوم خریداری کرده ایم. ما زمانی که قیمت سهام آمازون 18 دلار برای هر سهم بود نیز سرمایه گذاری کرده بودیم. حتی وقتی که خساپا، 270 ریال به ازای هر سهم بود.

الکس، بیت کوین اختیار کرده است. زیرا معتقد است که این کار، یک سرمایه گذاری بلند مدت است.

این در سطح عملی به چه معناست؟

اگر فردا ارزش بیت کوین به طرز چشمگیری کاهش یابد، الکس احساس خاصی نخواهد داشت. زیرا آن را تجزیه و تحلیل کرده و در بیت کوین ارزش بیشتری می بیند. بنابراین هنگامی که قیمت ها کاهش می یابد، الکس می تواند صبر و حوصله کند تا ارزش آن دوباره افزایش یابد.

اما قرار دادن پول در یک پروژه، آن هم زمانی که فاندمنتال آن را کاملاً درک نکرده اید، و فقط به این امید که شاید در آینده صحنه را به دست بگیرد، بیشتر به قمار شبیه است تا سرمایه گذاری. به علاوه، ما در سال 2015 به اندازه الآن ارزهای رمزپایه نداشتیم و امنیت کریپتوکارنسی نیز در حد امروز تامین نبود. این امکان اصلا بعید نبود که اتریوم شما توسط هکر ها به سرقت برود. همین الان هم این اتفاق غیر ممکن نیست.

می دانید اگر به جای آن روی سکه ای به نام گت جِمز (GEMZ) سرمایه گذاری می کردید، چه می شد؟ GetGems یک برنامه پیام رسان غیرمتمرکز رسانه ای بود که در آوریل 2015 راه اندازی شد. با استفاده از آن، کاربران می توانستند بیت کوین رد و بدل کنند. اگر می خواهید بدانید چه بر سر توکن های آن آمد، این صفحه را مشاهده کنید.

اگر در همان روز راه اندازی اتریوم، 100 دلار خود را در GetGems قرار می دادید، می توانستید 6250 توکن جمز خریداری کنید. (ارزش آنها در آن زمان 0.016 دلار بود). زمانی که ارزش هر توکن آن، به 0.058 دلار رسید سرمایه شما 362.50 دلار یود. اما سر انجام در تاریخ 22 می 2017 (1 خرداد 1396) از خواب بیدار می شدید و می دیدید که دارایی شما شات داون شده و 100 دلارتان که دیروز 362.50 دلار بود، حالا 0 شده است.

آینده را دریاب برادر/خواهر عزیزم!!!

خوردن حسرت گذشته، بسیار آسان و به قول برخی روانشناسان حتی لذتبخش است.

آسان است که به گذشته نگاه کنید و آرزو کنید که کاش اتریوم را شش سال پیش یا حتی شش ماه پیش خریداری کرده بودید. آسان است که بگویید: ای وااااای دایی محسن پیارسال گفت بیا بیت کوین بخریم، من چه می دونستم این چیزا ینی چی… و بعد به پیشانی خود بکوبید و به پشت دستتان؛ نفس عمیقی از سر حسرت بکشید و پک بعدی را به سیگارتان زده، خود را لعن و نفرین کنید. (بر اساس یک داستان واقعی.)

این حسرت خوردن های لذت بخش، درست مانند لذت همان سیگار، ذره ذره نابودتان می کند. شاید به حنجره و دستگاه تنفسی و ریه هایتان کاری نداشته باشد، اما روح و روانتان را هدف قرار خواهد داد. آسان و لذت بخش است که دی ماه 1398 را نگاه کنید، و حسرت بخورید.

نکته جالب تر این است که خیلی کم پیش می آید شخصی به دی ماه 1398 نگاه کند، سپس آن را با دی ماه 1399 مقایسه کند، و خدا را شکر کند که حماقت نکرده است!! (برداشت آزاد)

اما اگر فرصت های آن زمان را از دست داده اید، هنوز فرصت های زیادی وجود دارد. نکته مهم، سرمایه گذاری طولانی مدت است. فرقی ندارد که در بازار بورس باشید یا کریپتوکارنسی. به دنبال سهام یا ارزهای رمزپایه ای باشید که فکر می کنید سرمایه گذاری های خوب و پایداری هستند. نمی دانید کدام یک مناسب است؟ خبر خوبی برایتان دارم. وارن بافت دیگر نمی تواند راز های خود را در سینه اش نگه دارد. این راز ها سالهاست که فاش شده اند.

دو پیشنهاد برایتان دارم. پیشنهاد اول (کلیک کنید) و پیشنهاد دوم (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.