آیا قیمت شیبا اینو می‌تواند به 1 سنت برسد؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آیا قیمت شیبا اینو می‌تواند به 1 سنت برسد؟

هیاهوی رمزارز شیبا اینو، دوباره بالا گرفته است. همزمان با اینکه که پروژه در حال عبور از نقطه عطفی دیگر است، سرمایه گذاران مراقب آخرین تحولات پیرامون میم کوین هستند: حساب رسمی توییتر شیبا، از 1.8 میلیون دنبال کننده فراتر رفت. آیا قیمت شیبا اینو به 1 سنت می‌رسد؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آیا قیمت شیبا اینو می‌تواند به 1 سنت برسد؟

توییتر شیبا اینو، هم اکنون محبوب‌تر از توییتر اتریوم است. در حال حاضر، حساب توییتر پروژه اتریوم حدود 1.7 میلیون دنبال کننده دارد؛ درحالی که تعداد دنبال کنندگان توییتر شیبا اینو، از 1.8 میلیون نفر فراتر رفته است. با این حال، این دستاورد ارتش شیب، با توجه به محبوبیت گسترده ای که از اکتبر شاهد آن بوده‌ایم، تعجب آور نیست.

همانطور که به طور گسترده گزارش شده است، این توکن در عرض چند روز توانست بیش از 800٪ افزایش قیمت داشته باشد. این افزایش قیمت کمک کرد تا توکن به بالاترین رکورد تاریخی خود در حدود 0.000088 دلار برسد. اگرچه اکنون در حدود 0.000057 دلار قرار دارد.

 

شک و تردید ها

موج پذیرش شیبا، یک روحیه خوش بینانه در سراسر حوزه آلت‌کوین‌ها ایجاد کرده بود. با توجه به قیمت فعلی داج کوین (DOGE) که رقیب مستقیم SHIB است، بحث هایی در مورد اینکه آیا میم کوین ها می‌توانند در دراز مدت پایدار باشند یا خیر، به راه افتاده است.

برخی از خرده فروشان، سکه شیبا اینو را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت در نظر می‌گیرند یا حتی از آن استفاده می‌کنند. اما برخی دیگر این پروژه را با چشمانی مشکوک می‌نگرند. جف لوئیس، بنیانگذار Bedrock Capital، اخیراً دیوانگی شیب را با Pets.com مقایسه کرد. این یکی از بزرگترین شکست‌های تجاری در پروژه حباب، متعلق به تیم دات-کام به حساب می‌آمد.

  • وی در توییتر نوشت:

“شیبا اینو، ورژن 2021 از آن چیزی است که سال 2000 وجود داشت.”

با این وجود، مردم همچنان فعالانه می‌پرسند که آیا قیمت سکه شیبا اینو می‌تواند به 1 سنت برسد یا خیر؟ اما از طرفی دیگر، پیتر مالوک، یک مدیرعامل، اظهار داشت که SHIB در نهایت می‌تواند به صفر برسد.

  • او در توییتر نوشت:

“شیبا اینو می‌تواند به صفر برسد. شاید در ابتندا به ماه برود، اما سپس سقوط خواهد کرد.”

این سخنان، با نگرانی‌های تریدرها در مورد حرکت‌های اخیر بزرگترین نهنگ شیبا اینو برای انحلال بخشی از توکن‌هایش، مطابقت دارد. این امر می‌تواند منجر به ایجاد فروش گسترده در نتیجه سودی که این توکن سوزی به همراه خواهد داشت، شود . صف فروش، باعث افت شدید قیمت شود. در واقع، چیزی که معامله‌گران ارزهای دیجیتال از آن انتقاد می‌کنند، تمرکز عرضه فعلی SHIB است.

 

به سوی ماه یا به سوی صفر؟

با این حال، از دید تحلیل تکنیکال، به نظر می‌رسد که SHIB می‌تواند در حال آمادگی برای حرکت در جهت بالا باشد و در نهایت، استراتژی «سنگین بخرید» را تأید کند. این موضوع به سکه اجازه می‌دهد در میان‌مدت و بلندمدت، مانند یک موشک به سمت ماه پرواز کند.

برخی از مدل‌های الگوریتمی مانند مدل ایجاد شده توسط والت اینوستورز، بیان می‌کنند که شیبا ایو می‌تواند در عرض پنج سال، تقریباً به 0.000185 دلار برسد و به نوعی سناریوی «قاتل داج کوین» را تأیید می‌کند که در صورت بقای این نظریه خوش‌بینانه، صفرهای بیشتری از بین خواهند رفت و قیمت، به ممیز نزدیک تر خواهد شد.

تذکر: این مقاله یک سیگنال خرید نیست و به هیچ عنوان شما را خریدن شیبا اینو اجبار نمی‌کند. اگر دوست دارید شیبا اینو بخرید، تحقیقات خود را انجام دهید (Do your own research).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.