قیمت بیت کوین به 12000 دلار نزدیک می شود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قیمت بیت کوین به 12000 دلار نزدیک می شود

بزرگترین رالی بیت کوین طی بیش از یک هفته، قیمت آن را به سمت 12000 دلار سوق داده است. سطحی کلیدی که توسط نمودارشناسان و تکنسین ها مشاهده می شود.

قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، با افزایش 3.4٪ در روز دوشنبه به حدود 11،835 دلار رسید. طرفداران کریپتو قبل از شروع یک رالی بزرگتر، سطح 12000 دلار را به عنوان یک مانع اصلی مقاومتی مشاهده می کنند.

شاخص Crypto Galaxy متعلق به بلومبرگ، که برخی از بزرگترین سکه های دیجیتال را ردیابی می کند نیز افزایش یافت و در یک نقطه 4.5 درصد رشد کرد. Dash و Monero نیز از بزرگترین پیشروها بودند که هر کدام بیش از 5 درصد رشد داشتند.

روز دوشنبه ، صندوق بین المللی پول میزبان یک میزگرد مجازی درباره پرداخت های مرزی و ارزهای دیجیتال بود که مدیر کل دفتر صنعت و امنیت آمریکا، آگوستین کارستنز و همچنین جروم پاول، رئیس بانک فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا)، در آن حضور داشتند. پاول گفت که بانک مرکزی در حال ارزیابی هزینه ها و مزایای ارز دیجیتال است اما هنوز در مورد صدور ارز قطعی تصمیم نگرفته است. وی همچنین به عنوان یک کاتالیزور برای تمرکز بیشتر، توجه به موضوع ارز “لیبرا” متعلق به فیسبوک را توصیه کرد.

ماتی گرینسپان، بنیانگذار اقتصاد کوانتوم، گفت که این بحث، از آنجایی که توسط جامعه کریپتو از نزدیک مشاهده می شود، دست کم تا حدی به توضیح دادن حرکت بیت کوین به سمت بالا، کمک می کند.

گرینسپن با اشاره به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی گفت:

“نظرات جروم پاول و سایر شرکت کنندگان نشان داد.که اختلاف نظر بین کشورهای مختلف در مورد CBDC ها چقدر است.”.“بسیاری از رسانه های اجتماعی سریع متوجه شدند که یک ارز دیجیتال واقعاً جهانی و غیرمتمرکز از قبل وجود دارد.”

نظرات بسیاری از تحلیلگران همچنان در مورد کریپتور کارنسی، صعودی باقی مانده است. آنها به از عرضه محدود آن و  استقبال نهادی بیشتر در هفته های اخیر، دلگرم هستند. به عنوان مثال Square Inc، در اوایل ماه جاری حدود 50 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.


در این باره بخوانید: خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید


برای بررسی قیمت بیت کوین به صورت لحظه ای، می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.