قیمت اتریوم : عقب نشینی بعد از رسیدن به 2000 دلار، آینده چه خواهد بود؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قیمت اتریوم : عقب نشینی بعد از رسیدن به 2000 دلار، آینده چه خواهد بود؟

قیمت اتریوم پس از عقب نشینی از رکورد اخیر خود یعنی 2036 دلار، هم اکنون در کانال 1700 دلار است. این رمزارز، در 20 فوریه به بالاترین رکورد خود یعنی 2036 دلار رسید و پس از یک هفته حرکت به سمت بالا و بالاتر، هم اکنون عقب نشینی کرده است. آینده چگونه خواهد بود؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


عقب نشینی بعد از رسیدن به 2000 دلار، آینده چه خواهد بود؟

گاو نر اتریوم، در اوایل این هفته قادر به ادامه حرکت نبود و قیمت ETH، هم اکنون خیلی پایین تر از رکورد همیشگی آن است. ادغام می تواند همان چیزی باشد که گاوها برای ایجاد حرکت جدید به آن نیاز دارند. در این صورت با یک حرکت دیگر می توان ETH/USD را از رکورد اخیر هم فراتر برد. در طرف مقابل، خرس ها می توانند قیمت ها را به پایین ترین سطح یعنی 1653 برساند.

روی کاغذ، ادغام اتریوم همچنین منعکس کننده آن است که هفته گذشته بیت کوین (BTC) و بایننس کوین (BNB) فوق العاده عمل کرده اند. در حالی که بیت کوین در 21 فوریه با 58.330 دلار به رکورد جدید خود رسید، BNB دو روز قبل قیمت خود را به رکورد 342 دلار رساند.

در حال حاضر هر دو سکه در حال ادغام در بالای سطح حمایت مهم هستند و می توانند بالاتر بروند.

 

چشم انداز کوتاه مدت قیمت اتریوم

ETH/USD در زمان نوشتن این مقاله در حدود 1720ردلار معامله می شود که دقیقاً بالاتر از پایه محدوده قیمتی است که در اکثر ساعات از 24 ساعت گذشته در آن معامله شده است.

پرایس اکشن، به دنبال تغییر سریع قیمت از قله تاریخی 2036 دلار است. تحلیل تکنیکال برای ETH/USD نشان می دهد که دومین ارز رمزپایه دنیا، همچنان در یک روند صعودی باقی مانده است. این یک چشم انداز مثبت کوتاه مدت را فراهم می کند. گاوها تمام تلاش خود را می کنند که خرس ها کنترل بازار را به دست نگیرند.

همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، قیمت اتریوم بالاتر از یک خط روند صعودی بلند مدت است که از اوایل فوریه تشکیل شده است. بنابراین حفظ قیمتها در بالا تر از این خط حمایت، برای حفظ سود بسیار مهم است.

اگر جفت ارز ETH/USD از مقاومت فوری در 1890 دلار شکسته شود، حرکت بعدی به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1919 دلار) خواهد بود. بالای این ناحیه مقاومت، سطح اصلاح شده 0.236 فیبوناچی (1950 دلار) قرار دارد. جایی که هجوم سفارشات خرید می تواند به خریداران کمک کند تا 2140 دلار را هدف قرار دهند.
اگر قیمت ها به زیر سطح حمایت از روند صعودی سقوط کنند، خرس ها ممکن است برنده باشند. از این رو، اگر شاخص مقاومت نسبی (RSI) در کنار چشم انداز واگرایی منفی بیشتر فرو رود، می توان تلنگر نزولی بالقوه را تقویت کرد.

حرکات کوتاه مدت، همچنین واگرایی نزولی را نشان می دهد و اگر ETH/USD به زیر 1800 دلار برسد (که رسیده است)، احتمال دارد بیشتر تضعیف شود. سقوط به سطح حمایت بعدی (1736 دلار) می تواند.خرس ها را در انتظار خسارت بیشتر به سمت 1،653 دلار قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.