کالیفرنیا ، فرماندار قانون ایالتی “ابزار جدید” را امضا می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کالیفرنیا ، فرماندار قانون ایالتی “ابزار جدید” را امضا می کند

دپارتمان کالیفرنیا که مسئول تنظیم خدمات مالی است، به زودی اختیارات بیشتری برای نظارت بر صنعت کریپتوکارنسی خواهد داشت.

فرماندار کالیفرنیا ، گوین نیوسام، روز جمعه لایحه ای را به قانون ایالت امضا کرد. به موجب این قانون، نام وزارت نظارت بر تجارت کالیفرنیا، به وزارت حفاظت مالی و نوآوری، تغییر می یابد.

این لایحه (موسوم به AB 1864) توسط نماینده مجلس، مونیک لیمون (D-Santa Barbara) در 7 ژانویه 2020 ارائه شد. لایحه ارائه شده در این تاریخ، از صبح روز 1 ژانویه 2021 اجرا می شود.


این مطلب را از دست ندهید: چین قوانین بیت کوین را توسط قانون محافظت می کند


مانوئل پی. آلوارز، کمیسر این بخش، به منابع خبری گفت: این تغییرات، مسئولین مربوطه را به “ابزارهایی جدید برای تنظیم بازار کریتوکارنسی” مجهز می کند.

قانون جدید حمایت از حقوق مصرف كنندگان در كالیفرنیا، همچنین هر بار در بیانیه های مطبوعاتی روز های جمعه، اختیارات اجرایی بیشتری را برای حمایت از كالیفرنیایی ها در برابر “كلاهبرداری های مبتنی بر Covid-19” به این وزارتخانه ارائه می دهد.

این حرکت بدین معنی است که این اداره اختیار قانونی جدیدی برای شروع سرکوب اقدامات فریبنده یا سو استفاده توسط خدمات مالی یا محصولات غیرمجاز خواهد داشت.

قانون جدید، همچنین یک دفتر نوآوری در فناوری مالی را ایجاد می کند. این دفتر برای تعامل با صنایع جدید، تشویق نوآوری کاربر پسند و ایجاد شغل در ایالت طراحی شده است.

علاوه بر این، یک بخش جدید حمایت از حقوق مصرف کننده برای نظارت بر بازارها ایجاد خواهد شد. با یک بازوی تحقیقاتی که محصولات مالی در حال ظهور مانند ارزهای رمزپایه را همگام خواهد کرد.

با گسترش این بخش، 90 کارمند دیگر، به جمع حقوق بگیران دولت افزوده خواهد شد.

آلوارز گفت که این قانون به دپارتمان وی اجازه می دهد تا حمایت از مشتری را بدون ایجاد مانع در “عملیات صادقانه و منصفانه” افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.