استخراج کنندگان بیت کوین در چین، دستگاه های خود را می فروشند!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
استخراج کنندگان بیت کوین در چین، دستگاه های خود را می فروشند!!

استخراج کنندگان بیت کوین در کشور چین، تجهیزات خود را در سایت Xianyu، بزرگترین بازار آنلاین وسایل دست دوم در چین، برای فروش گذاشته اند. به ویژه در مناطق مغولستان داخلی و سیچوان، دو قطب اصلی استخراج بیت کوین!!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


استخراج کنندگان بیت کوین در چین، دستگاه های خود را می فروشند!!

استخراج کنندگان بیت کوین در کشور چین، تجهیزات خود را در سایت Xianyu، بزرگترین بازار آنلاین وسایل دست دوم در چین، برای فروش گذاشته اند. به ویژه در مناطق مغولستان داخلی و سیچوان، دو قطب اصلی استخراج بیت کوین!! افزایش قابل توجه فروش ماشین های دست دوم استخراج بیت کوین، در حالی رخ می دهد که سرکوب های فزاینده ای در زمینه فعالیت های ماینینگ در چین صورت گرفته است.

در بزرگترین پلتفرم خرید و فروش کالاهای آنلاین چین، Xianyu، تعداد ماشین آلات استخراج به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بیشتر از مغولستان داخلی، سیچوان و مکان های دیگر، و قیمت ها نیز در حال کاهش هستند.

Xianyu متعلق به علی بابای جک ما است. مدت هاست که عبارت ماشین استخراج را ممنوع کرده، اما با جستجوی نام مدل های خاص مانند “蚂蚁 S9” می توان آنها را یافت.

مغولستان داخلی چند روز قبل مقررات جدیدی را درج کرد که قصد دارد هر نوع عملیات استخراج کریپتو را در منطقه ممنوع کند. آنها اجرای انواع عملیات استخراج، اعم از بزرگ و کوچک را برای رسیدن به اهداف ضد انتشار کربن، منع می کند. منطقه مغولستان داخلی پس از عدم دستیابی به اهداف سه ماهه انتشار کربن در پکن،.برای اولین بار برنامه خود را در مورد اقدامات سختگیرانه علیه استخراج کریپتو اعلام کرد.

مغولستان داخلی به همراه سیچوان، یکی از برجسته ترین مراکز استخراج بیت کوین در این کشور است و چندین مزرعه استخراج بیت کوین را بیشتر به دلیل منابع انرژی ارزان برای تأمین سوخت این عملیات، تشکیل می دهد.

 

نتیجه سرکوب استخراج کریپتو در چین، چه خواهد بود؟

چین در حال حاضر به عنوان مرکز استخراج کریپتو در جهان شناخته می شود. زیرا تقریباً 60٪ از کل انرژی هش ورودی در شبکه بیت کوین را تشکیل می دهد. دلیل اصلی چنین تمرکز بالایی توسط ماینر ها.در این کشور، در دسترس بودن منابع انرژی پاک با نرخ ارزان است.

با این حال، بسیاری حتی نگران چنین تمرکز بالای استخراج از کشوری مانند چین با حاکمیت استبدادی بودند. بنابراین، بسیاری از اقدامات سرکوب کننده اخیر، به عنوان راهی برای کاهش این تمرکز، و غیرمتمرکز جلوه دادن توان استخراج معدن شناخته می شوند.

چند سال قبل که شایعات مشابهی در مورد ممنوعیت استخراج در این.کشور وجود داشت، یک هجوم فروش مشابه در بین ماینر ها مشاهده شد.


بیشتر بخوانید

استخراج بیت کوین در سال 2021 آیا همچنان سودآور است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.