رمرزارز ریپل دو برابر شد. اما آیا هنوز برای خرید XRP فرصت هست؟؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رمرزارز ریپل دو برابر شد. اما آیا هنوز برای خرید XRP فرصت هست؟؟

برد گارلینگهاوس، مدیر عامل شرکت ریپل، گفت که این شرکت در صورت لزوم می تواند بدون XRP به کار خود ادامه دهد. قیمت این رمزارز روز دوشنبه با بالا رفتن خوش بینی در مورد پیروزی ریپل در دادخواست SEC، منفجر شد. قیمت خرید XRP پس از آنکه طی روزهای اخیر حدود 100 درصد رشد کرد، در بالاترین سطح 3 ساله خود به 1.11 دلار رسید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رمزارز ریپل دو برابر شد. اما آیا هنوز برای خرید XRP فرصت هست؟؟

قیمت خرید XRP (رمزارز شرکت ریپل) طی چند روز گذشته حدود 100٪ بالاتر رفته و برای اولین بار در بیش از 3 سال اخیر، از 1 دلار عبور کرده است.

 

تجزیه و تحلیل بنیادی: ریپل می تواند بدون XRP ادامه یابد

مدیر عامل ریپل، برد گارلینگهاوس گفت که این شرکت در صورت لزوم می تواند بدون XRP به کار خود ادامه دهد. گارلینگهاوس استدلال کرد که شرکت وی در صورت شکست در دادخواست علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که ادعا می کند XRP یک اوراق بهادار است و ارز نیست، آماده است تا بدون سیستم عامل XRP تسویه حساب های خود را ادامه دهد.

  • گارلینگهاوس گفت:

“ما می توانستیم این کار را انجام دهیم. ما همیشه در مورد محصول خود اینگونه فکر کرده ایم: چگونه قبل از هر چیز، مشکل مشتری را حل کنیم؟ و من فکر می کنم که این امر به رشد ما کمک کرده است. این دلیلی است که ما اکنون شاهد فعالیتهای زیاد و معاملات میلیارد ها و میلیارد ها دلاری در سراسر ریپل نت، شبکه ما برای پرداخت، هستیم.”

  • وی با تأکید بر اینکه ریپل صرف نظر از نبرد قانونی علیه SEC، به مشارکت های جدید در سراسر جهان ادامه خواهد داد، افزود:

“خبر خوب برای ریپل، از زمان تشكیل پرونده قضایی توسط SEC، ما با بیش از 20 موسسه مالی جدید در سراسر جهان به عنوان مشتری، قرارداد امضا كرده ایم. من فکر می کنم شاهد رشد سریع شبکه در بین مشتریان غیرآمریکایی هستیم.”


در این مورد بخوانید

برد گارلینگهاوس: از دادخواست SEC تاکنون 15 مشتری جدید داشته ایم


گارلینگهاوس این دادخواست را “کنایه آمیز” می داند. زیرا پیش فرض این است که ریپل، XRP را به طور غیرقانونی به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است. با این حال، SEC در پایان گفت که دادگاه در مورد وضعیت XRP آخرین حرف را خواهد زد. گارلینگهاوس همچنین اظهار امیدواری کرد که کمیسیون امنیت ملی به محض این که گری جنسلر رئیس جدید آژانس شود، این پرونده را بررسی کند.

قیمت این رمزارز روز دوشنبه با افزایش خوش بینی در مورد پیروزی ریپل در دادخواست SEC، منفجر شد. جرمی هوگان، وكیل ریپل، بارها و بارها در توییتر ابراز خوش بینی كرد. این توییت ها در نهایت منجر به حرکت سریع و قدرتمند رو به بالا شد.

به تعداد لایک ها و ریتوییت ها توجه کنید!!

تجزیه و تحلیل تکنیکال: فشار کوتاه عظیم

حرکت رو به بالا در XRP از روز دوشنبه آغاز شد. در آن زمان پرایس اکشن43.7٪ درصدی، در یکی از بزرگترین فشار کوتاه های اخیر در دنیای کریپتو منفجر شد. دارایی دیجیتال درگیر، در معاملات روز سه شنبه قبل از بسته شدن روز حدود 20 درصد بالاتر رفت و حرکت خود را به صورت ناپایدار ادامه داد.

فرصت مناسب برای خرید XRP

بالاترین قیمت XRP در روز گذشته، بالاترین قیمت این رمزارز از فوریه 2018 تا کنون است. پرایس اکشن، اکنون در حال سودآوری است تا حمایتی در حدود 0.95 دلار پیدا کند. هدف اصلی بعدی که برای سرمایه گذاران متقاضی خرید XRP بالاتر است، 161.8٪ افزایش خط فیبوناچی بالاتر از مارک 1.17 دلار است. قیمتی که رسیدن به آن با توجه به حرکت شدید صعودی، محتمل است.

 

جمع بندی

مدیر عامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس گفت که شرکت وی آماده است.بدون توجه به نتیجه نبرد قانونی علیه SEC، به کار خود ادامه دهد. در همین حال با افزایش خوش بینی مبنی بر اینکه احتمال دارد ریپل در دادخواست خود علیه SEC پیروز شود، قیمت XRP حدود 100٪ افزایش یافت.


مطالب مرتبط

پرونده ریپل: آیا XRP از دادگاه جان سالم به در خواهد برد؟

ضربه ریپل به SEC، برد گارلینگهاوس امیدوار به مدیریت جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.