عکس بیت کوین دوباره روی پروفایل ایلان ماسک قرار گرفت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
عکس بیت کوین دوباره روی پروفایل ایلان ماسک قرار گرفت

ایلان ماسک، دوستدار داج کوین، دوباره آواتار معروف خود را با مضمون بیت کوین را روی پروفایل توییتر خود گذاشت. عکس بیت کوین دوباره روی پروفایل ایلان ماسک قرار گرفت.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


عکس بیت کوین دوباره روی پروفایل ایلان ماسک قرار گرفت

الون ماسکT مدیر عامل تسلاT اکنون عکس پروفایل جدیدی در حساب توئیتر خود دارد. همان دختر انیمه ژاپنی با لباسی که آرم بیت کوین روی آن است.

آیا او دوباره می خواهد روی بازار تأثیر بگذارد؟

 

ماسک عکس پروفایل قدیمی خود را بازمی گرداند

در اوایل سال جاری (در 19 فوریه)، ایلان ماسک این آواتار را گذاشت و هشدار داد که “فقط برای یک روز” است. این دختر اکنون “چشم لیزر” هم دارد. اندکی پس از آن، تسلا خرید گسترده BTC خود را به ارزش 1.5 میلیارد دلار اعلام کرد و بعداً خبر آغاز پذیرش بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای اتومبیل های تسلا اعلام کرد.

در آن زمان، ماسک بیت کوین را در بخش بایو خود در توییتر تگ کرد. بنابراین قیمت کریپتوکارنسی اصلی را از سطح 32000 دلار به بالای 37،000 دلار رساند. در سال 2018، همین عکس پروفایل باعث شده بود که حساب توئیتر ایلان ماسک به طور موقت مسدود شود.

درگیری بیت کوینر ها با ماسک

با این حال، ایلان پس از اینکه در توییتر خود نوشت تسلا پرداخت بیت کوین را به دلایلی مبنی بر بحث برانگیز بودن ردپای کربن در استخراج بیت کوین، متوقف می کند، خود را در معرض حمله جامعه بیت کوین داده است. برخی از افراد این جامعه، مانند آنتونی پمپلیانو، بر این باورند که ماسک آماده می شود تا در آینده نزدیک تجارت استخراج بیت کوین سبز را آغاز کند و تاکنون فقط تمرکز خود را بر روی مشکل جامعه جلب کرده است.

به نظر می رسد او پس از آغاز همان روایت درباره ضرورت کاهش انتشار جهانی CO2 جهانی و محلی، مانند اتحادیه اروپا و چین، فقط نگرانی های زیست محیطی در مورد بیت کوین را به نقطه جوش آورده است.

به گزراش یو تودی، ایران نیز پس از قطع برق گسترده در این کشور، استخراج بیت کوین را برای فصل تابستان به حالت تعلیق درآورده است.

 

ایلان به راحتی بازار بیت کوین را متزلزل می کند

روز جمعه، رئیس تسلا و اسپیس ایکس با توییت خود بیت کوین را دوباره به پایین فشار داد.  در آن توییت، او یک تصویر از یک زوج عاشق که در حال جدا شدن هستند را با قطعه ای از آهنگ لینکین پارک منتشر کرد. سپس بیت کوین را تگ کرده و یک ایموجی قلب شکسته اضافه کرد.

این باعث شد BTC سه درصد دیگر سقوط کن. و ما باز هم نشان دیدیم که بازار به ویژه در برابر توییت های ایلان ماسک آسیب پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.