چرا سرمایه گذاران برای بازدهی بالا به بیت کوین روی می آورند؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
چرا سرمایه گذاران برای بازدهی بالا به بیت کوین روی می آورند؟

سرمایه گذاران بزرگ در سراسر جهان اکنون ثروت خود را در بیت کوین می گذارند. این سرمایه گذاری، بازار بیت کوین را دستخوش تغییر و تحولات بسیاری کرده و این بازار را به مکان فوق العاده ای تبدیل کرده است. این موضوع تفاوت زیادی در تکنولوژی های مخرب ایجاد خواهد کرد.

بیت کوین پس از رکود اقتصادی سال 2008، روانه بازار شد. سرمایه گذاران بزرگ وال استریت در آن زمان آن را نادیده گرفتند. اما گلدمن ساکس، یکی از برترین شرکت های سرمایه گذاری جهانی، اعلام کرد که سهام بیت کوین خود را آزاد خواهد کرد.هنگامی که قیمت بیت کوین در آگوست 2018 به شدت کاهش یافت، آنها سیگنال های مختلفی را منتقل کردند. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ، اکنون به سرمایه گذاری در بیت کوین روی آورده اند.

 

چرا سرمایه گذاران جهانی به بیت کوین علاقه مند هستند؟

همانطور که می دانید بیت کوین به عنوان یک دارایی دیجیتال، منبع سرمایه گذاری پر خطری محسوب می شود. ارزش بیت کوین در محدوده بالایی نوسان می کند و کاملاً غیرقابل پیش بینی است. مهم است که قبل از سرمایه گذاری در هر شرکت یا دارایی، باید آن را به روشنی درک کنید. وقتی صحبت از کریپتوکارنسی و ارز های رمزنگاری شده به میان می آید، باید بیشتر مراقب باشید و خطر موجود در آن را درک کنید.

بازیکنان بزرگ وال استریت از بیت وین اجتناب کردند زیرا در مورد سرمایه گذاری بدبین هستند. آنها باور نداشتند که آیا این ارزش در آینده افزایش می یابد یا خیر. اما به سه دلیل زیر آنها به تدریج علاقه مند به سرمایه گذاری در بیتکوین می شوند.

  1. افزایش مقررات
  2. ارزش آن در حال ثبات و رو به افزایش است
  3. تأثیر شیوع COVID-19

حال بگذارید ببینیم که این موارد چگونه کله گنده های وال استریت را مجذوب بیت کوین کرده است.

 

افزایش مقررات

سرمایه گذاران بزرگ هرگز در چیزی که آن را نمی فهمند، سرمایه گذاری نمی کنند. این بدان معنا نیست که بازیکنان بزرگ وال استریت نمی توانند مفهوم بلاکچین یا بیتکوین را درک کنند. دلیل اصلی، این است که سایر ارزهای رمزپایه نظم داده نمی شوند و هیچ بدنه مرکزی در آنها وجود ندارد. بنابراین آنها نمی خواستند ریسک کنند.
با این حال، دولت ایالات متحده آمریکا و برخی دیگر از کشورها اکنون قوانین مالیاتی را به همراه مقررات قانونی تصویب کرده اند. بنابراین، این اولین دلیل است که آنها مجبورند اعتماد خود را به سرمایه گذاری سوداگرانه جلب کنند.

 

ارزش بیت کوین رو به ثبات و افزایش است

اگر به ارزش بیتکوین در چند سال اخیر دقت کنید، ثبات خاصی را در آن نخواهید یافت. در سال 2017، زمانی که این ارزش در حدود 19000 دلار بود، بسیاری از سرمایه گذاران وال استریت به آن علاقه نشان دادند.
اما پس از کاهش شدید در سال 2018، آنها ایده سرمایه گذاری در بیتکوین را کنار گذاشتند. اما باز هم، در حال نوشتن این مقاله، قیمت، روند جدیدی را طی می کند و در حدود 11000 دلار معلق است. بنابراین بازیکنان بزرگ اکنون می خواهند به این تجمع بپیوندند. زیرا در حال افزایش است و سیگنال خوبی را نشان می دهد.

 

تأثیر شیوع COVID-19

پس از شیوع ویروس کرونا در بازار جهانی، اکنون هر سرمایه گذار دوران سختی را پشت سر می گذارد. بنابراین آنها به دنبال سرمایه گذاری جایگزین هستند.
اگرچه بیت کوین نیز در مارس 2020 نیمی از ارزش خود را از دست داده است، اما در عرض 3 ماه اکنون ارزش خود را به سطح قبلی رسانیده. بنابراین یک علامت بزرگ برای بازیکنان بزرگ وجود دارد که در آن سرمایه گذاری کنند یا خیر.

به طور کلی، دلیل اصلی روی آوردن سرمایه گذاران بزرگ به سرمایه گذاری در بیتکوین این است که اکنون در نظر دارند این کریپتو، یک وسیله سرمایه گذاری مناسب برای پس از ده سال، به آنها داده است. با این حال، آنها کاملاً به بازار بیتکوین اعتماد ندارند. آنها فقط در حال آزمایش عمق آن هستند. به محض ورود به جریان اصلی، در چند سال آینده بیتکوین سر به فلک خواهد کشید.

مطالب مرتبط

کرونا، بلاکچین و کریپتو کارنسی

کریپتو بانک ها در کمتر از 3 سال آینده بانک های فیات را خواهند بلعید

خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیتکوین خرید

بیتکوین بخرید؛ هشدار اسطوره های وال استریت: تورمی شدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.