رابرت کیوساکی: نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول و عشق این نویسنده به بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رابرت کیوساکی: نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول و عشق این نویسنده به بیت کوین

رابرت کیوساکی در دهه هفتاد زندگی خود، هنوز سخت تلاش می‌کند تا طرز فکر مردم را در مورد پول تغییر دهد. بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال، حوزه‌ای است که او فکر می‌کند همه ما باید آن را بشناسیم.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رابرت کیوساکی: نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول و عشق این نویسنده به بیت کوین

رابرت کیوساکی از بیت کوین برای محافظت از میلیون‌دلارهایش استفاده می‌کند!!

پدر پولدار، پدر بی‌پول، اولین بار در سال 1997 منتشر شد و بیش از 32 میلیون نسخه فروخت. این کتاب مدیریت مالی شخصی که توسط رابرت کیوساکی و شارون لچتر تالیف شده است، مثال‌هایی از عملکرد یک پدر ثروتمند در مقابل یک پدر فقیر را برای نشان دادن نگرش‌های متفاوت نسبت به پول، مورد استفاده قرار می‌دهد.

کیوساکی در دهه هفتاد زندگی خود هنوز سخت تلاش می کند تا طرز فکر مردم را در مورد پول تغییر دهد. بیت کوین و به طور کلی ارزهای دیجیتال، حوزه‌ای است که او فکر می‌کند همه ما باید آن را بشناسیم. به طوری که وب سایت پدر پولدار، دارای یک کتاب قابل دانلود رایگان درمورد کریپتو و همچنین یک بخش اختصاصی در مورد ارزهای دیجیتال است.

 

به عقیده رابرت کیوساکی، دلار درحال مرگ است

دلیل اصلی این که نویسنده محبوب بیت کوین را دوست دارد، این است که می‌خواهد از سرمایه خود در برابر کاهش ارزش دلار محافظت کند.

  • او در یکی از پست‌های اخیر خود در وبلاگش توضیح داد:

“بر خلاف بسیاری از افراد، من از بیت‌کوین برای کسب درآمد میلیونی استفاده نمی‌کنم. من از بیت‌کوین برای محافظت از میلیون‌هایم به عنوان بیمه در برابر سقوط دلار استفاده می‌کنم. من بیت‌کوین را طلای دیجیتال می‌بینم.”

اگر تعجب می‌کنید که چرا او نسبت به دلار بدبین است، بسیاری از آن به تسهیل کمّی مربوط می‌شود؛ ابزاری که توسط بانک‌های مرکزی برای کاهش نرخ بهره و افزایش حجم پول در گردش استفاده می‌شود. او نه تنها از طرفداران فدرال رزرو نیست، بلکه آن را “بی‌کفایت” نامیده است.

در واقع، سیاست‌های فدرال رزرو در طول همه‌گیری ویروس کررونا، کیوساکی را بر آن داشت تا به‌روزرسانی‌های مربوط به قرنطینه را در یوتیوب خود انجام دهد. از جمله آپلود ویدیو های “ارز شما در حال مرگ است!!!” و “اقتصاد در حال مرگ است.

  • در یکی از این کلیپ ها، او درباره فدرال رزرو گفت:

“آنها از سال 1971 پول چاپ می‌‌کنند و به جای رفع مشکل، فقط مشکل را بدتر می‌‌کنند.”

 

طلا، نقره و بیت کوین

کیوساکی بارها استدلال کرده است که در حال حاضر، پس انداز کردن پول در حساب‌های بانکی فایده‌ای ندارد. از نظر او، ترکیب نرخ بهره پایین و کاهش تورم به این معنی است که پول نقدی که در یک حساب پس انداز نگهداری می‌کنید، در واقع ارزش خود را از دست می‌دهد. در نتیجه او در طلا، نقره و بیت کوین وضعیت صعودی می‌بیند.

  • در 23 آگوست، او در توییتی نوشت:

“بیت کوین در حال رونق است. طلا راکد است. نقره 50 درصد کمتر از بالاترین رکوردهای تاریخ است. دلار در حال کاهش است. نقره بهترین و کمترین ریسک سرمایه گذاری با پتانسیل بالا است. بیت کوین بیشترین صعود را دارد. با کاهش دلار، بیت کوین و نقره بهترین سرمایه گذاری هستند.”

او می‌گوید که اتفاقات دو سال گذشته، زندگی ما را به طرز چشمگیری تغییر داده و مهم است که شروع به یادگیری خلق ثروت کنیم. وقتی شرایط سخت می‌شود، نباید به دولت تکیه کنیم. او همیشه قویاً از یافتن راه‌هایی (مانند کارآفرینی) برای استقلال مالی حمایت کرده است. کیوساکی همه را تشویق می‌کند که خارج از سیستم فکر کنند. او معتقد است ارزهای دیجیتال، یکی از راه‌های انجام این کار هستند. از اینجا یا اینجا شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.