عرضه فعال اتریوم به کمترین میزان در 5 سال گذشته رسیده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
عرضه فعال اتریوم به کمترین میزان در 5 سال گذشته رسیده است

بازار اتریوم (ETH) شاهد شتاب بالایی بوده است و در چند ماه گذشته، ارز های رمزپایه را تحت تأثیر قرار داده است. در میان بازارهای فعال، عرضه فعال اتریوم، در حال نزول به پایین ترین سطح است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بر اساس داده های Glassnode، میزان عرضه فعال ETH در بازه زمانی 3-6 ماه اندازه گیری شده است. این اندازه گیری نشان می دهد که عرضه فعال اتریوم، به کمترین میزان در 5 سال گذشته یعنی 5.073 میلیون ETH رسیده است.

نمودار عرضه فعال اتریوم در 5 سال اخیر

منبع : GlassNode

نمودار بالا نشان داد که عرضه فعال اتریوم در سال 2019، هنگامی که قیمت اکثر کریپتو ها در محدوده پایینی قرار داشت، به یک اوج قوی رسیده است. اما اکنون که در بازار گاو نر هستیم، به کمترین حد در 5 سال اخیر کاهش یافته است.

این موضوع، نشان دهنده یک رفتار شدید “HODLING” در میان سرمایه گذاران و معامله گران اتریوم است. چرا که قیمت آن به صورت فوق العاده ای در حال افزایش است.

نمودارهای اتریوم در TradingView، حاکی از یک روند صعودی هفت روزه متوالی نسبت به پایان سال در قیمت ETH است. اتریوم طی این افزایش 34، درصدی در طول یک هفته ارزش خود را از 565 دلار به 759 دلار رساند و در زمان نوشتن این مقاله، با قیمتی بالای 800 دلار، معامله می شد.

منبع: TradingView

از آنجا که این آلت کوین به سطح قیمتی بالاتر از 800 دلار می رسد و بیت کوین هم سقف خود را پر کرده است، احتمال شروع فصل آلت کوین ها، بسیار قوی به نظر می رسد. در همین حال، معامله گران در حال آماده شدن برای حضور در فصل دیگری بودند که هنوز آغاز نشده است.

این اشتیاق، در افزایش قابل توجه تعداد آدرسهای نگهدارنده اتریوم منعکس می شود. تعداد آدرسهایی که ETH دارند بیش از 51.4 میلیون می باشد که بیشتر از هر زمان دیگری است. این عدد در ابتدای سال 34.7 میلیون بود. در حالی که تعداد آدرس های غیر صفر نیز به 50.476 میلیون رسید که نشان دهنده صعود در نگرش معامله گران است.

 

چه خبر از اتریوم 2.0

از اتریوم 2.0 بعنوان گذار به مکانیزم بهتری برای توافق یاد می شود. این “انتقال” خاص برای مدت زیادی تحت تحقیق بوده است. روند توسعه در سال 2018 آغاز شد و رسیدن به فاز 0 مدتی طول کشید. بنیاد اتریوم، طی 18-20 ماه گذشته با تاخیرها، به روز رسانی های نقشه راه، چندین شایعه درباره مشروعیت پروژه و سیل فرافکنی های رقبا دست و پنجه نرم می کرده است. البته از تاریخ 1 دسامبر 2020، برخی از این شبهه ها آرام گرفته اند.

فانوس اترویوم 2.0 پس از آنکه قرارداد سپرده گذاری ETH 2.0 بیش از 524,000 اتر دریافت کرد، با موفقیت فعال شد. بسیاری از اعتبارسنجان، 32 توکن ETH را برای پاسخگویی به شرایط، در شبکه قرار دادند و در زمان نوشتن این مقاله، 2،133،282 توکن (معادل 1.55 میلیارد دلار به احتساب ETH) در قرارداد سپرده گذاری ضمیمه شده است.

با این حال، با عنوان شدن برخی استدلال ها،.بحث های جدیدی در مورد راه اندازی آن، به راه افتاده است. روند توسعه ETH 2.0 در سال 2021 مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.