طرفداران XRP بالاخره ارتش خود را تشکیل داده و دست به کار شدند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طرفداران XRP بالاخره ارتش خود را تشکیل داده و دست به کار شدند

ارتش طرفداران XRP به عنوان قوی ترین و تاثیرگذار ترین گروه در دنیای کریپتو شناخته می شود. یکی از اعضای انجمن XRP، طی یک دادخواست از کاخ سفید خواستار توقف پرونده حقوقی SEC شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


طرفداران XRP بالاخره ارتش خود را تشکیل داده و دست به کار شدند

این دادخواست توسط MagicPoopCannon، تحلیلگر پیشکسوت بیت کوین و کریپتو، از طریق توییت زیر برجسته شد. مجیک پوپ به دعوت طرفداران XRP برای امضای دادخواست آنلاین که نیاز به 100 هزار امضا دارد، ادامه می دهد.

 

متن درخواست طرفداران XRP از کاخ سفید

کمیسیون بورس و اوراق بهادار وظیفه دارد از سرمایه گذاران در اوراق بهادار ایالات متحده محافظت کند. با این حال، اقدام غیرمنتظره ای را ادعا کرده است که کریپتوکارنسی XRP ، که قبلاً توسط FinCEN به عنوان ارز در نظر گرفته شده است، یک اوراق بهادار محسوب می شود.

با توجه به این اقدام، بازار 40 میلیارد دلاری ارز به سرعت در حال شکست است. زیرا شرکت ها برای حفظ تطابق تلاش می کنند. میلیاردها دلار ارزش به سرعت و پشت سر هم از بازار پاک می شود و از همه مهم تر، صدها هزار آمریکایی عادی – آمریکایی هایی که SEC وظیفه محافظت از آنها را دارد – متحمل صدمات و خسارات جبران ناپذیری می شوند.

شکایت SEC به دارندگان ارز XRP آسیب می رساند و باید فوراً متوقف شود. همانطور که توسط FinCEN تایید شده، دولت ایالات متحده به وضوح راهنمایی کرده است که XRP یک واحد پول است.

 

دارندگان XRP صدمات و خسارات جبران ناپذیری متحمل شدند

در این دادخواست به کاخ سفید توضیح داده شده است که در نتیجه اخبار مربوط به شکایت SEC از ریپل، دارندگان XRP به دلیل واکنش بازار، خسارات مالی جبران ناپذیری متحمل شده اند.

دادخواست توضیح می دهد که چنین خسارتی در تضاد با رفتار اخلاقی SEC از نظر محافظت از سرمایه گذاران خرد از آسیب های مالی است. شکایت SEC به دارندگان ارز XRP آسیب می رساند و باید فوراً متوقف شود.

جامعه طرفداران XRP از دولت آمریكا می خواهد كه XRP را به عنوان یك ارز رمزنگاری شده به رسمیت بشناسد. برای دستیابی به این هدف، طومار طراحی شده باید تا 28 ژاونیه، توسط 100000 نفر امضا شود. تا زمان نگارش این مقاله، در کمتر از سه روز بیش از 26000 نفر طومار را امضا کرده اند. این درحالیست که هنوز همه طرفداران XRP از آن خبردار نیستند. تقریبا می توان به طور قطع گفت که این طومار به هدف خود خواهد رسید.

می توانید این طومار را در اینجا امضا کنید.

 

SEC در مقابل مردم

SEC سالها ادعا می کرد که XRP یک ارز نیست بلکه یک اوراق بهادار است. بدیهی است جامعه XRP دیدگاه دیگری دارد. زیرا آنها اصرار دارند که XRP ارزی مانند BTC و ETH است. این پرونده سالهاست که در دادگاه است اما هیچ نتیجه ای در تغییر نظر کمیسیون امور خارجه درباره وضعیت XRP نداشته است.

این دادخواست ممکن است به دلیل شکایت اخیر کمیسیون علیه ریپل و مدیر عامل آن برد گارلینگهاوس و بنیانگذار کریس لارسن ایجاد شده باشد. این دعوی، ادعا می کند که ریپل و مدیران آن XRP را ضمانت کرده اند. یک ضمانت ثبت نشده که بیش از 1.5 میلیارد دلار سود از فروش داشته است.

مدیر عامل شرکت ریپل، از آن زمان ادعا کرده است که این دادخواست فقط مبارزه با ریپل نبوده و علیه کل فضای کریپتو است. وی علت این امر را عدم وجود مقررات مشخص در مورد فضای کریپتو، به ویژه در ایالات متحده دانست.

در همین حال، تعدادی از صرافی های عمده از جمله کوین بیس، XRP را از لیست خارج کرده اند. اثرات ترکیبی از حذف و شکایت باعث کاهش عمده قیمت این ارز رمزپایه شده و آن را به زیر 0.2 دلار رسانده است. پیش از این در ماه نوامبر سال 2020، قیمت XRP تا 0.6 دلار افزایش یافته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.