ضربه ریپل به SEC، برد گارلینگهاوس امیدوار به مدیریت جدید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ضربه ریپل به SEC، برد گارلینگهاوس امیدوار به مدیریت جدید

مدیر عامل شرکت ریپل می گوید این شرکت به مبارزه علیه این دادخواست ادامه خواهد داد. گارلینگهاوس به دلیل کمبود شفافیت در امور نظارتی SEC، ایالات متحده را مورد انتقاد قرار داد. او امیدوار است که مدیریت جدید SEC، استقبال بیشتری از شفایت نشان داد. از این سخن گارلینگهاوس، به عنوان ضربه ریپل به SEC یاد شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ضربه شدید ریپل به SEC، برد گارلینگهاوس امیدوار به مدیریت جدید

مدیر عامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس از دادخواست SEC و وضعیت چارچوب نظارتی ایالات متحده پیرامون ارزهای رمزپایه ابراز نارضایتی کرد. وی همچنین اشاره کرد که مکالمه با تیم ورودی SEC، یکی از گزینه های او بوده است.

گارلینگهاوس امروز در مورد پرونده این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) با بلومبرگ مصاحبه کرد. وی در مصاحبه خود، این دادخواست را نه تنها حمله به ریپل بلکه به کل صنعت ارزهای رمزپایه توصیف کرد.

هنگامی که سازمان تنظیم مقررات در دسامبر گذشته، شکایتی را علیه ریپل تنظیم کرد، این معضل آغاز شد. SEC ریپل را به اتهام انجام پیشنهاد عرضه نامناسب اوراق بهادار متهم کرد. این استدلال در مورد طبقه بندی ارز XRP است.

 

واکنش ریپل

ریپل به شدت با طبقه بندی SEC از XRP مخالفت کرد.استدلال این بود که XRP یک اوراق بهادار نیست، بلکه ارز رمزنگاری شده یذ مشابه بیت کوین یا اتریوم است.

در چند ماه گذشته این حماسه ترند شده است و برد گارلینگهاوس می گوید که آنها “با شدت” علیه این اتهامات مبارزه خواهند کرد. وی همچنین خاطرنشان کرد که SEC در ایالات متحده تنها ناظری نظارتی است که XRP را به عنوان یک اوراق بهادار در میان سایر کشورهای پیشرفته ارزیابی می کند.

این دادخواست تأثیر مخرب مختصری بر روی شرکت گذاشت. قیمت XRP پس از اعلام این دادخواست بیش از 70 درصد کاهش یافت. حتی بسیاری از صرافی ها XRP را از لیست خارج کردند تا از تحریم های SEC جلوگیری کنند. در ماه گذشته، XRP حدودی کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 0.56 دلار معامله می شود. اما تاثیر دادخواست، تقریبا از بیت رفته است.

 

مدیریت جدید SEC می تواند ورق را برگرداند

چند روز مانده به شروع كار خود، SEC به رهبری جی كلیتون در دسامبر سال 2020 از ریپل شكایت كرد. این باعث سوء ظن بسیاری از افراد شد كه این دعوی حمله شخصی به ریپل و بنیانگذاران آن، برد گارلینگهاوس و كریس لارسن بود.

“همانطور که می دانید و ممکن است به یاد بیاورید، جی کلیتون به عنوان رئیس SEC، روز قبل از ترک دفترش، این دادخواست را علیه ریپل و شخصاً علیه من مطرح کرد. شما می دانید که با توجه به اینکه XRP به مدت هشت سال معامله شده بود، فکر نمی کنیم این خیلی منطقی باشد. بنابراین، فکر می کنم انجام این کار یک روز قبل از اینکه او موقعیت خود را ترک کند، بیراهه بود.”

به نظر می رسد چیزی بیش از یک بارقه امید برای ریپل وجود ندارد که گری جنسلر قرار است هدایت امور SEC را به عهده بگیرد. بنظر می رسد جنسلر در پی اظهار نظرهای طرفدار بیت کوین در گذشته نسبت به ارز رمزنگاری شده ذهن بازتری دارد. وقتی از گارلینگهاوس در مورد احتمال تسویه حساب سوال شد، این خوش بینی را نسبت به مدیریت جدید در میان گذاشت.

“من امیدوارم که گری گنسلر و کرسی جدید احتمالاً طی دو هفته تأیید شود. فرصتی برای مکالمه با آن رهبر جدید وجود دارد که تیم خود را وارد کار می کند.”


مطالب مرتبط

گارلینگهاوس از تلاش ناموفق ریپل برای توافق قبل از دادگاه با SEC می گوید

برد گارلینگهاوس: از دادخواست SEC تاکنون 15 مشتری جدید داشته ایم

پرونده ریپل: آیا XRP از دادگاه جان سالم به در خواهد برد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.