پلیس متروپولیتن در لندن 180 میلیون پوند کریپتو را کشف و ضبط کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پلیس متروپولیتن در لندن 180 میلیون پوند کریپتو را کشف و ضبط کرد

پلیس متروپولیتن لندن می گوید که آنها  180 میلیون پوند کریپتو را کشف کردند که رکورد جدیدی است. به اعتقاد آنها، این 150 میلیون پوند ارتباط با پول شویی بین المللی دارد. این تشنج بزرگترین نوع از این نوع در انگلیس است که آخرین رکورد ثبت شده در 24 ژوئن را به دست آورد ، زمانی که Met 114 میلیون پوند ارز رمزنگاری شده را ضبط کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پلیس متروپولیتن در لندن 180 میلیون پوند کریپتو را کشف و ضبط کرد

پلیس متروپولیتن لندن می گوید که آنها  180 میلیون پوند کریپتو را کشف کردند که رکورد جدیدی است. به اعتقاد آنها، این 150 میلیون پوند ارتباط با پول شویی بین المللی دارد. این، بزرگترین تشنج از این نوع در انگلیس است که آخرین رکورد ثبت شده در 24 ژوئن را به دست آورد. در آن زمان پلیس 114 میلیون پوند ارز رمزنگاری شده را ضبط کرده بود.

زنی که به ظن پولشویی در 24 ژوئن دستگیر شد نیز در این مورد مصاحبه کرده است. اما از آن زمان وثیقه داده شده است. این زن 39 ساله، هم اکنون به قید وثیقه آزاد شده است.

ارزهای رمزپایه پول دیجیتالی است که توسط بانک صادر نمی شود. آنها می توانند مانند هر نوع پول دیگری مورد معامله و سرمایه گذاری قرار بگیرند، اما عدم وجود مقررات به این معنی است که ارزش آنها بسیار سریع افزایش و کاهش می یابد. در طی همه گیر شدن کرونا ویروس، ارزش کل ارزهای رمزپایه از 175 میلیارد پوند به بیش از 1.75 هزار میلیارد پوند افزایش یافت.

با این حال، ارزش آنها نوسان می کند و اگرچه بازار در ابتدای ماه می به بالاترین سطح خود رسیده بود، فقط چند هفته بعد بیش از 1000 میلیارد پوند ضرر کرد. انواع ارزهای رمزنگاری شده رایج در انگلستان عبارتند از بیت کوین ، دوج کوین و اتریوم. اگرچه پلیس متروپولیتن افشا نکرد که کدام ارزهای رمزپایه را ضبط کرده اند.

این عملیات پس از پیگیری اطلاعات دریافتی درباره انتقال دارایی های جنایی، توسط فرماندهی جرائم اقتصادی مِتپلیس صورت گرفت. کارآگاه جو رایان تحقیقات را “پیچیده و گسترده” خواند و آخرین عملیات توقیف کریپتو را “یک نقطه عطف مهم” خواند.

  • وی توضیح داد:

«تحقیقات ما از آن زمان پیچیده و گسترده بوده است. ما سخت کار کرده ایم تا این پول را ردیابی کنیم و جرمی را که ممکن است به آن مرتبط باشد شناسایی کنیم. “

ارقام اعلام شده توسط ناظر مالی انگلیس، نشان می دهد.که در واقع صدها هزار نفر در انگلیس این ارز های دیجیتال را در اختیار دارند. همچنین پیشنهاداتی مبنی بر استفاده از این ارزها برای پولشویی حاصل از جرائم، به عنوان جایگزین پول نقد، وجود داشته است.

  • معاون دستیار کمیسیون گراهام مک نالتی گفت:

“عواید جرم به روش های مختلفی پاک می شود.”

“در حالی که پول نقد هنوز در دنیای جنایت سلطنت می کند، با توسعه سیستم عامل های دیجیتال، ما به طور فزاینده ای شاهد هستیم که مجرمان سازمان یافته از ارز رمزنگاری شده برای پولشویی پول های کثیف خود استفاده می کنند.”

“کارآگاهان این پرونده به طور خستگی ناپذیر و دقیق کار کرده اند و ردیابی ارز رمزنگاری شده به ارزش 150 میلیون پوند را که مظنون به ارتباط با جنایت است و اکنون برای پنهان کردن ردیابی، پولشویی شده است را ردیابی می کنند.”

“تحقیقات ما برای خلل در تراکنش و شناسایی افراد درگیر، متوقف نخواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.