صنعت Blockchain در طوفان COVID-19 چین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صنعت Blockchain در طوفان COVID-19 چین
  • royapm
  • اردیبهشت 04, 1399
  • بدون دیدگاه

بیماری همه گیر COVID-19 تهدید می کند که جهان را به عمیق ترین بحران از زمان رکود بزرگ فرو می برد و می تواند اقتصادهای جهانی را از 5.5 تریلیون دلار در طی دو سال آینده محروم کند. اقتصاد چین برای اولین بار در 44 سال ، کاهش یافته است. تولید ناخالص داخلی چین در سه ماهه اول در مقایسه با سال گذشته 6.8٪ کاهش یافت. طبعاً این ویروس همه گیری مقصر بود. نگران کننده تر این که ، فروش خرده فروشی در سال در ماه مارس به طرز چشمگیری سقوط کرد. اکنون مغازه ها ، دفاتر و کارخانه ها شروع به بازگشایی می کنند ، اما مردم همچنان مضطرب هستند و حرکت محدود است.

با این حال ، در حال حاضر تجارت چین در حال بهبود یافتن از معامله های  مالی وحشتناک ناشی از ویروس است. در این گزارش بازیکنان پیشرو در صنعت blockchain چین صحبت می کنند تا دریابند که آیا این افزایش برای آنها مهم است یا خیر.

 از زمان شروع همه گیری ویروس ، بیت کوین (BTC) و سایر ارزها از پایین به بالا  وازبالابه پایین روندی شناوردارند ، اما ممکن است این سر و صدای سفید باشد که تغییر واقعی چشم انداز رمزپایه را پنهان می کند: وهمچنین افزایش علاقه  از سوی توده ها و دولت ها.

وقتی دولت ها میلیاردها دلار وارد اقتصاد خود می کنند ، فشار تورمی طی چند ماه آینده برای جمعیت رشد خواهد کرد. ، این بدان معنی است که پول آنها به تدریج کاهش می یابد. “به طور طبیعی این سؤال پیش می آید ، چگونه می توانم ارزش دارایی های خود را حفظ کنم؟”

“جاش گودوما ، مدیر رشد و مشاغل نهادی در مناطق اروپایی و آمریکای لاتین در Binance گفت مردم شروع به دیدن رمزنگاری به عنوان یک راه حل مناسب برای این مشکل خواهند کرد.”

بسیاری از دولت ها سیاست های پولی خود را در پاسخ به بحران کرونا ویروس کاهش داده اند. بانکهای مرکزی نرخ بهره را به نرخهای صفر یا نزدیک به صفر کاهش داده اند و سرمایه گذاران که بازده بیشتری دارند ممکن است به دنیای رمزپایه روی آورند.

آلیسا خو ، مدیر ارشد استراتژی OKEx گفت: “دارایی های بیشتری از وسایل سنتی سرمایه گذاری با بهره کم به وسایل رمزپایه تغییر خواهند کرد.”

در حال حاضر نیاز به مداخله جدی دولت در اقتصاد با شرایطی که بحران دیکته می کند توجیه می شود. دولت ها در سراسر جهان مناطقی را که آزاد سازی شده اند کنترل می کنند ، از قیمت محصولات خاص گرفته تا انتخاب صنایعی که اجازه ادامه کار در دوران قرنطینه دارند. با این حال ، اقدامات معکوس ممکن است آنقدر سریع انجام نشود.

گودبو گفت: “سیاستمداران ایالات متحده و اروپا در مورد چگونگی عملکرد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی می توانند در عمل فکر کنند – این برای صنعت رمزنگاری بسیار دلگرم کننده است.”

بلاکچین بخشی از پوشش خبری چین از اکتبر سال 2019 است ، هنگامی که رئیس جمهور شی جینپینگ از این فناوری حمایت کرد و یک دوره را برای این کشور تعیین کرد که “از فرصت استفاده کند”. ویروس نتوانسته است این مفهوم را کند کند ، با ابتکارات اصلی ملی در مورد زنجیره های کنسرسیوم و ارز دیجیتال صادره از سوی بانک مرکزی ، شور و شوق را ادامه می دهد.

مقامات چین همچنین در حال برنامه ریزی های خود برای راه اندازی ارز دیجیتال خود هستند. بانک مردم چین قبلاً توسعه عملکرد اصلی یوان دیجیتال را انجام داده است. این هفته گذشته ، تصاویری از کیف پول جدید دیجیتال / پرداخت الکترونیکی آن در رسانه های اجتماعی منتشر شد و نشان می دهد که این کشور قصد دارد ارز دیجیتال را به بازارهای نهادی و مصرفی سوق دهد.

با وجود شکست اقتصادی ، چین همچنان به رقابت روشنفکری ادامه داده است. در حالی که شرکت های بزرگ چندملیتی از جمله مایکروسافت ، والمارت ، مستر کارد ، سونی و اینتل تا پایان ماه مارس تقاضای 212 اختراع ثبت اختراع blockchain را داشتند ، تعداد ثبت اختراعات آنها نسبت به تعداد شرکت های چینی در سال 2019 کمتر بود و انتظار می رود که این روند ادامه خواهد یافت تعداد کلی مشاغل در آنجا.

بحران COVID-19 در رابطه با مدیریت ریسک و بودجه ، به سیستم عاملها فراخوانی شدیدی داد. برای کسانی که نتوانند به طور مناسب اوضاع را مدیریت کنند ، خطر ورشکستگی یک احتمال قوی است. در اوایل ماه آوریل ، پلت فرم blockchain عمومی Factom نتوانست بودجه اضافی دریافت کند و به سمت نقدینگی احتمالی دارایی ها پیش می رفت.

VeChain با تمرکز بر موارد استفاده از شرکت ، این چالشی را که COVID-19 برای بسیاری از مشتریان خود مطرح می کند تأیید کرده است. این ویروس تأثیر اجتناب ناپذیری بر توسعه مشتری داشته و به تیم ها امکان می دهد منابع خود را به سمت مناطق دیگر رشد هدایت کنند. VeChain از این فرصت استفاده کرد تا به ارائه نرم افزار اصلی خود بپردازد ، مانند نسخه جدیدی از پلتفرم سرویس Blockchain-as-a-service آن ، که به مشتریان کمک می کند تا محصولات را تأیید کنند و بینش داده های محصول ، تولید و عرضه محصولات را ارائه دهند.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)