صرافی کراکن به دنبال کسب مجوز از اتحادیه اروپا برای حضور در این قاره!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صرافی کراکن به دنبال کسب مجوز از اتحادیه اروپا برای حضور در این قاره!

به گه جسی پاول، مدیرعامل یکی از بزرگترین صرافی‌های ایالات متحده یعنی کراکن، این صرافی به دنبال کسب مجوز و طی کردن مراحل قانونی برای حضور در قاره اروپا می‌باشد. بر اساس گزارشات، حوزه‌های مجاز احتمالی برای فعالیت کراکن شامل کشورهایی مانند مالت، لوکزامبورگ و ایرلند خواهد بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


صرافی کراکن به دنبال کسب مجوز از اتحادیه اروپا برای حضور در این قاره!

صرافی بزرگ کراکن، مستقر در ایالات متحده، در حال برنامه ریزی برای گسترش رسمی فعالیت خود به بازار اروپا بوده و ردپای رقیب خود یعنی کوین‌بیس را دنبال می‌کند.

جسی پاول، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل صرافی کراکن، گفت که شرکت او به طور فعال در پی دریافت مجوز از نهادهای اروپایی بوده و چندین حوزه قضایی محلی را برای تأیید احتمالی در سال جاری، مورد هدف قرار داده است.

پاول در مصاحبه سه‌شنبه خود با آژانس خبری-تجاری هندلزبلات آلمان، خاطرنشان کرد که کراکن در حال مذاکره با تعدادی رگولاتور اروپایی بوده است. کشورهایی مانند مالت، لوکزامبورگ و ایرلند محتمل‌ترین حوزه‌های قضایی برای صدور مجوز برای این صرافی آمریکایی هستند.

گزارش شده‌است که مدیرعامل شرکت کراکن، هنوز به هیچ تصمیمی در زمینه صلاحیت قانونی احتمالی اروپایی خود نرسیده است؛ اما این شرکت همچنان در صدد اخذ مجوز تا پایان سال 2021 است. کراکن همین الآن، برخی خدمات را برای کاربران کشورهای اروپایی ارائه می‌دهد.و برنامه تلفن همراه کراکن را در ژانویه 2021 در این قاره، راه اندازی کرده‌است.

صرافی کراکن، در حال حاضر در نزدیک به 190 حوزه قضایی در سراسر جهان فعالیت می کند.

  • سخنگوی این صرافی به کوین‌تلگراف گفت:

“ما در حال حاضر، دسترسی به مشتریان اروپایی خود را از طریق نهاد ثبت شده FCA انگلستان و مطابق با الزامات قابل اجرا 5AMLD ارائه می دهیم. ما در حال بررسی گزینه های متعدد برای مطابقت با شرایط فعلی و آینده هستیم. از جمله با فعالیت در جهت اخذ مجوزهای مختلف اروپایی.”


بیشتر بخوانید

بانک انگلیس، صرافی های بایننس و کراکن را ممنوع کرد


این اخبار، بلافاصله پس از آن دریافت می‌شود که بازوی اروپایی کوین‌بیس، در ماه ژوئن مجوز فعالیت را از اداره نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) دریافت کرد. این مجوز به بازوی محلی کوین‌بیس، اجازه داد که به طور قانونی.خدمات مبادله ارزهای مجازی را در مقابل هزینه قانونی ارائه دهد. این شرکت قبلاً طیف وسیعی از خدمات کریپتو را برای کاربران اروپایی نیز ارائه کرده بود.

بر اساس داده‌های کوین جیکو، کراکن در سپتامبر 2013 راه اندازی شده است. این صرافی،  پنجمین صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری شده در جهان در زمان نگارش این مقاله است و حجم معاملات روزانه آن 1.2 میلیارد دلار است. سهام بزرگترین رقیب این شرکت، کوین‌بیس، در اواسط آوریل با لیستینگ مستقیم در بورس نزدک، عرضه شد. به گفته پاول، کراکن پس از اولین حضور کوین‌بیس در نزدک،.عرضه اولیه عمومی را با جدیت بیشتری در نظر گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.