صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!

صرافی بایننس، با حذف 3.7 میلیون BNB به ارزش 16 میلیون دلار از اکوسیستم، عملیات سه ماهه سوزاندن توکن های خود را به پایان رساند. تا به اینجای کار، این بزرگترین عملیات سوزاندن توکن در طول تاریخ بوده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!

بر اساس اعلامیه ای که دیروز منتشر شد، صرافی بایننس عملیات سه ماهه سوزاندن ارز رمزنگاری شده خود را به پایان رسانده و در مجموع 3،691،888 بایننس کوین (BNB) را تخریب کرده است. که ارزش محموله تخریب شده، تقریباً 165.8 میلیون دلار است.

طبق گفته مدیرعامل چانگپنگ ژائو، ارزش فیات توکن هایی که اینبار سوزانده شد، 2.4 برابر مقداری است که در دوره قبل این اتاق افتاد. بایننس هر سه ماه یکبار، مقدار زیادی BNB را می سوزاند، و به کاهش عرضه موجود کمک می کند. این در تئوری، در صورت ثابت ماندن تقاضا، می تواند قیمت آن را افزایش دهد.

همانطور که مدیر تحقیق وبسایت د بلاک، لری کرماک، چند ساعت قبل از آن پیش بینی كرد، آخرین مورد سوزاندن توکن ها، بزرگترین نیز خواهد بود. وی در آن زمان گفت، این می تواند با رشد و صعود معاملات آتی بایننس در سه ماهه آخر سال 2020، توضیح داده شود.

همانطور که مدیرعامل ژائو قبلاً اظهار داشت، مقیاس رو به رشد توکن های سوزانده شده، “رشد قابل توجهی” را نشان می دهد. زیرا مقدار BNB سوزانده شده هر بار بر اساس تعداد معاملات انجام شده مارگت در هر سه ماه است.

 

بالا بردن سرعت سوزاندن BNB ها

ژائو در پستی گفت، صرافی، سرعت سوزاندن های بعدی را تسریع می کند تا سریعتر میزان عرضه کل BNB کاهش یابد.

  • وی نوشت:

“حتی اگر این مبلغ قابل توجهی برای یک استارت آپ با سن 3 سال باشد، با این سرعت، تقریباً 27 سال طول می کشد تا سوزاندن تمام شود. بنابراین، ما فکر کردیم زمان آن است که کمی آن را تسریع کنیم.”

ژائو اذعان کرد این بدان معناست که میزان سوزاندن دیگر مستقیماً با درآمد سه ماهه ارتباط نخواهد داشت.

  • وی افزود:

“شما هنوز هم می توانید استنباط كنید كه درآمد ما از یك عدد مشخص كمتر است. اما در بهترین حالت این حدس تقریبی خواهد بود.”

بر اساس پلت فرم معیارهای رمزنگاری CoinGecko، فقط یک روز قبل از سوختن، قیمت BNB به بالاترین حد خود و رکورد جدید 46.81 دلار رسیده است. این می تواند نشانه ای از انتظار باشد. زیرا سوختن توکن ها معمولاً با کاهش عرضه کل، قیمت BNB را افزایش می دهد.

بایننس سوزاندن توکن قبلی خود را در 17 اکتبر انجام داد. این سیستم عامل 36.7 میلیون دلار (در آن زمان) BNB را از بین برد. صرافی در آن زمان دو میلیون BNB را از گردش خارج كرد و كاهش عرضه را به 185،474،825 كاهش داد. قبل از آن نیز در ژوئیه سال 2020 بیش از 800000 توکن BNB سوزاند.

طبق برنامه اولیه صرافی بایننس، آنها به سوزاندن های سه ماه یکبار خود ادامه خواهند داد. تا زمانی که 100 میلیون BNB باقی یا 50٪ از کل توکن های صادر شده باقی مانده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.