صرافی ارزهای دیجیتال کراکن، یک پلفترم استیکینگ به نام “استیکد” را مال خود کرد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
صرافی ارزهای دیجیتال کراکن، یک پلفترم استیکینگ به نام “استیکد” را مال خود کرد!

صرافی ارزهای دیجیتال کراکن، در حال برنامه ریزی برای معرفی یک روش جدید برای کسب پاداش از طریق استیکنگ ارزهای دیجیتال است. پلتفرم “استیکد” امکان انباشت ارزهای دیجیتال مقرون به صرفه را فراهم می‌کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


صرافی ارزهای دیجیتال کراکن، یک پلفترم استیکینگ به نام “استیکد” را مال خود کرد!

صرافی کراکن، امروز خرید پلتفرم استکید را به اعلام عموم رساند. استکید، یک پلتفرم زیرساخت پیشرو است که امکان انباشت امن و غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند. کراکن، جمعیت رو به رشد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را مورد توجه قرار داد و به نیاز آنها به یک سبد با بازدهی گسترده اشاره کرد.

کراکن، خرید اخیر خود را «یکی از بزرگترین معاملات» در تاریخ کریپتو نامید. به گفته این شرکت، مشتریان می‌توانند از طریق انباشت دارایی‌های دیجیتال خود، پاداش دریافت کنند. این صرافی همچنین در حال برنامه ریزی برای توسعه محصولات استیکینگ نوآورانه از طریق زیرساخت پلتفرم استیکد است.

  • جسی پاول، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران کراکن، گفت:

«ما هیجان‌زده‌ایم که استیکد را به سبد محصولات بازدهی خود اضافه می‌کنیم. زیرا شاهد استقبال زیادی از سوی جمعیت رو به رشد سرمایه‌گذاران کریپتو بوده‌ایم. استیکد، به شدت مکمل کسب‌وکار فعلی ما در زمینه استیکینگ بوده و به ما این امکان را می‌دهد که عرضه محصولات خود را از طریق زیرساخت‌های کلاس جهانی، برای مشتریانی که ترجیح می‌دهند دارایی های خود را حفظ کنند، تقویت کنیم. ما خوشحالیم که از مشتریان استیکد در کراکن استقبال می کنیم.”

کراکن شاهد افزایش حجم معاملات و تعداد کل کاربران ارزهای دیجیتال در طول سال 2021 بوده است. در نتیجه، این شرکت چندین ابتکار را برای حمایت از پذیرش رو به رشد دارایی‌های دیجیتال ارائه کرد. در اوایل این ماه، کراکن 65 میلیون دلار را برای حمایت از نوآوری در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری مالی، هزینه کرد.

 

استکینگ کریپتو

صرافی‌های دیجیتال در سراسر جهان، چندین محصول را معرفی کرده‌اند تا بازار رو به رشد استیکینگ را در سال 2021 به خود اختصاص دهند. کراکن از طریق خرید استیکد، قصد دارد که به محصولات و خدمات خود، تنوع ببخشد.

  • پاول گفت:

“موفقیت کسب‌وکار سهامداری ما نشان می‌دهد که کراکن به چیزی بیش از یک مکان نگهبانی [از دارایی های مشتریان] و ترید تبدیل شده است. ما به یک پلتفرم کل نگر با طیف متنوعی از محصولات تبدیل شده‌ایم که نیازهای مشتریان خرده فروشی، حرفه‌ای و سازمانی را برآورده می‌کند. ما با ورود به دهه دوم تاریخ شرکتمان، در مورد آینده و حمایت مستمر کراکن از تغییر جهان به Web3 و دی‌فای هیجان‌زده هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.