شیبا اینو، قاتل داج کوین!! 38000% سود در طول مدت 4 روز!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
شیبا اینو، قاتل داج کوین!! 38000% سود در طول مدت 4 روز!!

اگر در روز پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400، به اندازه 1 میلیون تومان شیبا اینو (SHIB) در کیف پول خود داشتید، 4 روز بعد سرمایه شما به 360,000,000 تومان تبدیل شده بود!! با این پول می توانستید 1 دستگاه دنا پلاس یا یک برلیانس کراس را کاملا نقد خریداری کنید. اگر 3 میلیون می گذاشتید، یک سوزوکی گرند ویتارا می خریدید و با باقی مانده پول خود، می توانستید بهترین سیستم های صوتی را روی آن ببندید!!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


شیبا اینو، قاتل داج کوین!! 38000% سود در طول مدت 4 روز!!

سکه شیبا اینو که کمتر از یک سال پیش به بازار عرضه شده و نام خود را از یک نژاد سگ برگرفته است، ارز رمزپایه ای است که با نام SHIB معامله می شود و خود را به عنوان “قاتل داج کوین” معرفی می کند. یک سکه SHIB تقریبا بی ارزش است (کمتر از 0.000029 دلار در روز چهارشنبه)؛ اما معاملات این هفته پس از لیستینگ در سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزپایه اوکی اکس و بایننس، افزایش یافت.

معامله گران چینی با بالا بردن بیشترین سهم از حجم معاملات SHIB در روزهای اخیر، به افزایش رشد آن کمک کرده اند و صرافی Huobi که در میان معامله گران چینی محبوب است، آن را پذیرفته است.

حجم معاملات 24 ساعته شیبا اینو، هم اکنون بیش از 2 میلیارد دلار است و طبق داده های CoinMarketCap.com، بیش از 6.9 میلیارد دلار سرمایه بازار دارد. قبل از اینکه SHIB در هفته جاری به سیستم عامل های ترید اضافه شود، حجم معاملات آن در یک روز بیش از 500 میلیون دلار بود و تا ماه ژانویه امسال، حجم معاملات روزانه ای در کمتر از 1 دلار داشت.

بیش از 72 درصد از تمام توکن های شیبا اینو، در اختیار 10 هولدر اول آن قرار دارد و 50 هولدر اول، بیش از 82 درصد توکن ها را در کیف پول خود نگهداری می کنند. البته بخش زیادی از این امر، مدیون هولدر شماره 1 است که هم اکنون بیش از 45 درصد توکن ها را در کیف پول خود دارد. هولدر شماره 1 شیبا اینو، کسی نیست جز ویتالیک بوترین، بنیانگذار و مدیرعامل اتریوم که میزبان ارز شیبا اینو می باشد.

در واقع سازندگان شیبا، نیمی از تمام توکن های خود را به حساب ویتالیک واریز کرده بودند. اما چند روز پیش، بوترین 4.38 درصد از کل موحودی خود را برای مقابله.با کرونا ویروس، به مقامات هندوستان اعطا کرد. این مقدار، مبلغ 1 میلیارد دلار بود. هم اکنون و با توجه به افت قیمت شیبا اینو، کل میزان.SHIB که او در اختیار دارد، در مجموع 8 میلیارد دلار می ارزند.

 

کمک به هندوستان

ساندیپ نیلوال، یک کارآفرین ارز رمزنگاری شده در دهلی نو، حدود سه هفته پیش صندوق امداد Crypto Relief India را راه اندازی کرد. زیرا کشور درگیر بحران ویرانگر بهداشت بود. در ابتدا، کمک های مالی قطره ای بود و تقریباً فقط 7.5 میلیون دلار تا اواسط هفته جمع شد.

این زمانی است که ویتالیک بوترین، یکی از سازندگان ارز رمزنگاری.شده اتریوم، بیش از 50 تریلیون توکن شیبا اینو به آنها اهدا کرد. شیبا اینو در یک ماه گذشته بیش از 11000٪ رالی کرده است و براساس قیمت های اواخر روز دوشنبه، 50 تریلیون از آن تقریباً 2 میلیارد دلار ارزش داشت.

اما کمک بوترین (که بیش از 5٪ از کل سکه های در گردش شیبا اینو را تشکیل می داد) قیمت را تا روز پنجشنبه، به روند نزولی برد و آن را حدود 50٪ کاهش داد. افرادی که خرید کرده بودند، دست و پنجه نرم می کردند تا بفهمند که آیا می توانند بفروشند یا باید نگه دارند.

برایان میتندورف، استاد دانشگاه ایالتی اوهایو که به مطالعه سازمان های غیرانتفاعی.و افزایش ارز رمزنگاری شده در امور خیریه می پردازد، گفت: “یک چالش بزرگ در اینجا، تخمین ارزش هدیه است. اگر چیزی به ارزش 1.5 میلیارد دلار عنوان شود اما قابل انحلال نباشد، آیا واقعاً ارزش آن مبلغ را دارد؟”

 

لیستینگ در آسیا

بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در هند، یک روز پس از اهدای ویتالیک بوترین، شیبا اینو را لیست کرد. بر اساس یک پست وبلاگ، صرافی وزیر ایکس مستقر در بمبئی،.که متعلق به بایننس است، توکن جدید را روز پنجشنبه لیست کرده است.

  • نیشچال شتی، مدیر عامل وزیر ایکس به گفت:

“ما درخواست های زیادی از جامعه خود برای آوردن SHIB در سایت وزیر ایکس دریافت می کردیم.و از این رو، تصمیم گرفتیم آن را لیست کنیم.”

اما وزیر ایکس سپرده های مستقیم SHIB را قبول نمی کند و یا برداشت آن را تسهیل می کند. طبق وب سایت شیبا اینو، تنها مکان خرید یا فروش ناک آف داج کوین در یونی سواپ است.

در طول هفته گذشته، این توکن سر به فلک کشیده و.تقریباً 38000٪ افزایش یافت اما پس از انتشار خبر اهدای بوترین، سقوط کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.