شیبا اینو محبوب ترین ارز دیجیتال سال 2021

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
شیبا اینو محبوب ترین ارز دیجیتال سال 2021

شیبا اینو با عملکرد بهتری که نسبت به بیت کوین و اتریوم داشت، در سال 2021 به پربیننده ترین ارزدیجیتال در وبسایت کوین مارکت کپ تبدیل شد. به عبارتی دیگر، شیبا اینو محبوب ترین ارز دیجیتال سال 2021 شد. هم اکنون توکن شیب، از بیت کوین و اتریوم نیز محبوب تر است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


شیبا اینو محبوب ترین ارز دیجیتال سال 2021

سال 2021 بدون شک سال خوبی برای شیبا اینو بوده است؛ این میم کوین به ثبت نقاط عطف یکی پس از دیگری، ادامه می‌دهد. قاتل دوج با دستیابی به یک شاهکار دیگر، لقب محبوب ترین ارزدیجیتال سال 2021 در پلتفرم محبوب کوین مارکت کپ را از آن خود کرد. شیبا اینو در محبوبیت، هم اکنون از دارایی‌های دیجیتال برتر از جمله بیت کوین، اتریوم و دوج کوین سبقت گرفته است.

 

SHIB، پربازدیدترین رمزارز سال 2021

به گفته کوین مارکت کپ، شیبا اینو بیش از 188 میلیون بازدید در 12 ماه گذشته ثبت کرده است. شیب، حدود 43 میلیون بار بیشتر از بیت کوین با 145 میلیون بازدید در سال جاری، دیده شده است. دوج کوین نیز با 107 میلیون بازدید، رتبه سوم پربازدیدترین ارزهای دیجیتال در سال 2021 را از آن خود کرد و پس از آن کاردانو و اتریوم، به ترتیب با 86 و 81 میلیون بازدید، در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

جالب اینجاست که شیبا اینو تنها 15 ماه سن دارد؛ اما در حال حاضر سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است.

در ماه اکتبر، توکن شیب بیش از 133 درصد در یک دوره چهار روزه افزایش یافت و به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 0.000088 دلار رسید. روند صعودی ثابت و باورنکردنی، ارزش کل بازار این توکن را به بیش از 41.5 میلیارد دلار رساند. در آن زمان، این سکه در میان 10 دارایی برتر و بالاتر از دوج کوین قرار گرفته بود.

 

محبوب در میان صرافی‌های برتر

علی‌رغم تمام موفقیت‌هایی که شیبا اینو در سال گذشته به دست آورده است، این رمزارز همچنان در بین سرمایه‌گذاران و نهادهای کریپتو محبوب و محبوب‌تر می‌شود.

در ماه گذشته، صرافی محبوب کراکن در توییتر اعلام کرد که اگر توییت مربوطه بیش از 2000 لایک به دست آورد، از شیبا اینو پشتیبانی خواهد کرد. با کمال تعجب، این توییت بیش از 41000 لایک دریافت کرد. زیرا در آن زمان و در ی این اتفاق، این توییت کراکن به دومین توییت محبوب صرافی ها تبدیل شد.

در همین حال، داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط یک شرکت اطلاعاتی پیشرو یعنی گلوبال دیتا، نشان داد که مکالمات رسانه‌های اجتماعی در مورد شیبا اینو، در سال جاری 16000 درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.