سهام کوین بیس، کار خود را با افزایش 71 درصدی قیمت شروع کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سهام کوین بیس، کار خود را با افزایش 71 درصدی قیمت شروع کرد!!

کوین بییس روز چهارشنبه در اولین روز معاملات خود در بازار سهام ایالات متحده، شاهد افزایش 71 درصدی قیمت سهام خود بود. قیمت این سهام در نزدک، به 429.02 دلار صعود کرد که مرجع آن 250 دلار است. سهام در ساعت 17:50 بعد از ظهر (گرینویچ)، در حدود 390 دلار معامله شد. ارزش بازار سهام کوین بیس، بیش از 100 میلیارد دلار است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سهام کوین بیس، کار خود را با افزایش 71 درصدی قیمت شروع کرد!!

کوین بیس به جای عرضه های اولیه معمولی (IPO) که در بازارهای ایالات متحده مشاهده می شود، لیست مستقیم در نزدک را ترجیح داد. این امر باعث می شود قیمت سهام بازار آن، قابل معامله باشد. این صرافی هفته گذشته اعلام کرد که درآمدش در سه ماهه اول سال به 1.8 میلیارد دلار از 190 میلیون دلار در مدت مشابه سال 2020 رسیده است. زیرا ارزهای رمزپایه اخیراً محبوب شده اند.

کوین بیس در سال 2012 به عنوان بستری برای خرید و فروش راحت بیت کوین برای کاربران تاسیس شد و با بیش از 56 میلیون کاربر، از نظر حجم معاملات به بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده تبدیل شده است. در کمتر از یک دهه، بازار کریپتوکارنسی با افزایش ارزش بازار بیت کوین که در حال حاضر حدود 1.1 تریلیون دلار است، از ارزش 2 تریلیون دلار فراتر رفت.

دو ارز رمزپایه برتر جهان، بیت کوین و اتریوم، روز چهارشنبه به ترتیب با 64829 دلار و 2400 دلار، رکورد جدیدی را مشاهده کردند. سال قبل همین موقع، بیت کوین کمتر از 7000 و اتریوم کمتر از 160 دلار بودند.

حتی داج کوین، آلت کوینی که در ابتدا به عنوان یک شوخی در سال 2013 ایجاد شده بود، اوایل چهارشنبه با بیش از 16 میلیارد دلار ارزش بازار به بالاترین قیمت خود در $ 0.145396 رسیده و امروز نیز 0.15 دلار را به خود دید.

 

تارگت 600 دلاری

روز چهارشنبه 14 آوریل (25 فروردین)، سهام کوین بیس (با نماد COIN) اولین بار در وال استریت با بستن 328 دلار در هر سهم و ارزیابی ارزش 83 میلیارد دلار در زمان بسته شدن نزدک، یک آغاز به کار درخشان انجام داد. این 30٪ سود، نتیجه اولین روز لیستینگ است. تحلیلگر لیزا الیس از MoffettNathanson فکر می کند، که هنوز موج های زیادی در سهام COIN باقی مانده است. زیرا این سهم می تواند تا 600 دلار افزایش یابد.

  • الیس در مصاحبه خود با یاهو فاینانس این پیش بینی را ارائه داد. وی گفت:

“ما در مورد چشم انداز ارزهای رمزپایه به عنوان یک فناوری گسترده و کنترل ناپذیر، خوشبین هستیم.”

“کوین بیس، به عنوان تنها سهام بزرگ کریپتوکارنسی در ایالات متحده و رهبر بازار در این فضاست. اگر یک [سرمایه گذار] رشد گرا یا فن آور با افق زمانی چند ساله باشید، واقعاً یک دارایی ضروری است.”

پیش بینی سهام COIN توسط الیس، بر اساس پیش بینی رشد آینده شرکت است. شرکت وی با در نظر گرفتن درآمد پروژه کوین بیس برای سال 2023 به این هدف قیمتی رسیده است. جالب توجه است که این پیش بینی با در نظر گرفتن ضرر نیز به دست می آید!

 

چند نکته

پس از رسیدن گستره بازار کریپتوکارنسی به بیش از 2.2 تریلیون دلار، الیس انتظار دارد که 35 درصد معاملات رمزارز ها در سال 2022، پس از حمله گسترده امسال کاهش یابد. مطمئناً نمی توان انتظار داشت که کوین بیس 9 برابر سال رشد کند.

الیس همچنین خاطرنشان کرد که کوین بیس با توجه به ارتباط زیادش با بازار بی ثبات رمزارز ها، با سایر سهام های فناوری متفاوت است.

  • وی افزود:

“ششصد دلار به ازای هر سهم من می دانم که عنوان فوق العاده سرسختی به نظر می رسد. اما وقتی نظرات ما را می خوانید این نظر ساده نیست، کمی پیچیده است. راه کوین بیس، به دلیل ارتباط آنها با بازار رمزارز، سواریِ پر از دست اندازی خواهد بود. شما باید شکم قدرتمندی داشته باشید، باید مایل باشید به نوعی دل و روده خود را از قله ها و دره ها عبور دهید.”

پس از گاو نر 2017، قیمت بیت کوین در سال بعد یعنی 2018، 80٪ کاهش یافت. با این حال، با توجه به فاکتور های بنیادین، این بار ممکن است این مورد را شاهد نباشیم. کوین بیس شاهد افزایش چهار برابری معاملات نهادی از 28 میلیارد دلار در سال 2018، به 119 میلیارد دلار در سال 2020 بوده است. این به وضوح نشان می دهد که جنبه بنیادین کوین بیس در حال افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.